Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:35 01.07.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: iPhoneнови [re: bira_more]  
Автор wiz (змей)
Публикувано08.02.11 18:04



разбрах че не можеш място да си намериш и за тва изливаш безкрайни бози

не е лесно с толкова злоба/завист и за тва вместо да увърташ гледай да не се пръснеш

no pain, no gain


Тема Re: iPhoneнови [re: wiz]  
Автор 435 (Сър Пич)
Публикувано08.02.11 18:08



хаха ВуЦков, ти си много зле верно , бтв хапна ли си бобец за да релаксираш ?



Тема Re: iPhoneнови [re: wiz]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано08.02.11 18:09



начи - просто е. Ти обвини хората че ти завиждат. Аз ти обяснявам, бавно и методично че никой не ти завижда. И понеже да не се отплесваме в разни дебри - започнах с обяснения че аз не ти завиждам за нищо. А ти отбягваш отговор, защото ако си признаеш че никой за нищо не ти завижда - тогава цялата ти психиатрично обусловена конструкция ще се срине.
И за това - бози, злоба и какво ли още не, само и само да не си признаеш че в същност на теб баш няма кой да завижда.

Bеer? Mоre?




Тема Re: iPhoneнови [re: bira_more]  
Автор wiz (змей)
Публикувано08.02.11 18:13



наистина е просто: яко ви стяга шапката групата тролове и ще изкъртите дира но въртите и сучете да прикриете този факт

Редактирано от wiz на 08.02.11 18:14.



Тема Re: iPhoneнови [re: wiz]  
Автор 435 (Сър Пич)
Публикувано08.02.11 18:14



Виц ще изкъртиш дирта да постваш, 1 минута след постингите и вече си на линия, нямаш ли визитации ?



Тема Re: iPhoneнови [re: 435]  
Автор wiz (змей)
Публикувано08.02.11 18:42



ами не,
моето време минава с други неща а не като твоето с бобец, визитации, бълнувания и т.н.

Редактирано от wiz на 08.02.11 18:55.



Тема Re: iPhoneнови [re: wiz]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано08.02.11 20:10



Проблема е в това че ако никой не ти завижда - цялата конструкция се срива. И ти увисваш. А истината е че никой не ти завижда за нищо. Няма нищо за което да ти завижда някой.

Bеer? Mоre?




Тема wiz-bira_more-435нови [re: 435]  
Автор Dagobah ()
Публикувано08.02.11 20:27



Пичове напрвихте темата пълно блато!

То явно никой него е...е за темата, ама верно вас само Чък Норис може да ви оправи.

cheers



Тема Re: wiz-bira_more-435нови [re: Dagobah]  
Автор wiz (змей)
Публикувано08.02.11 20:41



ами виж че троловете яко ги е стегнала шапката се мятат в несвяст,
не само тази тема ами и целия дир са готови да изкъртят, тва разни конструкции им се привиждат, някви сривания и други такива

влез им в положение: не им е лесно да са толкова болни

добре че поне спряха да бълнуват за комунизъм, ленинизъм и национализация, все някакъв напредък е

no pain, no gain


Тема Re: wiz-bira_more-435нови [re: wiz]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано08.02.11 21:17



В същност единствения трол си ти, на теб се привиждат навсякъде злоба и завист. Макар и да не можеш да обясниш защо например аз трябва да завиждам баш на теб.
Та и поезия започна да цитираш. Нали се сещаш - поезията е баш по темата баш за форума.


А мен ме е страх да спра да ти отговарям, че пак ще почнеш да ми се обясняваш на бележки. Ужас.

Bеer? Mоre?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.