Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:43 09.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Зидарите и програмиранетонови  
Автор Heoбoгoмил (андролог)
Публикувано21.01.12 13:09





Има ли сигурни места за тези общности в Мрежата?
Или цялата е тяхна?

Редактирано от Heoбoгoмил на 21.01.12 13:14.



Тема Re:Зидарите и програмиранетонови [re: Heoбoгoмил]  
Автор !Roxana! (непознат )
Публикувано21.01.12 19:49



Аз като погледнах темата в първия момент, и почнах да се чудя какво имаш предвид.


После се сетих това онова.


Аз познавам в бълХария членове на масонските ложи. Там се влиза на много високо професионално ниво. Там не моеш да флезнеш, защото вчера са те назначили съпорт на кол линия.


Един от зидарите, които познавам, притежава хирургична клиника в софето, като грубо изчислено, клиниката струва като бизнес, поне няколко стотици мильона евро.


Последно видях пича преди около 8 години, тъкмо изплащаше последните мильонни вноски по клиниката си. Основно беше заложил реституционни имоти на жена си. Мойта пеперудкава работа около него беше, че тъкмо беше решил да прави извънбрачно бебе, защото жена му не можела да има деца, а той тъкмо в тоя момент преживя страшна катастрофа, аз даже му ходих с бонбони да го видя, три дена след това....абe, да не земе да се познае пича с толко детайли, мани мани....

И така пича ме ареса за мама, обаче аз не харесвам извънбрачни истории. Кат ша е гарга, да е рошава, казвам ас.



Та, после се напуснахме.


Клиниката му още стои. Отдавна не съм се сещала за него. Какво ли щеше да бъде, да бех произвела извънбрачното му дете, както искаше....


Ма, сложила съм тебешира, така че зидара висока и скъпа класа от ?отари клуб е в небитието за мен...


Значи, аз се отплеснах....


Мисълта ми беше, че в тея клубове флизаш, ако си класа С и то Мeрцедес.....долна класа ора не се котират....



Посвещават се след АДСКИ СОЛИДНИ ДА?ЕНИЯ. Така информативно, да спомена няколко десетки мильона евро, първа членска вноска....ако това ви говори нещо....



Абе, такива работи просто.



Тема Re:Зидарите и програмиранетонови [re: Heoбoгoмил]  
Автор !Roxana! (непознат )
Публикувано21.01.12 20:03



А, забравих да кажа, че в същата ложа членува и царя.


Немам идея какво прави царя у чужбината по разни ложи и членства. Помня, че четах разни клюкарски жълти статийки кога пристигна да е премиер...кой е и алабала за него.

Е, после на прием на ложата видох и царя, бегло разбира се...не съм се натискала...е то беше мноу години назад....тогава се бех потопила у политически и светски истории...познавам повекето певачки и певачи у бълхарията (най-ме възхищава лилито, после маграрита хранова....и съм флубена в тая, дето се ожени у германия...оф, как й беше името....Камелия Ттодова...тя е едно сладко и изящно миньонче....просто съм флубена у нея....)


Абе, доста ора познавам, барабар с покойния веке Бате и дъщеря му Евгения....


Художници, писатели....Веждито го кхм, още пазя некаде на телафони.....


Айде, че мноу ви стана. Не ви са полага да знаете толку мноу за мен.



Тема Re:Зидарите и програмиранетонови [re: !Roxana!]  
Автор Heoбoгoмил (андролог)
Публикувано21.01.12 20:25



Абе като минимум банките трябва да имат подготвени и лоялни зидарчета-информатици. Тези им служители трябва да са добре приети от гилдията на компютърджиите, за да нямат неприятности със софтуера и системите, които обслужват.

Зидарите от доста векове се занимават с криптирана информация.



Тема Re:Re:Зидарите и програмиранетонови [re: Heoбoгoмил]  
Автор !Roxana! (непознат )
Публикувано21.01.12 20:30



Това се доверява само на посветени, а аз не съм такава.


Посветен нема да публикува такава информация, ако ще да му дерат кожата с браснач.


Сажалиавам, Диър Необогомил. Така стоят нещата.


Като се замисля, и така казах много. Млъквам.



Тема Re:Re:Зидарите и програмиранетонови [re: !Roxana!]  
Автор Heoбoгoмил (андролог)
Публикувано21.01.12 20:49



В масонството и програмирането има запрета за жени и обикновени мъже, въпреки талант за второто.



Тема Re:Зидарите и програмиранетонови [re: !Roxana!]  
Автор ФAKЛИЧKA (fuego)
Публикувано21.01.12 22:27



Роксано, време е да смениш дилъра





Тема Re:Re:Зидарите и програмиранетонови [re: ФAKЛИЧKA]  
Автор !Roxana! (непознат )
Публикувано22.01.12 15:46



Дилара требе да го смениш ти, аз немам дилар.


Моето семейство е от четри поколения в политиката, и второто поколение с моето фамилно име са основавали тая държава след първата световна заедно със Стамболийски. Фащaм се на бас, че ти немаш такова родословие.


Когато Мозер се върна от изгнание, моята фамилия беше първата от първите свикана по политически конференции.


Точно тогава се роди сина ми, и баща ми ми даде индулгенция, ти си гледай детето, не е за майки политиката. И се оказа праф.


Това на дилър ли ти прелича? щото като гледам, добре си се подредила пак. Ни ресторант, ни гадже, и си безработна отново, за кой ли път.


Мен ни ма мисли. Аз саm пекана. Моjто семейство е в изгнание на 3/4 от последните 5 поколения. Ний знаем и две, и двеста.



Мисли себе си, нещастницо.



Тема Re:Re:Зидарите и програмиранетонови [re: ФAKЛИЧKA]  
Автор !Roxana! (непознат )
Публикувано22.01.12 16:08



Nай-големата смешка е, че ти ше си останеш с утрепания си живот каквато си.



Я си стой в кокошкарника, и не са мешай с висша класа oра. Не е за теб, ефтина фльорцо.



Тема Re:Re:Re:Зидарите и програмиранетонови [re: Heoбoгoмил]  
Автор !Roxana! (непознат )
Публикувано22.01.12 16:11



Масонството е създадено от рицари тамплиери преди векове.


Това е единствената причина да бъде забранено за жени.

Програмирането ше мине същия път. Нема къде да оди.

Закъде сте бeз жените уе патоци.


Дейба и сексистите.....на ниво преди 5 века сте....ае един комлимент, да не ви връщам 30 века назад, срамута! толко векове, да се не научите, че сте само едни чекиджийски лигльофци без жена до себе си......




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.