Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:05 26.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема абе, как сте в ръцете?нови  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано14.03.12 05:41



от време на време си мисля, че една от причините програмирането да ме кефи е, че нема значение дето съм с две леви ръце

пробвал съм и с конструктор, и схеми да лепя, кефа беше докато не трябва да го пипна с ръце, тогава ставаше майка плаче. и никога не работеше

а програмите ми работят, даже правилно


даже компютрите почват да правят това което се очаква от тях, само като се доближа без да ги пипам



Тема Re: абе, как сте в ръцете?нови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано14.03.12 07:06



аз нямам грижи, може би към 1/3 от колегите ми и те са така - не се плашат от дрелката и отверката, другите са с по две леви.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: абе, как сте в ръцете?нови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор ak_47 ()
Публикувано14.03.12 09:35



На мен ми е нещо като хоби да си чопля по колата. Сменям си лагери, дискове, накладки, на старата ремонтирах стартер, дроселова клапа, сменях термостат, сега последно оправях кабеляците на един контролер. Взел съм си диагностичен софтуер и с лаптопа си човъркам из еку-то ... Общо взето , за каквото не е нужно наистина специализиран сервиз, ме кефи да си го правя сам.
Събота по обяд долу пред блока
1-2 Загорки 3лв.
кутия Малборо 5лв.
омазан с масло и грес с ключ 24 в ръка - Priceless

may the source be with you...


Тема Re: абе, как сте в ръцете?нови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор rabin ()
Публикувано14.03.12 10:06



По - миналото лято си градих сам банята на вилата.
Пък и се напатих от майстори и майсторчета по колата. Едно оправи - две счупи.
Не го приемам като хоби да си си сам майстор. А за необходимост.



Тема Re: абе, как сте в ръцете?нови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор Om_ (eyeful)
Публикувано14.03.12 10:26



Ми, треперят ми повечко.



Тема Re: абе, как сте в ръцете?нови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор portal (ветеран)
Публикувано14.03.12 10:32



Правя сам ремонти у нас... дребни поправки и почиствания по техниката... сега колата ми е чисто нова, но когато карах стари и там бърниках... сам си сглобявам ПЦтата от части(тва го споменавам защото познавам доста колеги, които изпитват трудности да бъркат под капака, а са добри девелопъри)... не съм майстор тричко, но се оправям :)

Разбира се мога да работя като готвач :) скоро ми подариха Kyocera, още не съм я пробвал :) досега съм нямал керамичен... дано след това всички пръсти и кожа са си по местата :)

НО за сметка на това ми е изключително трудно да пиша правилно думи на клавиатурата - страдам от някаква дислексия(самодиагноза :) ), когато пиша бързо и без да се съсредоточа... всички букви са там, но не в правилния ред...

Revolution, the only solution,
The armed response of an entire nation
System of a Down P.L.U.C.K.


Тема Re: абе, как сте в ръцете?нови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор headhunter (Z-95)
Публикувано14.03.12 11:10



Има неща с които не обичам да се занимавам, например с електричество... Както вече е доказал опитът и то не веднъж - паля всякакви инсталации

.
Моята любов обаче е дървото - правя мебели. Даже стават не лоши...
Когато се живее в къща обаче, се налага да разбираш от всичко... та се научих да лепя теракот, плочки, тапети, всякакви железарски джиджи-биджи, дървения и прочее. Не, че не мога да си платя някой друг да ми ги направи, ама след като се опарих от няколко "майстори", предпочитам ако е криво да съм си виновен аз.
Само за елекрическите бъзици предпочитам да си платя, че какъвто съм кадърен, ще взема да направя пожар.

General Protection Fault in module 0xDEEBAA. Рестартирайте държавата!

Тема Re: абе, как сте в ръцете?нови [re: zaphod]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано14.03.12 12:11



НИМА ?





Тема Re: абе, как сте в ръцете?нови [re: Om_]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано14.03.12 12:12



пробвай по-малко мастурбация





Тема Re:Re: абе, как сте в ръцете?нови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор !Roxana! (непознат )
Публикувано14.03.12 14:07



Тфа е добар савет



И аз съм се бъхтила, сръчна съм, но кефа да наебеш некой сръчко и да го сложиш да ти оправи инсталациите е просто несравним!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.