Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:43 17.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Искате ли ги обратно  
Автор synergie_bg (минаващ)
Публикувано10.09.12 23:43



Пичове не знам как сте вие, но на мен ми е скучно откакто фламингото, мламингото, наска, маска и Генади спряха да пишат тук. Един вид клубът е спекъл като гъз на дърта туркиня. По тоя повод съм решил че трябва да направим анкета дали ги искаме обратно. Това на пръв поглед може да изглежда безсмислен дебат, но ще има поне 2 положителни ефекта. На първо място и двете ще скуъртнат от кеф, че им обръщаме внимание, а аз обичам да задоволявам жени, макар и дистанционно. На второ място ще видим колко от Мода форума четът и тук понеже е ясно че никой от нас няма да гласува "За". Вие какво ще кажете?



Тема Re: Искате ли ги обратно [re: synergie_bg]  
Автор Цар Изрод ХХ ()
Публикувано11.09.12 00:42



Ние казваме, че по-добре щеше да бъде да си беше спестил излиянията и да беше пуснал анкета. Щеше (вероятно) да постигнеш точно това, което би ти се искало без да звучиш като "иска ми се ама не ми стиска", което е случаят сега.
Капиш?



Тема Re: Искате ли ги обратно [re: synergie_bg]  
Автор Гypy (bangbus driver)
Публикувано11.09.12 04:01



Няма голямо значение, те си казаха приказката. Много малко от тях могат да диверсифицират темите. Ел Капитан и Фламингото могат, другите имат 3 заучени фрази. Аз бих оставил Капитан и Фламинго, но реално... може и за тях да се е изчерпало и да ходят в клуб Инки или Маи. А другите са просто смешни.

--
One day it will make sense.

Редактирано от Гypy на 11.09.12 04:02.



Тема Re: Искате ли ги обратнонови [re: synergie_bg]  
Автор BlGBUGEX (нерегистриран)
Публикувано11.09.12 09:07



Болен си баце. Стокхолмски синдром. Много ми дойдоха мечтите за чанти и маникюра със сополки на мене. Не чак да ме пречупят, като тебе, но...



Тема Re: Искате ли ги обратно [re: BlGBUGEX]  
Автор sexy mamma ()
Публикувано11.09.12 09:30



То е ясно, че на всички им липсват. Няма лошо да си го признаете.



Тема Re: Искате ли ги обратно [re: sexy mamma]  
Автор Гypy (bangbus driver)
Публикувано11.09.12 09:32



Ел Капитан и Идън, ти си слаба, останалите са слаби. Общинаци директно дразни. Не се вкарвай в една група с елита, не си.

--
One day it will make sense.


Тема Re: Искате ли ги обратно [re: Гypy]  
Автор sexy mamma ()
Публикувано11.09.12 09:34



Някъде да написах че аз ви липсвам? Не съм. Аз и без това пиша рядко, така че прескачай ме.



Тема Re: Искате ли ги обратно [re: Цар Изрод ХХ]  
Автор synergie_bg (минаващ)
Публикувано11.09.12 09:44



Прав си така е, но и за теб щеше да е по-добре да си спестиш излиянията, вместо да звучиш като киселяк в средна възраст и да кажеш как се пуска анкета, аз си признавам че не се задълбочих чак толкова.



Тема Re: Искате ли ги обратно [re: synergie_bg]  
Автор justM (непознат)
Публикувано11.09.12 09:46



Само ако пуснат голи снимки по цици, която има най-големи се връща



Тема Re: Искате ли ги обратно [re: justM]  
Автор synergie_bg (минаващ)
Публикувано11.09.12 09:51



Харесва ми как разсъждаваш, но доколкото познавам фламингото най-много зърна да пусне тука. От друга страна тази секси_мама е фаворит щото нейните трябва да са най-пораснали(и увиснали) от сученето, обаче мен с това не може да ме спечели като фен. По философски е дебата за циците не е само до размера.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.