Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:08 18.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Станах твърде известен. Мерси! Наковнови  
Автор HAKOB (софтуерен инж.)
Публикувано14.03.12 02:02



Младежи, девойки и всички останали,

Много съм доволен и радостен колко известен съм станал и колко много се пенят почитателите на "клубчето" от всичките успехи, обучения и други полезни инициативи, които правим по цялата страна. Всяка втора дума тук е за Наков и неговите обучения, академии, задачи, конкурси, Телерик, НЛП, заговори, масони, темплиери, бизнес, кинти, програмиране, хакери, шмекери, на Наков патката, на Наков топките, на Наков космите, на Наков жената, на Наков колата, даже някой се е регистрирал като "св. Наков". Прекрасно, страхотно и красиво е да видиш и усетиш, че правиш нещо голямо и значително за индустрията. Ние сме в очите на хората, влязохме и по медиите и по телевизиите. Непрестанните дискусии в клубчето са още едно доказателство, че се движим в правилната посока. Благодарим ви, приятели (познаваме се с 90% от вас, нали?).

Не бях влизал в "клубчето" от поне 1 година и дори ме питаха колеги аз ли пиша за мен цялата тази простотия, но уви няма нужда да пиша каквото и да е. Постоянно някои ни рекламира, че правим нещо хубаво за България, че обучаваме от 2-ри клас децата, до ученици и студенти, даваме им професия и работа. И вече не го правим в университетите, а си имаме собствени зали и участниците в курсовете ни надминават 3000 души (сумарно летния семестър). В този клуб, понеже всичко е черно и всеки негативен коментар се чете с обратен знак, всичко е наред, имаме мега як имидж.

И понеже ми стана скучно, че не сте надушили новите теми за хейтване, ще ви помогна малко с няколко хинта:
1) Наков прави академия за алгоритми -

.
2) Наков прави НЛП клуб за промиване на мозъци -
3) Наков организира най-масовата школа по програмиране за деца в София -
4) Наков учи децата как да станат програмисти -
5) Наков се самопровъзгласи за експерт по cloud технологии -
6) Наков учи децата как да чийтват по интервютата за работа -

Може да ползвате и снимков материал за Наков и академията: . Имате ме и във Facebook - там има по-пикантни снимки, ако ви трябват.

Благодаря на всички за приноса им за популяризиране на безплатните курсове и обучения за младото поколение софтуерни специалисти. Вече рядко ще се намери младеж под 20 години, който да не е минавал по някакъв начин праз нашата софтуерна академия. Не без ваша помощ, приятели (познаваме се, знаем се), ставаме все по-известни.

И понеже профилът на клубчето е хейтърско и реакцията на типичните обитатели е винаги негативна и обратна на нормалната, а аз ви призовавам точно да продължаваме ме хейтвате, вие ще направите точно обратното, нали? Нека проверим. Още веднъж ви благодаря за обширната и ежедневна реклама. Младите хора имат нужда от нея.

Поздрави,
Наков


Светлин Наков


Тема Re: Станах твърде известен. Мерси! Наковнови [re: HAKOB]  
Автор ДoтHeт Hинджa C Kacka (карам ламбо)
Публикувано14.03.12 06:04



Думичката НИЕ обаче не успя да я употребиш пак дори и в толкова много текст.



Тема Re: Станах твърде известен. Мерси! Наковнови [re: ДoтHeт Hинджa C Kack]  
Автор Heoбoгoмил (андролог)
Публикувано14.03.12 06:28



Той е втори Дънов!

Учителят Наков!



Тема Re: Станах твърде известен. Мерси! Наковнови [re: HAKOB]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано14.03.12 07:22



добре се справяш, само така. а ако и понатъпкваш отбрана селекция от надъханите кифлички решили да докажат че "и ние можем да се справим не по-зле от мъжете", то ще си отпечатам тениска с твоя лик и ще си ходя с нея на работа.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Станах твърде известен. Мерси! Наковнови [re: HAKOB]  
Автор cв cв Cвeтлин Hakoв ( шефът )
Публикувано14.03.12 09:08



Голям си, бате, много голям, респект ...



Тема Re: Станах твърде известен. Мерси! Наковнови [re: HAKOB]  
Автор rabin ()
Публикувано14.03.12 10:01



Посмях се искрено!
Като бях малък имаше подобни попълзновения да учат децата на Лого.
Имаме си една колежка мацка - бакалавърка от Софийски Университет. То само с тапии и курсове ако ставаше... Иска и поне малко желание.
Иначе аз не съм от хейтърите. Първата ми книжка за Жава я четох от теб, благодаря, казвал съм го и друг път!
п.с. Последно като ти следих нещата - насочил си се към технологиите на Чичко Били. Аз не съм му фен. Избягвам обвързването на кариерата ми с единствена фирма.

Редактирано от rabin на 14.03.12 10:39.



Тема Re: Станах твърде известен. Мерси! Наковнови [re: rabin]  
Автор headhunter (Z-95)
Публикувано14.03.12 11:01



В отговор на:

Избягвам обвързването на кариерата ми с единствена фирма.



Ерес!
Когато става дума за тази фирма се слага пълен член. "ЕдинственаТА фирма", "ФирмаТА" и т.н.

General Protection Fault in module 0xDEEBAA. Рестартирайте държавата!

Тема Re: Станах твърде известен. Мерси! Наковнови [re: headhunter]  
Автор rabin ()
Публикувано14.03.12 11:06



Имам дори леки подозрения, че ФирмаТА са взели идеята за .нет точно от Жава.
Няма лошо, имат си почитатели. Дано не ми се добие до главата да пропиша и аз на .нет, никой не е застрахован!
п.с. Супер много ме е яд, че държ. администрация работи с продукти на ФирмаТА, и ща не ща пак плащам на чичко Били. От данъците.
ФирмаТА винаги ми прави асоциация с едни белезници, още от времето на 1999 г. Такива реклами въртяха по списанията.

Редактирано от rabin на 14.03.12 11:26.



Тема Re: Станах твърде известен. Мерси! Наковнови [re: HAKOB]  
Автор Pechenia (нема лабаво ;-)
Публикувано14.03.12 13:19



За известност не се напъвай, една нищо и никаква Роксана те бие поне с 3 звездички...

чети и дишай по-леко



Тема Re: Станах твърде известен. Мерси! Наковнови [re: Pechenia]  
Автор rabin ()
Публикувано14.03.12 13:36



Всъщност известността я генерират 2-3 персони. Явор, на Явор майка му и Св.Св. Наков. Каква е връзката между тях и Наков - нямам капка идея!


Аз поне нямам спомен някой да е споменавал Наков без връзка с изредените на първия ред.

Редактирано от rabin на 14.03.12 13:41.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.