Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:39 28.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Фалшиви кинти?нови  
Автор Eвлaмпи Пoпдимитpoв (световноизвесен)
Публикувано15.11.10 23:47



Неска ми набутаха 20 кинта фалшиви, 100% знам мястото дето ми ги върнаха. Имам късмет, че дето харча хората знаят, че съм задръстеняк и са ме преебали, не че ги работа.

Как се действа? Нямам никви доказателства, даже ако ме провери патрул ше ме чаржне за притежание на фалшиви пари! Най-вероятно пича, дето ми върна нема идея. Как е най-адекватно да действам? Просто не ги харесвам тея неща - на никой не искам лошаво, ма си има граници! Има ли _ефективен_ вариант?

Simplicity is the essence of happiness. -- Cedric Bledsoe


Тема Re: Фалшиви кинти?нови [re: Eвлaмпи Пoпдимитpoв]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано16.11.10 07:21



сложи ги под стъклото на холната маса, ако имаш такова.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Фалшиви кинти?нови [re: zaphod]  
Автор no_future (пътник)
Публикувано16.11.10 09:03



батка аз съм на 100 години
и от 99 не съм виждал холна маса със стъкло
направо ме върна в развития социализъм

no_future


Тема Re: Фалшиви кинти?нови [re: Eвлaмпи Пoпдимитpoв]  
Автор 435 (Сър Пич)
Публикувано16.11.10 09:41



къде ти ги върнаха, хубаво е хората да са осторожни там .....



Тема Re: Фалшиви кинти?нови [re: Eвлaмпи Пoпдимитpoв]  
Автор Gnus (гнусен)
Публикувано16.11.10 10:02



Вариант 1: отиваш откъдето са ти ги дали и се разбираш да ти ги сменят и да си берат те гайлето. Олекват с 20 лв.
Вариант 2: отиваш в полицията и те ще ти кажат какво да правиш. Олекваш с 20 лв.
Вариант 3: похарчваш ги някъде, където не ходиш редовно.
Вариант 4: задържаш ги като сувенир.



Тема Re: Фалшиви кинти?нови [re: Gnus]  
Автор headhunter (Z-95)
Публикувано16.11.10 14:53



Наскоро колега в Варшава имаше такава случка. Избра вариянт 2 - олекна със 100 злоти, записаха му името и трябваше да каже къде са му ги върнали.

General Protection Fault in module 0xDEEBAA. Рестартирайте държавата!


Тема Re: Фалшиви кинти?нови [re: Eвлaмпи Пoпдимитpoв]  
Автор synergie_bg (новак)
Публикувано16.11.10 22:13



Разменям ги за едно 7 и едно 13 гарантирано оригинални.



Тема Re: Фалшиви кинти? [re: Eвлaмпи Пoпдимитpoв]  
Автор Heзнaeн (не се знае :))
Публикувано16.11.10 22:14



аз олекнах с 100EUR ... и кво... имам си скъпо сувенирче... ама като не гледам навреме така се получава....


www.pointerbg.com

Тема Re: Фалшиви кинти?нови [re: zaphod]  
Автор Eвлaмпи Пoпдимитpoв (световноизвесен)
Публикувано16.11.10 23:29



Тя цялата маса е стъклена у хола, ма ше я сменяме - не си купувайте _правоъгълна_ стъклена маса. Аз у случая немам яд на никой и ми е напълно ясно, че заради балъци като мене, круковете веят куйрука. Тоя щом ми ги е дал, начи ме е преценил с хирургическа точнос абсолютно правилно. Круковете са сичко друго, но не и тъпи!

Проблема е, че на мене ми харесва да съм балък и да съм доверчив и да са повечето хора средна-класа мислещи. Примерно аз си представям в полицията офиси за репортване на измами - ок, балък съм, но стила на ментето може би ше ви говори нещо - ето, гледайте ги тия пичове, кой знае... Просто трябва да е максимално улеснено това. Да, ше има параноя драма царици, но едва ли ше е невъзможно това да се отсее.

Simplicity is the essence of happiness. -- Cedric Bledsoe


Тема Re: Фалшиви кинти?нови [re: 435]  
Автор Eвлaмпи Пoпдимитpoв (световноизвесен)
Публикувано16.11.10 23:42



Фактът, че съм балък, по-скоро требе да те прави осторожен към което пиша :) Ениуей - наскоро както се разхождах у радиус 1км около площад македония и видех некви да похапват дюнер и си викам ебахти - къв прекрасен слънчев ден. Но по-важно е да се внимава, ако има кой да те научи на бърза смяна на локация и реално агиле, тва са круковете. Другото е да не се слагат ментетата под стъклото, дори да требе да се загуби време да се репортне това. Въпроса е КЪДЕ НАЙ-ЕФЕКТИВНО се репортва това, приемна на районно, бнб, къде?

Simplicity is the essence of happiness. -- Cedric Bledsoe



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.