Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:59 18.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Чудите ли се защо на руснаците им падат Булавитенови  
Автор croesus (хлевоуст)
Публикувано07.03.12 01:12



.. и спътниците? И защо от хохлите чеп за зеле не става?

Не знам какво се учи в нашето ФМИ, но в Киев и Москва учат някакви науки, които не са за тоя свят.

Човек, завършил Информатика в Киев, не знае какво е json, не умее да чете логове, не може да конфигурира MySQL и дори не може да разбере дали работи.
А друг, работил 8 години като сисадмин, не може да инсталира нищо върху Центос, и не знае друга команда освен chown. Иначе направи някакво чудо да сложи грешен драйвер за mysql в php. Не разбрах как е успял, чрез простия екстракт-копи-пейст да направи такъв подвиг, който аз не съм постигал дори когато сефте видях сървър.

С тези двамата кретени загубих 3 дни, за да подкараме един елементарен сайт на php.





Тема Re: Чудите ли се защо на руснаците им падат Булавитенови [re: croesus]  
Автор NinjaSKaska-207729 (карам ламбо)
Публикувано07.03.12 03:26



Ааааа, ДРАМА!

Аз работя в бутик на Роберто Кавали, а идва некъв пич и не може да конфигурира ботите както трябва. ДРАМА. Как не може?

На какво ги учат? Всички знаят, че десния кафяв ботуш е до опашката от норка, РАЗБИРА СЕ! И как може да е другояче? Какви са тези хора? Какви?

Не разбирам, о ужас, света се променя, младите не знаят, АЛЕРТ, АЛЕРТ, КАТАПУЛТ, УЖАС, ЕБИ МУ МАЙКАТА.



Тема Re: Чудите ли се защо на руснаците им падат Булавите [re: croesus]  
Автор UbuHtu Man 11x (Oneiric Ocelot)
Публикувано07.03.12 11:05



На същото на каквото и в нашето образование - човек завършващ бакалавър по електроника не разпознава диод от транзистор и не може да вмъкне собствената си снимка в уорд документ.

Те затова цифричките ми са само "11" - реално някъде там, в тези му години е разсъдъка на болшинството българи.



Тема Re: Чудите ли се защо на руснаците им падат Булавитенови [re: croesus]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано07.03.12 11:54



Убеден съм, че и зафод, примерно, също няма никво понятие нито кво е json, нито soap. Но ако трябва да избирам между двамата кой да прави ракети, със сигурност ще избера него.
Младите пъпчиви дивелъпърчета така и не разбрахте, че света на средния софийски офис няма нищо общо с реалния такъв.



Тема Re: Чудите ли се защо на руснаците им падат Булавитенови [re: NinjaSKaska-207729]  
Автор croesus (хлевоуст)
Публикувано07.03.12 13:10



Споделям икспириънс бе, какво толкова. Много обичам като срещна някой тъпак да напиша за него в интернет.





Тема Re: Чудите ли се защо на руснаците им падат Булавитенови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор croesus (хлевоуст)
Публикувано07.03.12 13:11



От споменатите от теб, кой е завършил Информатика?



Тема Re: Чудите ли се защо на руснаците им падат Булавитенови [re: croesus]  
Автор Om_ (eyeful)
Публикувано07.03.12 15:47



Спокойно, ще се научат. Това, за което пишеш се научава супер бързо. След 2-3 седмици ще те пуснат в малкия си джоб!
Междудругото - Киев е в Украйна.

Редактирано от Om_ на 07.03.12 15:48.



Тема Re: Чудите ли се защо на руснаците им падат Булавите [re: croesus]  
Автор SOVlET SMARTASS (loanshark)
Публикувано07.03.12 18:06



Руснаците слагат българите в малкия си джоб. Нещо не си разбрал вероятно.



Тема Re: Чудите ли се защо на руснаците им падат Булавите [re: SOVlET SMARTASS]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано07.03.12 18:59



* А украинците (хохлите)?


* Внимавай да не скъсаш джоба!


Редактирано от Naki на 07.03.12 20:53.



Тема Re: Чудите ли се защо на руснаците им падат Булавите [re: croesus]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано07.03.12 20:54



Падат, защото са им изпили ракетното гориво.

EOF



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.