Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:11 20.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Наков, коментарче нещо на това?нови [re: ДoтHeт Hинджa C Kack]  
Автор r3gistracia (ентусиаст)
Публикувано20.05.12 15:08



хахах, ами де да знам, като дойдат инвеститорите, сигурно ще се появи по-голяма нужда от преподаватели и тогава пазара под натиска сам ще отговори на необходимостта?



Тема Re: Наков, коментарче нещо на това?нови [re: r3gistracia]  
Автор ДoтHeт Hинджa C Kacka (карам ламбо)
Публикувано20.05.12 15:12



>>хахах, ами де да знам, като дойдат инвеститорите, сигурно ще се появи по->>голяма нужда от преподаватели и тогава пазара под натиска сам ще отговори >>на необходимостта?

Наков докато си пиеше ракията и си слагаше каски тия 3 години, 5-6 фирми направиха офиси с по няколко хиляди човека, имат микро-гимназии вътре дето ги обучават на технологии, имат си по 15-20 човека дето ги учат на езици, пращат ги в чужбина да ги обучават месеци наред. 30-40 човека си направиха фирми от стартъп.

Затова ми е смешен от неговата си колибка на Младост като обяснява как никой нищо не правел, хората уговориха с Гуугъл хай-тек парк на 30 декара с Гуугъл, Циско и прочие.... докато Наков се запасва с ракиите в пояса и пояснява как само той правил нещо.

Клоун.



Тема Re: Наков, коментарче нещо на това? нови [re: ДoтHeт Hинджa C Kack]  
Автор r3gistracia (ентусиаст)
Публикувано20.05.12 15:15



ами аз за това ти казвам, че като има обучения и семинари трябва да има публичност, щото иначе публичност получава само това с "ше те е* в носа" хахахаха. не съм експерт по ПР и медии, но... е толкова самоочевидно.

Редактирано от r3gistracia на 20.05.12 15:18.



Тема Re: Наков, коментарче нещо на това?нови [re: r3gistracia]  
Автор BullDog (Bulgarian Dog)
Публикувано20.05.12 15:21



В отговор на:

... и от курсовете live има доста полза ...



Разбира се. За този дето ги организира. Кви кинти се къртят на Запад за обучение ... ох, бабачко.
А най-прекрасното ... никаква отговорност: "Дай кинти отнапред. Аз изпях ли си песента - изпях си я. Ти като си тъп и не разбираш ...."



Тема Re: Наков, коментарче нещо на това?нови [re: r3gistracia]  
Автор Deern ( ღ)
Публикувано20.05.12 15:36



Мисълта ми е че курс в Телерик за всеки без добра диплома за университет, да не говорим за изходни знания, е релевантното изискване да назначиш роднини в тийма си.


За централата на САП това значи само едно - вместо Лаб България, ще е Съппорт център България заедно с индийските съппорти.

А САП има къде да продуцира :



Виж най-отдолу - Курснет е порталът за ученици и преквалифициращи се.



Тема Re: Наков, коментарче нещо на това?нови [re: Deern]  
Автор ДoтHeт Hинджa C Kacka (карам ламбо)
Публикувано20.05.12 15:38



Всяка голяма фирма си има достатъчно добра система за вътрешно обучение, която е по-добра от "събираме ги по спирките" и "продуцираме 60 бройки от 300 бройки".

Просто Наков е глупаво момче и не знае.

Между другото питай Наков за три години дали е направил някакъв вътрешен портал за обучение в Телерик, по принцип първото нещо дето се прави в истинските фирми. Няма, нали Наков? Че от толкова каски и командировки по морето няма време за истинска работа, нали така?

Редактирано от ДoтHeт Hинджa C Kacka на 20.05.12 15:47.



Тема Re: Наков, коментарче нещо на това?нови [re: Deern]  
Автор r3gistracia (ентусиаст)
Публикувано20.05.12 16:34



да, ама Наков го преподава на български, а не на немски или английски. и видеотата онлайн са на български, ти ми пусни линк на някоя българска фирма или бг клон, дето да пуска обучение на български

освен това чувствам известна университетска завист към Наков, в случая, ти какво наричаш добра университетска диплома? такава напечатана, от тея фалшивите, реална, от български, от чуждестранен, уточни се. и ква ти е гаранцията, че някой няма роднини в университета?



Тема Re: Наков, коментарче нещо на това?нови [re: ДoтHeт Hинджa C Kack]  
Автор Гойко (индианец)
Публикувано20.05.12 17:40



Какво лошо има в това да си роб в Телерик?

Погледни Слави Трифонов. И той правеше свое предаване, разнасяше касети по кабеларките, пък откакто си отиде на заплата в бТВ, колко по-спокоен му е живота. Светлин Наков няма и 1/10 от това, което има Слави Трифонов.

Явно за такив хора на заплатка е най-добре.



Тема Re: Наков, коментарче нещо на това?нови [re: BullDog]  
Автор Гойко (индианец)
Публикувано20.05.12 18:25



Да, имаш право, циник е, простак е, говори на диалект, но десетина пъти повтори нещо много вярно и много важно - стига софтуерната индустрия мръка, че няма кадри. Когато няма кадри - сядаш и си обучаваш кадрите. Жестокият манталитет на българина - някой друг да му свърши работата.



Тема Re: Наков, коментарче нещо на това?нови [re: r3gistracia]  
Автор Гойко (индианец)
Публикувано20.05.12 18:28



Ти базикаш ли се? Наков сам си провокира тези надплювания. Това му е похват от години.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.