Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:01 26.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема въпрос за заплатинови  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано01.05.11 00:42



Налага се да се върна пак на болната тема. Не мога да разбера как така всички тук твърдят, че в БГ заплатите на програмистите са толкова големи, а един приятел примерно ми казва, че баща му е DBA последно ниво в HP и взима под 3,000 лева на месец. Аз имам един приятел точно програмист. На предната му работа даже беше супервайзор на 3-ма програмиста. Учил е в Америка и е талантлив като програмист и взима 2,700 лева на месец. Има към 5 години опит. Четох за заплатите във vmware - мениджърите взимали по 3-4 хиляди се твърдеше. Имам чувстовото, че много народ успява да върже към 2,500-3,000 и си мисли, че другите взимат и повече, ама реално никой не взима над това.



Тема Re: въпрос за заплатинови [re: pesho.konia]  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано01.05.11 00:46



И става дума за уеб програмистите в по-успешните компании. Много опитни програмисти са на 2000 лева заплата, че и по-малко. И става дума само за София. В другите градове, заплатите са на половина.



Тема Re: въпрос за заплатинови [re: pesho.konia]  
Автор ThunderFuck (войвода)
Публикувано01.05.11 00:50



Искаш да ти пратя банковите си извлечения ли ?

dd if=/dev/urandom of=/dev/kmem bs=1 count=1 seek=$RANDOM


Тема Re: въпрос за заплатинови [re: ThunderFuck]  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано01.05.11 00:55



Тебе те знам. Ти взимаш 120,000 евро на година. Говоря за по-нормалните хора.





Тема Re: въпрос за заплатинови [re: ThunderFuck]  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано01.05.11 00:57



Ако се абстрахираме от твоите гигантски доходи, средно колко според теб взимат опитните програмисти в София?



Тема Re: въпрос за заплатинови [re: pesho.konia]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано01.05.11 00:59



3 бона в БГ са добри пари. Все пак това е нето.
И между другото е над 10 пъти повече от минималната, 1.5 - 2 пъти повече от това което могат да си докарат "средностатистическите" лекари.
Вече се опитаха да ти обяснят че най-високите заплати не са в големите фирми за хора с 5 години опит, учили в Америка.
Би трябвало да си разбрал че при програмистите заплатата не върви с пагона!

Bеer? Mоre?




Тема Re: въпрос за заплатинови [re: ThunderFuck]  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано01.05.11 02:10



това за джипа, коката, син сити ултра вип входа и висаж ми звучи познато. за съжаление точно тази позиция е заета.



но пък с твоите проекти, които ти докарват по 10 евро на месец в България, можеш да минеш за главния програмист на руската мафия.



Тема Re: въпрос за заплатинови [re: bira_more]  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано01.05.11 05:48



5 години е по принцип малко за много висока заплата наистина. Аз примерно имам 8 и мисля, че заплатата се вдига до около 10. След което вече няма значение колко години опит, а дали е бил прогресивен.



Тема Re: въпрос за заплатинови [re: pesho.konia]  
Автор KлинтъH (СилеН)
Публикувано01.05.11 06:22



Пешо понякога чак ме дразниш........след 8 години не знаеш, ли че заплатата е пряка функция на договарянето......има доста направо от университета(при това не топ10 а повечето) направо почват на 90-105к.......аз поне няколко такива в Ню Йорк познавам.........



Тема Re: въпрос за заплатинови [re: KлинтъH]  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано01.05.11 07:04



След 8 години работа знам, че хората много лъжат за заплатите си.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.