Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:34 27.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re:Re:Re:Re: bye whateverнови [re: 435]  
Автор !Roxana! (непознат )
Публикувано26.01.12 11:11



А, да бе, само ти пишеш тук тематично.

Аз пък не виждам какво има да пиша, но виждам какво има да чета. Колкото и да не ти се верва, аз чета тоя клуб от сигурно поне 10 години. Както съм казвала и друг път, някъде там ми се наложи да ПОчНА ...да се ентересувам.....почти по неволя....

Чета на много места, не само тук, тук не е толкова професионално, колкото и да се пънете, но пак понякога намирам идейки, които и на мен са ми полезни.

Другото го чета основно на инглиш и на други места...интернет е пълен с туторияли и онлайн литература, стига да искаш да четеш....

Бахси суетата имаш, да се слагаш на професионално ниво...тоя клуб беше професионален само в началото, както вече спомена някой. Това отдавна не съществува, поне от 6-7 години в тоя клуб не е писано наистина професионално. Какво да чета тук дрязги за заплати и високите претенции на льльофци....които не знаят за какво става дума....

Естествено, че тук ще се пише И така. Ако знаеш как да си намериш онова, което ти требе, до тоя клуп ли ше опреш...не, разбира се....

Лично аз го възприемам като място за социални контакти с колеги, но не и като място за учене тепърва. Който учил, учил....има си места за учене. Това е социално местенце за контакти с колеги, само така го разбирам аз. Ако и тук ше си говорим за работа...ебала съм го и социалното местенце....

Ти си голем простак, и те гледам, че не само с мен простееш, начи простак си си и това е положението.

Нема да прокопса тая държава с простаци като тебе, това е положението.

КОй та знае какъф си шкембелия амортизиран и селски....тръгнал да определя посоки.....дейба и нереалното самочюствие на бай ганюфците.....царството на простотията е тая страна.....колко си по-прост, толко повеке се имаш за големата работа.....



Тема Re: bye whateverнови [re: Beco_]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано26.01.12 14:54



Виждам какво е положението тук, и в някои други клубове. Определено аз нямам проблем с вип клубовете. Някои от вип клубовете са много активни, а други - не випизирани, и слабо модерирани са неактивни.
Типичен пример за слабомодериран и неактивен клуб е Линукс.
А мен политика ме кефи именно такава каквато е.

Bеer? Mоre?




Тема Re: bye whateverнови [re: Beco_]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано26.01.12 14:56



Между другото имаше цял сайт - антидирбг. Не му помня вече името де. Та и там уж бяха за свобода на словото, ама свобода на словото докато си в техните рамки.
Света е шарен, и не виждам никакъв проблем да има всякакви форуми а във форумите - клубове с различни ограничения - по големи, или по малки.

Bеer? Mоre?




Тема Re: bye whateverнови [re: Beco_]  
Автор | (>[2] /dev/null)
Публикувано26.01.12 15:52



Провалил съм се в какво? За разлика от мухлясалите старейшини, аз нито наруших принципите си, нито лъгах какви _са_ принципите ми. Както се оказа, проблемът ви е бил не Киро, защото киртащината си ви извира отвътре, а това че действията му са били срещу вас.

Добре казва поговорката, че за да оцениш някой, трябва да му дадеш власт. Вие, а не аз бяхте оценени като недостойни :)

А идиотщините как сте се били поучили от грешките си може да ги пробутваш на останалите малоумници в клубчето ви.

Така или иначе това са глупости и нямат никакво значение. Просто не се хвали, че си направил нещо с останалите идиоти от Политика. Защото ви видяхме колко струвате.

The last good thing written in C was Franz Schubert's Symphony No. 9.

Редактирано от | на 26.01.12 16:04.



Тема Re: bye whateverнови [re: |]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано26.01.12 18:55



Дооообре, даже много добре. :)


... for a brief moment it seemed that rock 'n roll would inherit the earth.


Тема Re: bye whateverнови [re: bira_more]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано26.01.12 19:00



Едва ли тук и сега трябва да дискутираме свободата на словото в интернет и са даваме примери къде как било. Споменах конкретен случай в кирския дир-ник.

И тъй като и този клуб е част от него, съм длъжен да направя уточнението, че ако Киро или някоя друга тъпа свиня смени Лупи, изчезвам веднага.


... for a brief moment it seemed that rock 'n roll would inherit the earth.


Тема Re: bye whateverнови [re: Beco_]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано26.01.12 19:25



На мен това поведение ми е напълно непонятно. Не те кефи "шефа", пишеш срещу него, и пак си тук.
За конкретния случай - ти не си доволен, но пък има и доволни. Не виждам никакъв проблем да ходиш някъде другаде, където Киро не е шеф, на място което не е Кирски дирник, и да се чувстваш добре.
Някак много мазохистично ми се вижда твоето поведение. Хем не те кефи устава на манастира (манастира не е твой), хем си срещу главния мюфтия (или както се води там шефа на манастира), хем висиш в манастира да обясняваш как не те кефят нито устава нито мюфтията.

Bеer? Mоre?




Тема Ама по-полеко де,нови [re: !Roxana!]  
Автор Kirosviniata (модераст)
Публикувано26.01.12 19:32



закриваме ги - време трябва





Тема Re: bye whateverнови [re: Beco_]  
Автор | (>[2] /dev/null)
Публикувано26.01.12 20:10



Определено е по-добро от фантазиите ти за някакви борци за свобода.

The last good thing written in C was Franz Schubert's Symphony No. 9.


Тема Re: bye whateverнови [re: bira_more]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано26.01.12 20:59



Явно на теб трябва да ти се обяснява по-подробно. Смятам, че клуб "Програмисти" е относително свободен за разлика от много други клубове, включително и клуб "Политика". И ако онази миризлива свиня Киро не се вясва тук, то не виждам причина да не пиша.


... for a brief moment it seemed that rock 'n roll would inherit the earth.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.