Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:35 28.09.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re:Re:Re: Ясен индикаторнови [re: Aтилea]  
Автор !Roxana! (непознат )
Публикувано05.02.12 02:01



Инеббо, чакаме да ни обясниш на всички тука нас, невежите....КОЙ НАИСТИНА ПИшЕ П?ОГ?АМИТЕ ЗА СТ?ОИТЕЛНИ ИНЖЕНЕ?И?



Оух, бе боужей, немаш милост към корема ми, издъних се от смех....

Наистина, как не съм се сетила досега кой ли пише програмите за инженерите? какъф страм....ний тука да не знаеме



Тема Re:Re:Re: Ясен индикаторнови [re: !Roxana!]  
Автор Aтилea (пристрастен)
Публикувано05.02.12 02:14



Според мен отговорът е очевиден. Иначе нямаше да ти задам въпрос, с който да не се справиш.

Не знам как е по местата, където си. Но в България специализираните програми за строителни инженери ги пишат строителни инженери. Доказателство? Напиши в Google подходящото питане на български и ще видиш. Отговорът ще ти изскочи на първо място...

П.С. Не знам що се дразниш от начина ми на писане. Ти показваш отношението си към клуба, като пишеш нарочно неграмотно и се заяждаш. Твоя воля! Аз го показвам по друг начин. Като не ти харесва, не ме чети... е, освен ако не ти се прииска да се смееш до болка в стомаха, тогава заповядай, не ми дреме... Enjoy!



Тема Re:Re: Ясен индикаторнови [re: !Roxana!]  
Автор Aтилea (пристрастен)
Публикувано05.02.12 02:17



Иначе за едно си права, прекалих с детайлите за мен. Вземам си бележка!



Тема Re:Re:Re: Ясен индикаторнови [re: Aтилea]  
Автор !Roxana! (непознат )
Публикувано05.02.12 02:19



Ей така, за илюстрация, да кажеш едно-две имена на "програми", написани от строителни инженери за проектиране в строителството?

Нали, и ний да научим нещо....



Толкова ентересно разказваш.....



Тема Re:Re:Re: Ясен индикаторнови [re: Aтилea]  
Автор !Roxana! (непознат )
Публикувано05.02.12 02:22






Написах го в Гугъл, ама тук не виждам написано ясно, кой пише програмите за строителни енженери....

Нещо да поясниш? ето ни, невежи повеке и от 1 курс строителни бъдещи енженери....





Тема Re:Re:Re: Ясен индикаторнови [re: !Roxana!]  
Автор Aтилea (пристрастен)
Публикувано05.02.12 02:30







макар да не вярвам да ти дреме за подобен вид софтуер :-)



Тема Re:Re:Re: Ясен индикаторнови [re: Aтилea]  
Автор Гойко (индианец)
Публикувано05.02.12 11:15



Не само в България и не само в строителнто инженерство. В специализираните области, особено софтуерът с отворен код, се пише от специалистите в съответната област, които имат най-голям интерес подобен софтуер да съществува.



Тема Re: Ясен индикаторнови [re: Aтилea]  
Автор Гойко (индианец)
Публикувано05.02.12 11:19



В първи курс попадат много случайни хора, които просто са се объркали, започвайки в съответната специалност. След моята първа година в университета, 30% от колегите си заминаха за невзети изпити или заверки. В началото на третата година обединиха някои от групите, защото процентът стана още по-висок.



Тема Re:Re:Re:Re: Ясен индикаторнови [re: Гойко]  
Автор !Roxana! (непознат )
Публикувано05.02.12 16:40



Pitam se, Koga chte se nauchite da chetete nai-napred, predicate vsichko ostanalo.
Linkovete na mnogoznaikata iasno kazvat koi e pisal tousled soft, i che tova sa programisti, a ne engineers.
Goiko be, za neia e iasno, che e neveja tapa patica, mi ti chto ne chetech?



Тема Re:Re:Re:Re: Ясен индикаторнови [re: Aтилea]  
Автор !Roxana! (непознат )
Публикувано05.02.12 16:43



Ama tapa Gargo, to videla Li si kakvo piche v sobstvenite ti linkove.
Vselenata moje bi ima krai, no chovechkata glupost niama!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.