Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:33 28.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема задачканови  
Автор mi6elinka ()
Публикувано02.03.12 15:56



Здравейте, имам един проблем с изписването на един израз на матлаб:

.
Ако някой може да ми помогне ще съм му много благодарна. Може кода да не е на матлаб може и на C/C++. Основно проблема ми е че не мога логически да достигна до точното пресмятане на израза. Прилагам и допълнително инфо.




Тема Кой ще е пръв ?нови [re: mi6elinka]  
Автор ak_47 ()
Публикувано02.03.12 17:38



Искам сеир :)

may the source be with you...


Тема Re: Кой ще е пръв ?нови [re: ak_47]  
Автор Om_ (eyeful)
Публикувано02.03.12 17:47



causa perduta, това гадже ми се струва, че го мързи, та чак го боли!



Тема Re: Кой ще е пръв ?нови [re: Om_]  
Автор mi6elinka ()
Публикувано02.03.12 18:22



това е твоето мнение явно не си отворил архива, защото там има сорс код на задачата единствено това което не мога да направя е израза. Това не означава си седя пред facebooka и като между другото си клатя краката просто питах за идея не да ми пишете задачата и да получавам глупави коментари.



Тема Re: Кой ще е пръв ?нови [re: ak_47]  
Автор SOVlET SMARTASS (loanshark)
Публикувано02.03.12 18:28



Със самсунг Н1 е. Ще я намерим.



Тема Re: Кой ще е пръв ?нови [re: SOVlET SMARTASS]  
Автор mi6elinka ()
Публикувано02.03.12 18:58



hm tova li e re6enieto na zada4ata 10x



Тема Re: задачканови [re: mi6elinka]  
Автор croesus (хлевоуст)
Публикувано02.03.12 21:20



Явно си нова за клуба. Тук редовно идват разни спамъри, които искат да им се правят проекти без пари (един вид безплатен аутсорс), защото знаят, че в този клуб пишат предимно професионалисти и могат да свършат работа. Така че се съмнявам някой да се върже да ти помага, по-вероятно е по някое време админа да ти изтрие темата. Трябва да се удостовериш по някакъв начин, че не работиш в подобна фирма, ами че си студентка, ученичка или каквото е там. Пусни снимки, контакти, Фейсбук страница или каквото намериш за добре, иначе едва ли ще стане.



Тема Re: задачканови [re: croesus]  
Автор mi6elinka ()
Публикувано02.03.12 21:51



добре благодаря ще знам да не търся помощ повече в този форум. На мен ми трябаваше само един израз пък вие ме вкарахте в разни филми. Ок няма да споря повече да ми трият темата. Хм не съм от фирма просро обикновен студент, който се занимава с програмиране и тази част от програма ми е само за едно упражнение. Както и да е все пак много благодаря за обилната информация. Останах предоволна. Благодаря дано никога не ми се налага да търсите информация дори и за сами те себе си и да не я получите.



Тема Re: задачканови [re: mi6elinka]  
Автор croesus (хлевоуст)
Публикувано02.03.12 21:54



so be it.



Тема Re: Кой ще е пръв ?нови [re: ak_47]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано03.03.12 00:40



Код срещу свирка?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.