Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:14 19.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема липса на креативностнови  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано14.08.12 00:06



Пичове в депресия съм. Вина ги съм искал да бъда креативна личност, но никога не съм бил. В училище бях слаб ученик, в началното ме вкараха в група за напреднали в кварталното люлинско училище и, а аз не бях напреднал. Дори бях леко ретардет тип. Тогава се научих да припадам при опасността да ми пишат слаба оценка.

След това бях винаги отхвълян от всички не формални ученически групички. Докато другите момчета натискаха да обарват момиченцата в междучасията аз ги гледах и се търках с ръка под чина. Когато веднъж събрах смелост бях ошамарен, а аз дори не бях барал. Като цяло бях лузар.

След това в ТУЕС когато всички ебяха Дани общата аз пак не можах да се класирам (това май беше за добро, щото тя всички ги зарази с гъбички). На мен ми оставаше само да уча здраво и да се отдам със цялото си сърце на компютрите, но и в това не можах да стана добър колкото Кулов и накуф.

След това влязох в техническия където, както знаете няма много курви. Намерих една, на която да си отдам цялата любов като кондензатор, но тя не ми отвърна по същия начин, разби ми сърцето. Купих си първата кола Голф 2 и тогава започна да ми върви със жените. Потръгна ми в работата, започнах да взимам голяма заплата и си купих баварец и айТелефон, сега не мога да си прибера кура да го изпикая от ебане.

И въпреки, че сега имам собствен бизнес, баварец пара, и много идеи как да го развия, все нещо ме мъчи. Имам чувството, че не съм достатъчно креативна личност, искам да измисля нещо като пичовете от гугала, или фейсбука, или от апала, искам да променя ежедневието на човечеството и да остана в историята. Не е въпрос за пари, а за слава.

Сигурен съм че съм създаден за велики дела, но още не знам как да ги реализирам. Помогнете ми да стана велик, а аз в знак на благодарност ще ви дам експлозивни права да реализирате ваш собствен бизнес върху моята еко система за мЕлеони.

----
Приликите с действителни лица и събития (не) е случайна!


Тема Re: липса на креативностнови [re: korporativa]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано14.08.12 07:41



защо по трудния начин? хем тежко и трудно, хем накрая ще те мразят почти всички. къде по-добри резултати дава ако избиеш стотина души в мола примерно. но първо публикувай в интернет антиконсумерски платформа с разсъждения за величието на майката земя и как консумерщината я нарянява. ако не ти идва отвътре, може да копипейстеш от някой блог, но попрочети все пак какво пише и си запомни по-мазните лафове, за пред камерите после. тогава чак може да пристъпиш към избиване на консумерите, за да не изглеждаш като прос психопат, а да се наредиш сред уважаваните килъри като брайвик и хитлер. цели се повече в майки с дечица, това прави впечатление. така хем ще станеш обществено значим, хем ще те мразят само половината хора, другата половина ще те тачи и ще те нарича герой. ще си татуират образа ти на бицепса, ще има фейсбук група на феновете ти, и най-важното ще те помнят и след 100 години, когато джобса ще е отдавна забравен.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: липса на креативностнови [re: korporativa]  
Автор WMC 4 (Soul is smarter)
Публикувано14.08.12 08:53



Винаги съм искал да бъда креативна личност, но никога не съм бил...


Аз ВИНАГИ съм бил КРЕАТИВНА личност, а хора, като Ник Вуйчич



ме научиха как да използвам ВСИЧКИТЕ си добродетели.





Soul is smarter

Тема Re: липса на креативностнови [re: WMC 4]  
Автор bobyb (ентусиаст)
Публикувано14.08.12 10:40



Корпоратива се ебава, ама ти май наистина си "леко" болен...



Тема Re: липса на креативностнови [re: WMC 4]  
Автор Гypy (bangbus driver)
Публикувано14.08.12 11:41



Нещо не си от най-умните май.

--
One day it will make sense.


Тема Re: липса на креативностнови [re: korporativa]  
Автор Гypy (bangbus driver)
Публикувано14.08.12 11:46



Гледай сега, един очевидно успешен човек като тебе с имот в Люлин и ново БМВ стига до момент в живота, в който всичко вече е постигнато. Тука идва момента на

, в която да си предефинираш ценностната система и какво е наистина важно за тебе.

Така като те гледам, мисля наистина ценно нещо за тебе е да предаваш знанията си на новото поколение - да помагаш на новата генерация да не гледа само статуси по Фейсбук и Саша Грей. Чудесно място за това е Академият на Др. Наков.

Още една идея за тебе от мене - да октриеш Бог, това също е добро.

--
One day it will make sense.

Тема Re: липса на креативностнови [re: zaphod]  
Автор Шпaгa ()
Публикувано14.08.12 11:55



Кошмарен си

Обаче възприеми това и като комплимент, щото е по повод на поредния ти шедьовър:

защо по трудния начин? хем тежко и трудно, хем накрая ще те мразят почти всички. къде по-добри резултати дава ако избиеш стотина души в мола примерно. но първо публикувай в интернет антиконсумерски платформа с разсъждения за величието на майката земя и как консумерщината я нарянява. ако не ти идва отвътре, може да копипейстеш от някой блог, но попрочети все пак какво пише и си запомни по-мазните лафове, за пред камерите после. тогава чак може да пристъпиш към избиване на консумерите, за да не изглеждаш като прос психопат, а да се наредиш сред уважаваните килъри като брайвик и хитлер. цели се повече в майки с дечица, това прави впечатление. така хем ще станеш обществено значим, хем ще те мразят само половината хора, другата половина ще те тачи и ще те нарича герой. ще си татуират образа ти на бицепса, ще има фейсбук група на феновете ти, и най-важното ще те помнят и след 100 години, когато джобса ще е отдавна забравен.

Железна логика!



Тема Re: липса на креативностнови [re: bobyb]  
Автор WMC 4 (Soul is smarter)
Публикувано14.08.12 16:53



Болен съм... Ще мра, но днес надали.





Soul is smarter

Тема Re: липса на креативностнови [re: WMC 4]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано14.08.12 16:55



От кво си болен?




Тема Re: липса на креативностнови [re: Гypy]  
Автор WMC 4 (Soul is smarter)
Публикувано14.08.12 17:02



Мда...

Като се замисля, честно казано не искам да съм нито от най-умните, нито от най-силните, а от Щастливите.



Soul is smarter


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.