Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:47 02.07.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Скорост на ассемблер срещу Цнови [re: grg]  
Автор | (>[2] /dev/null)
Публикувано11.12.11 21:04



Lowercase -о3? :)

The last good thing written in C was Franz Schubert's Symphony No. 9.


Тема Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re: Скорост на ассемблер срещу Ц - грыматиканови [re: !Roxana!]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано11.12.11 21:50



Нема логика Android OS-а да ти иска пълно изтриване на всичките ти данни за ползване на Android Market, нещо си в грешка... Какъв модел/марка ти е телефона?


Редактирано от Naki на 11.12.11 21:50.



Тема Дроид маркетанови [re: !Roxana!]  
Автор Kirosviniata (модераст)
Публикувано11.12.11 21:53



не работи на китайските но-нейм парчета (не и преди нормален префлаш)


Тъй, дотук си ясна. Мерш в кухнята!



Тема Re:ти си уникално тъпанови [re: !Roxana!]  
Автор tuff slim (пристрастен)
Публикувано11.12.11 22:09



под полата си носиш космата п---а, най-много да я бръснеш два пъти в годината



Тема Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re: Скорост на ассемблер срещу Ц - грыматиканови [re: !Roxana!]  
Автор tuff slim (пристрастен)
Публикувано11.12.11 22:13



като не го искаш тоя език около себе си, чий хуй дириш ти тука?

отивай си по пътя в кралството, възхищавай се на грозничката Катя и гъзъ на сестра и, дебила престолонаследник и сички кралски екстри

аре, чао и да не те виждаме тук повече



Тема Re: Скорост на ассемблер срещу Цнови [re: |]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано11.12.11 22:45



Да, прав си.


... for a brief moment it seemed that rock 'n roll would inherit the earth.


Тема Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re: Скорост на ассемблер срещу Ц - грыматиканови [re: Naki]  
Автор !Roxana! (непознат )
Публикувано11.12.11 23:17



--

Нема логика Android OS-а да ти иска пълно изтриване на всичките ти данни за ползване на Android Market, нещо си в грешка... Какъв модел/марка ти е телефона?



---

Не се праи на луд, Наки.

Никъде не съм казала, че Андроид маркета иска фабрични настройки. Говорех за сменена гугъл парола, откъдето идват проблемите, и че разни приложения почват да отказват, не съм споменавала Маркета.


Телефона иска фабрични настройки, за да сменя гугълска парола. Докато паролата не е сменена, де що има приложение по телефона, почва да отказва.


Ще намеря време да го разнищя.


Кейка се топи в устата, особено с кастърд. Опитахме със сладолед, мед и орехови настъргани ядки, направо мелба. Ометохме половин тава. Жалко, че не сте тук, да ви почерпя. Лесен е, и ефтин. 5 яйца, 200 грама масло, 200 грама настъргани бадемови ядки, 200 грама мед или браун шугар, 200 грама дарк чоколат за готвене. ?азтапяш масло, шоколад, алабала, добавяш разбитите яйца, бъркаш, слагаш всичко във фурната за 20 минути и после режеш, залято с шоколадова заливка, мед или с кастърд, абе каквото ти душа иска...



Тема Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re: Скорост на ассемблер срещу Ц - грыматиканови [re: tuff slim]  
Автор !Roxana! (непознат )
Публикувано11.12.11 23:24



Ми не, не го искам тоя език около себе си.


Еби се в гъза, това е от мен.

Фнимавай какво си пожелаваш, казва старозаветната библия (не новата, а старозаветната) да не земе да се сбъдне.


Мноу хора в бълхария се изживяват като съдници и точно като теб пъдят или дърпат нанекаде. Ми, не се сърдете, като се случи на вашето, така сте си го пожелале нали :)


Ето, пъдиш мен, пъдиш и други, абе просто пъдиш. И какво е чудно, че аз не се натискам дето не ме искат? то требе да си луд, да се натискаш там, дето не те искат (гот ми е).


Виж, кралството любезно, отворено, готино....аз що требе да се натискам да ме плюят у бегето? аре сиктир :)))))


Дръж си там високото балканско самочюфствие...и бъди доволен, че не съм в tая страна да ти праим скомина :))))


Нали, щом не ме искаш, мен ми е супер добре у УК да ми е жив и здрав Камерон, че не пуска балканци като тебе да ми оревават орталака :))))



Тема Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re: Скорост на ассемблер срещу Ц - грыматиканови [re: tuff slim]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано11.12.11 23:25



Как ще гониш Рокси бре?


Искам да остане!!




Тема Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re: Скорост на ассемблер срещу Ц - грыматиканови [re: Naki]  
Автор !Roxana! (непознат )
Публикувано11.12.11 23:35



Наки, с тая гостоприемност бате, шми стане от тебе :)))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.