Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:15 27.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Някой знае ли нещо за фирма Bulworkнови  
Авторpagan (Нерегистриран)
Публикувано10.02.03 17:42



Някой знае ли нещо за фирма Bulwork?
Какво работят? Много хора ли са? На какво пишат? Добри заплати ли взимат?
И всякакво друго инфо.
Питам, защото гледам че са задръстили Jobs.bg с обяви, че търсят хора.
Ще се радвам ако някой знае нещо по въпроса и го сподели.
Благодаря предварително



Тема Re: Някой знае ли нещо за фирма Bulworkнови [re: pagan]  
АвторDraka (Нерегистриран)
Публикувано10.02.03 19:52



:) Znachi podyrzgam (podyrzgah) kontakt po ICQ s waprosnata dama ot firmata ..
2 Pyti trjabvashe da se vizgdam s neja za i-view i dwata pyti, sled golemi prikazki taka i ne mi beshe e objasneno kade e ofisa im izobshto.

Molja ako ima njakoj, kojto i da e i, da kazge che towa e firma - wyrsheshta rabota, a ne fantom da pishe tuk

Vprochem stawa wapros za agencija, ako se raztyrshish shte widish saita im w Brinkster .........



Тема Re: Някой знае ли нещо за фирма Bulworkнови [re: pagan]  
Автор pyrx (dруг)
Публикувано10.02.03 23:24



Здрасти,

Мой приятел беше на интервю миналото лято там.
(остана си само с интервюто, ако това ви интересува,
ама не коментирам по чия вина)

Това е нещо като агенция-посредник за набиране
на хора за работа - главно програмисти, админи и пр.
Тогава офисът им се е намирал някъде зад ЦУМ, а сега май са се
преместили близо до Пирогов (е не в самия Пирогов, де .)
Доколкото разбрах, едва ли са повече от 2-3 души на пълен работен ден.

Не забелязвам, чак да са задръстили itjobs в последните 1-2 седмици. Преди - може.



Тема Re: Някой знае ли нещо за фирма Bulworkнови [re: pagan]  
Авторhopala (Нерегистриран)
Публикувано11.02.03 08:58



po dobre ne se zanimavai s vyprosnata dama, nishto nqma da izleze



Тема Re: Някой знае ли нещо за фирма Bulworkнови [re: pagan]  
Автор CyberGene (suspended)
Публикувано11.02.03 18:57



Една единствена жена, посредничка за различни фирми. Изключително много съжалявам, че трябваше да ходя на майната си из едни бараки до Пирогов, за да разбера, че е просто посредник. Никакъв резултат, защото обявата, по която тогава бях кандидатствал, се оказа невалидна за мен, тъй като "фирмата не търсела хора свързани с фирмите на Насев", а аз тогава бях все още работещ за печално известната Емнес Технолоджи. Обаче нито дума не ми каза въпросната госпожица коя ще да е тази фирма, дето не искала хора от Емнес. Чак по-късно разбрах, че всъщност това е била самата Емнес, обаче госпожицата въпреки всичко ме извика на интервю там при нея - за да ме проучи кой съм, предполагам. Една друга позната имаше много неприятни преживявания с тази същата, но не е редно да говоря срещу някого от името на трети човек. Само едно мога да препоръчм на всички, които се занимават с посредници - много внимавайте какви договори сключвате или направо избягвайте да работите с посредници! Чувал съм за случаи, при които на човек цяла година не му повишават заплатата фиктивно, а фактически увеличенията му на заплатата са отивали при посредника...



Тема Един факт, направете си заключениянови [re: CyberGene]  
Автор CyberGene (suspended)
Публикувано11.02.03 19:08



А, и още нещо. Известно време тя пускаше обява, че търсят OSGi Developer, а отдолу в изискванията бяха написани основните изисквания - C++, PalmOS и нещо от сорта, но никаква Java. Когато бях на самото интервюто, с голяма изненада осъзнах, че за нея OSGi Developer и Embedded Developer са еднозначни - нещо, което всеки от вас сигурно добре знае, че не е така (OSGi е специфична Java технология, която се използва в embedded системи, но не обозначава всички embedded тхенологии ). Това си беше голям гаф и тя после преправи обявата, обаче си извадете заключения какъв човек ще ви проерява знанията и ще ви препоръчва после на фирмите.



Тема Re: Един факт, направете си заключениянови [re: CyberGene]  
АвторM. Kocмaтa (Нерегистриран)
Публикувано11.02.03 19:15



е такива фирми не би трябвало да съществуват - особено сега във време на криза..... мама им стара - ама и тия дето се връзват на такива агенции (работодатели) са за таковане....



Тема Re: Някой знае ли нещо за фирма Bulworkнови [re: Draka]  
Авторtiger (Нерегистриран)
Публикувано12.02.03 10:26



Az ne sum imal problemi sus interview-to, a imam i mnogo poznati koito sa si namerili rabota chrez Bulwork ...

Dokolkoto do adressa wseki srednointeligenten programist - bi poglednal za adresa na saita im



Тема Re: Да стой си в къщи - тия работата сте те ударинови [re: hopala]  
Авторmnogo iak (Нерегистриран)
Публикувано12.02.03 10:30



Да стой си в къщи - тия работата сте те удари по главата



Тема Информация от изворанови [re: pagan]  
АвторPAБOTOДATEЛ (Нерегистриран)
Публикувано12.02.03 11:01



Здравейте,

това кото забелязвам от повечето коментари е, това че НЕ знаете за BULWORK. Компонията за която работя ползва услугите на BULWORK и мога да ви дам малко полезна информация:

1. BULWORK не гарантира че сте ви осигури работа, както и всяка друга агенция или работодател
2. BULWORK не прави селекция, а преселекция въз основа на изискванията, която им подаваме - следват едно или повече интервюта в компанията
3. Таксата за нает кандидат се плаща от компания еднократно - нима удръжки от наетите служители!
4. 90 % от успеха в търсене на работа зависи от уменията Ви, ако наистина от лятото не сте упели да си намерите работа или не сти доволен от това което работите - то проблема си е у вас, и никоя агенция не може да ви помогне
5. Едва ли толкова лоша агенцията - наскоро се поинтересувах с кои други компании работи и във списъка биаха едни от най големите софтуерни компонии у нас

Повечито които са дали мнение не са доволни, би попитал - пробвали ли стe услугите на друга агенция които предлага по-добри резултати и условия?

Приятна работа (или бездествие) !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.