Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:39 07.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Искате ли ги обратнонови [re: El Capitan]  
Автор croesus (хлевоуст)
Публикувано11.09.12 15:17



Леле, шефе, ако сте на Черно море в момента, на мацето сигурно много му е студено с тези лилави монокини.





Тема Re: Искате ли ги обратно [re: croesus]  
Автор El Capitan (vengeance)
Публикувано11.09.12 15:30



Не му е,споко....





Тема Re: Искате ли ги обратнонови [re: sexy mamma]  
Автор WMC 4 (Soul is smarter)
Публикувано11.09.12 16:01



Добре ВЕ - признаваме си - Клоунките мнооого ни липсват.

Къш Ве.





Soul is smarter

Тема Re: Искате ли ги обратнонови [re: synergie_bg]  
Автор Бokop (Христо)
Публикувано11.09.12 17:24



Хайде няма нужда. Дори взеха и да ти липсват ..

Господ ще ми прости греховете. Това му е работата.


Тема Re: Искате ли ги обратнонови [re: Гypy]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано11.09.12 18:57



"Как да им кажa, че като погледна в половината коли над 100 бона в София виждам познати, които се занимават със софтуер. Те това си мислят, че ей така си го говоря."

Наистина пиша рядко в тоя клуб и влизам само, когато имам проблем с ФИФАТА (изчезна ми сейвнат сезон с Порто, как да си го възстановя?!) обаче това изказване чупи всички рекорди по дребнопищковщина. Аз познавам доста хора с коли за по 100к и нагоре ама нито един от тях не се занимава със софтуер.То излезе,че всяка втора ЕС класа или Г класа например се шофира от програмист! Редовно посещавам и елитни фолк заведения в страната вече 10тина години и също не ми е направило впечатление в УЛТРАВИП сепаретата да бъка от програмисти. Тоест много ми е интересно къде точно ги виждаш тия хора и да ми дадеш конкретни примери ако се сещаш.

П.С. Единствения програмист с ръка над 50см, който познавам е БИГБРО. който пишеше в дир-а преди време!!!



Тема Re: Искате ли ги обратно [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор Гypy (bangbus driver)
Публикувано11.09.12 19:02



Ми не вярвай бе, кво. Това как променя нещата?

--
One day it will make sense.


Тема Re: Искате ли ги обратнонови [re: Гypy]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано11.09.12 19:08



Не е въпроса дали аз ти вярвам или не. Но след като твърдиш,че половината от скъпите коли в Сф (под скъпи да разбираме над 100 000лв) се карат от програмисти е хубаво да се аргументираш. В случая не се заяждам, а се интересувам сериозно. Аз знам,че програмистите взимат по-високи заплати от обслужващия персонал по кръчми и хотели, секретарки, офис мениджъри и други работници, но не мисля,че заплатите им са чак толко високи,че да представляват 50% от елита на София примерно. Колко пари прави един програмист на мениджърска позиция в ЕЙЧ ПИ примерно? Чувал съм,че те плащали добре, но съм лаик по темата и за това се надявах да ме информираш.



Тема Re: Искате ли ги обратно [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор Гypy (bangbus driver)
Публикувано11.09.12 19:10



Блуфен, един програмист струва няколко пъти месечната такса на, примерно, GL. Ако си на нивото дето казваш GL или още един човек, това е нивото на средната софтуерна фирма в БГ. Лизинга на тия коли е половината заплата на 1 такъв човек.

Ти не познаваш такива хора, ми окей. Ти си мислиш, че това е някакво постижение или нещо?

--
One day it will make sense.


Тема Re: Искате ли ги обратно [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор El Capitan (vengeance)
Публикувано11.09.12 19:22



Тоя пич пишеше и в Културизъм, много неща съм научил от него,мноо ги разбираше, не знаех даже че е айти пич..

Иначе коли за по 100к....особено лева.....не знам дали има смисъл да отваряме темата изобщо....



Тема Re: Искате ли ги обратно [re: Гypy]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано11.09.12 19:22



Аз познавам хора, които плащат на програмисти да работят за тях. Познавам хора, които имат хотели, имения, яхти, частни самолети. Айде - да не се изхвърлям само двама са със самолет, но схващаш идеята ми! И за тва се учудих на тезата ти щото нито един от тях не е програмист. Не казвам,че няма успели програмисти, но според мене просто взимат повече пари от средностатистическите българи, които бачкат на заплата и от там идва твоята заблуда.
Нали не ми казваш,че всеки програмист в БГ прави по 10 000лв месечно?! Най-добрия ми приятел няма завършен 8ми клас, мисли си,че компютърът му има функция СКАЙП и твърди,че си е инсталирал Гугъл и ги прави тия 10к за 2 седмици примерно!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.