Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:44 07.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Пак за българския мениджментнови [re: !Roxana!]  
Автор Гypy (bangbus driver)
Публикувано19.03.11 21:43



>>И тук се получи така. Започнах официално работа, и ме подкараха да ме >> интерпретират по източно социалистически

Моля? Кой по какъв начин те е интерпретирал? Милионите мангалки с 5 деца на ги интерпретират и се оправят, но ти не можеш?

Детето е luxury item. Освен ако не си мангал де, щото тогава просто го хвърляш отзад да се оправи и ако оцелее - става Рамбо (всички оцеляват, somehow). Абсолютно не виждам защо ти реално имаш някакви претенции за това. Аз ако имам ипотека и лизинг на кола, плача ли? Ти ги решаваш тия неща, ти си взела това решение, deal with it.

--
One day it will make sense.


Тема Re: Пак за българския мениджментнови [re: !Roxana!]  
Автор Гypy (bangbus driver)
Публикувано19.03.11 21:51



И да, естествено че е мега дискриманация и дори обидно към супер много хора, понеже 10% са гейове и 10% не мога да имат деца по технически причини, така че твоите твърдения са не само смешни, но и доста обидни за много хора.

--
One day it will make sense.


Тема Re: Пак за българския мениджментнови [re: Гypy]  
Автор bobyb (ентусиаст)
Публикувано19.03.11 21:58



Гуру, точно защото нямаш деца, се връзваш на елементарните приказки на една откачена, на която цялото и постижение в живота е че има едно дете, мъжа и отдавна е избягал със писъци явно... Вместо да я освидетелства и да си прибере детето.
Просто не се връзвай и не спори за неща от които не разбираш с хора които пък съвсем не разбират. Да имаш деца е много по-скъпо от ипотека и лизинг на кола, но няма нищо общо - едното е товар, прищявка, другото е Божи дар.
Може да звучи като клише, но не е.



Тема Re: Пак за българския мениджментнови [re: bobyb]  
Автор Гypy (bangbus driver)
Публикувано19.03.11 22:03



Да, сори. Малко го прекалих това. В смисъл имах валидно точка, но го направих прекалено.

Извинявам се.

--
One day it will make sense.


Тема Re: Пак за българския мениджментнови [re: Гypy]  
Автор vmwr (новак)
Публикувано19.03.11 23:46



Абе .... не си прав.





Тема Re: Пак за българския мениджментнови [re: bobyb]  
Автор klapaucius (robot)
Публикувано20.03.11 00:09



От финансова гледна точка няма как да е по-скъпо, защото хора с най-различни доходи успешно отглеждат деца.
Вярно, за нечии деца сигурно се пръскат милиони. За мангалчетата и с левчета става.
Доста хора хвърлят по колите повече, от колкото изкарват някои семейства с деца, при това макар и без някакъв лукс, отглеждат тези деца и без съществени ограничения. Така че - от финансова гледна точка децата могат да по-евтини от ипотека и лизинг на кола.



Тема Re: Пак за българския мениджментнови [re: klapaucius]  
Автор bobyb (ентусиаст)
Публикувано20.03.11 00:16



Има хора дето паркират нова ес класа пред двустайна панелка в Надежда. Въпрос на приоритети.



Тема Re: Пак за българския мениджментнови [re: Гypy]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано20.03.11 01:27



Детето е luxury item

Това сериозно и го мислиш?!?!?

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Пак за българския мениджментнови [re: naja_haje]  
Автор Гypy (bangbus driver)
Публикувано20.03.11 05:51



Въпрос на supply и demand. Даже съм доста щедър, като му казвам luxury, понеже ги дават масово по сиропиталищата за без пари или ги купуват от мангалите за няколко бона. Това според доста женски списания спестява 9 месеца мъки и 2-3 пластични операции.

Всъщнот не знам защо всички имате толкова интересни мнения за това, при положение, че жените в половината свят все още се купуват на пазара. Буквално. И аз сега мога да го играя с ценности или учуден/обиден, ама кво да направя като живея в този свят.

--
One day it will make sense.>

Редактирано от Гypy на 20.03.11 06:04.



Тема Re: Пак за българския мениджментнови [re: Гypy]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано20.03.11 08:08



Абе сигурно съм много тъп или бирите са ми много, ама изобщо не разбрах какво се опитваш да кажеш.

A man only sees what he wants to see...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.