Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:28 02.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема В момента създавам нещо което може да промени ...нови  
Автор Qvor Ivanov (LEADER )
Публикувано05.02.12 15:58



ИТ индустрията в БГ. Както знаете всичките компании са тъпи оутсорсинги за чужди клиенти. Е мисля най-накрая да променя това. Мисля да създам софтуер които подметнах в 1 друга тема. Това ще е уебсите в който когато влезете и напишете примерно кисели краставици София ще ви покаже различните цени и видове в по-големите магазини.

Тоест влизате и искате купите евтино сирене пишете сирене и ви излиза в червено промоцията на примерно Фантастико за 3 лева на кило естествено може да не хубава марка затова програмата ще ви даде първите 10 най-евтини сирена. Това ще е особено полезно за алкохола примерно за да не се наебете. Така по-мой изчисления по магазините ако използвате сървиса ни може да спестите до 20-30 процента от буджета си за храна на месец. Примерно аз и мойта даваме към 500-600 лева за храна което ще рече че ще може спестим около 150 лева на месец.

Преди да кажете че е тъпо щото магазина може на 1000 километра. Всеки усер ще си сложи на профила магазините който искат да се разлгедат и така примерно си слага магазините на 1 км от него и като ходи на пазаруване оттук това купува оттук това и пести пари.

Сайта няма да е платен поне първите 2 години. Първо след като стане популарен парите ще идват от реклами който щще се продават на Билла и тн да си правят промоции и оферти на главтната страница и вътрешните страници...

След 1вата година ще направя уебсите за по-големите градове примерно Лондон, НУ ЪОРК и тн след като видя че модела е успешен.

Първа година сайта няма да направи много пари ето ги прогнозите
1. 80 000 лева
2 година - 350 000 лева
3 година - 5-6 милиона зависи колко града успея уредя контакти примерно Лондон и ТЕСКО и тн

Мисля че ще успея да направя 1 от най-големите нови онлине неща е няма да е гоогле и тн но ще е доста близо и след 10 годни не се знае може мене да ме вартят на ОУлл стриит с 1 милиард валуетион.

Пожелайте ми къстем и сори че не съм влизал в форума но това е защо просто съм много зает. АКо някой иска да коди да ми пише търся още 2-3 кодера. Сайта ще е на ПХП така че ако имате 5 години и отгоре опит се свържете с мен. Ще платя някви пари и ще ви дам 1 процент на човек от компанията.

СТИСКАЙТЕ ПАЛЦИ

ONE DAY BULGARIA WILL BE THE NEW SILICON VALLEY.




Тема Re: В момента създавам нещо което може да промени ...нови [re: Qvor Ivanov]  
Автор Гойко (индианец)
Публикувано05.02.12 16:09



Яворе, Яворе, с какво си се нашмъркал този ден? Хората прехвърлят всичко на облаци и на смарт телефони, а ти си тръгнал олд скул ПХП сайт да правиш.



Тема Re: В момента създавам нещо което може да промени ...нови [re: Гойко]  
Автор Qvor Ivanov (LEADER )
Публикувано05.02.12 16:30



Много си тъп бе Гойко кой е казал, че няма има версия за телефони... Просто в началото няма смисъл да се хвърля на телефони щото в началото ше е за БГ а тука хората са доста малоумни все още и нямат като моя телефон... и кво значи олд скул на кво да го напиша бе на ЖАВА ли и за къв чеп много си зле фацебоок олд скуул ли е бе

ONE DAY BULGARIA WILL BE THE NEW SILICON VALLEY.




Тема Re: В момента създавам нещо което може да промени ...нови [re: Qvor Ivanov]  
Автор Гойко (индианец)
Публикувано05.02.12 16:45



Напиши го на АСП, а още по-добре, хвани някои от издънилите се в академията на Телерик, наеми ги за 2 лева на час и им дай на тях да го пишат. Все пак, трябва да се съблюдава нивото разходи-приходи, когато се подхваща иновативна разработка.



Тема Re: В момента създавам нещо което може да промени ...нови [re: Гойко]  
Автор Qvor Ivanov (LEADER )
Публикувано05.02.12 16:48



То ясно че мога използвам някой от маимуните в Академията ма въпроса ми е с какво АСП ще допринесе за успеха на продукта над ПХП. Какъв е смисъла не разбирам от това?

ONE DAY BULGARIA WILL BE THE NEW SILICON VALLEY.




Тема Re: В момента създавам нещо което може да промени ...нови [re: Qvor Ivanov]  
Автор 6aй xyй (bye bye)
Публикувано05.02.12 16:50



Мълчи бе, дришльо.



Тема Re: В момента създавам нещо което може да промени ...нови [re: Qvor Ivanov]  
Автор Гойко (индианец)
Публикувано05.02.12 16:53



Е, ти ако разбираше в този форум ли щеше да пишеш?

Ами в Телерик са .Нет ориентирани, ще ти е много по-лесно да намериш евтини работници на АСП. Даже, 2 лева е много, при 160 часа седмично, се получава 320, по-добре да свалиш на 1.5 лева.



Тема Re: В момента създавам нещо което може да промени ...нови [re: 6aй xyй]  
Автор Qvor Ivanov (LEADER )
Публикувано05.02.12 16:55



Абе ей педал. Я се разкарай от темата ми да не идвам с тежката артилерия и ти взривя панелката

ONE DAY BULGARIA WILL BE THE NEW SILICON VALLEY.




Тема Re: В момента създавам нещо което може да промени ...нови [re: Гойко]  
Автор Qvor Ivanov (LEADER )
Публикувано05.02.12 16:57



ОК или може ти ми дадеш 2-3 от твойте студенти и да ми плащат да работят за мене. Щом на тебе плащат шо не и на мене?

ONE DAY BULGARIA WILL BE THE NEW SILICON VALLEY.




Тема Re: В момента създавам нещо което може да промени ...нови [re: Qvor Ivanov]  
Автор Гойко (индианец)
Публикувано05.02.12 17:05



Точно днес идеята ти не е особено добра, но това не е за учудване, ти не си от особено интелигентните. Твърде много полиция има по улиците.

Така, като мисля повече, защо да им даваш и тези 1.5 лева, я си ги спести, ще можеш да си вземеш "Бургас 63". Вместо това, пусни един проект с отворен код и ги вкарай хората да работят за без пари. По тази схема д-р Светлин Наков написа цели книги. Щом за доктора работи, защо да не сработи и за теб?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.