Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:53 24.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Търся програмист(и)нови [re: Jay Gould]  
Автор __iceman__ (минаващ)
Публикувано06.08.12 15:11



Значи би станало ТОП продукт:) Така де и Стив Джобс не е разбирал от mp3 плейъри и мобилни телефони :)



Тема ... уеб базирана платформанови [re: backinblack]  
Автор Jay Gould (студенокръвен )
Публикувано06.08.12 15:23



Точно уеб базирана платформа, но не мисля, че тия за е-магазините вършат работа.



Давам само пример с тази на Дюкаскопи.. Като в случая е нужен доста по-опростен вариант, но и други характеристики, тъй като, платформата ще е от самата борса. Но това не е предмет на дискусия тук.


Редактирано от Jay Gould на 06.08.12 15:46.



Тема Re: Търся програмист(и)нови [re: Jay Gould]  
Автор WMC 4 (Soul is smarter)
Публикувано06.08.12 15:34





Точно така Мистър Умник - Писах Ви с идеята да се усетите колко "малко" сте зле.

А случайно поне да ви направи впечатление, че проучвам олигофрените, но никогаш не им помня имената?



Soul is smarter

Тема Re: Търся програмист(и)нови [re: backinblack]  
Автор WMC 4 (Soul is smarter)
Публикувано06.08.12 15:50



В профила ми има линк към сайта ми. Писах му и-мейл за да видя поне може ли да се комуникира неформално с него.

С няколко цъкания от дир-профила ми се стига до имена, снимки и кратка автобиография, но това не е въпросът. Аз на човек, който се крие не мога да му имам ВЯРА.

Чисто и просто да покажеш брутално неуважение към чуждия труд, да си изтървеш нервите публикувайки лични данни и други подобни шмекерии не са от качествата, които искам клиентите ми да притежават.

Но нека да навлиза в моя свят - аз как уча търговия и методи за справяне с неКоректни клиенти.







Soul is smarter

Тема Re: Търся програмист(и)нови [re: WMC 4]  
Автор Jay Gould (студенокръвен )
Публикувано06.08.12 15:57



Крия се? Ами аз това ти написах, човек! При малко под средна интелигентност, не е проблем да разбереш и името и телефоните ми и с какво се занимавам. Нищо лично, но ми пускаш мейл за да ти пратя подробности и задание. Горе много ясно съм написал условия. Твои колеги ги спазиха, а ти искаш на един празен мейл заданието за платформа. Не бе проблем да видя кой си, но ако сам не се представяш, дори да си перфектен специалист в своята професия, явно трудно ще комуникираме. Още по-малко ако пък тук пускаш коментари от които виждам, че нито намеренията ти са били сериозни, нито може да се разчита на теб - което е най-важното в случая! Как смяташ някой би поверил парите си на теб(!), ако види тукашните ти коментари?! Нищо лично, всичко е бизнес, а сега ти пиша за да съм коректен, макар че едва ли ще го проумееш - не винаги околните са виновни за проблемите които сами си създаваме, а лоялността и добрият език дори към непознати, на първо време е добра атестация, за разлика от обратното. Не бихме могли да се сработим дори да си перфектния човек за тази задача. Желая ти лек ден и успешна работа на сегашното ти поприще.


Редактирано от Jay Gould на 06.08.12 16:18.



Тема Re: Търся програмист(и)нови [re: Гойко]  
Автор Jay Gould (студенокръвен )
Публикувано06.08.12 16:18



Гойков, напротив, но не е нужно да доказвам, че нямам сестра. За ядовете не се и съмнявам. Това си е в реда на нещата със всеки бизнес, но с добро планиране, добре организираната работа и не толкова труд, колкото ум - ядовете поне вътре в някоя компания могат да се намалят до минимален размер. Вероятно си имате "занимание и прилични доходи" - няма нищо лошо в това. Зле щеше да е обратното.

Желая успехи




Тема Re: Търся програмист(и)нови [re: Jay Gould]  
Автор WMC 4 (Soul is smarter)
Публикувано06.08.12 16:20



Точно така!

Не си Лоялен и Коректен, а това че с елементарен "шпионаж" мога да си намеря доста инфо за теб, не означава че не се прикриваш...

Тарикатите не могат да са ми виновни, че аз тепърва изучавам Византийските Бизнес Похвати, но няма да е лошо да разбереш, че скромното ми желание е да съм на Европейското поприще и там няма място за "тънко обидчиви". Точно обратното е - СамоДлъжен си да показваш стабилност и ясна цел ако искаш хората да не ти обясняват как се става за смях на кокошките.

Моя опит спрямо колегите ми е доста по-малък, но аз вече нямам време да се отклонявам от правия път. Сам се зарових в калта и само така се става Диамант... за който ти сега ревеш.

Ще помоля модератора да заличи личните данни - тук в тази тема не им е мястото.



Soul is smarter

Тема Re: Търся програмист(и)нови [re: WMC 4]  
Автор lnigo Montoya (hello)
Публикувано06.08.12 16:27






Hello, my name is Inigo Montoya



Тема Re: Търся програмист(и)нови [re: lnigo Montoya]  
Автор WMC 4 (Soul is smarter)
Публикувано06.08.12 16:45



Не разбирам инфо-графиката ти. Можеш ли да конкретизираш?



Soul is smarter

Тема Re: Търся програмист(и)нови [re: WMC 4]  
Автор lnigo Montoya (hello)
Публикувано06.08.12 16:55






Hello, my name is Inigo Montoya




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.