Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:00 05.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Инвеститор аманови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано06.10.10 21:51



не баш във фирмата. Щото на същия лаптоп си бичех и freelancer'ството.
Не че не ставаше от служебния, ама все пак....



Bеer? Mоre?



Тема Re: Спестовни фирминови [re: sin4ez]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано06.10.10 21:53



Що бе - плащаха заплати навреме. А на теб кво ти пука че висиш като прани гащи един куп време докато там се компилира това дето трябва да се изкомпилира? Нали си ти тече заплатата?
Е за мен този подход не беше добър. Ама искам да кажа че фирмата не е най-лошото място за работа.

Bеer? Mоre?




Тема Никога не съм ...нови [re: Гoйko]  
Автор ДъpвeнФилocoф ()
Публикувано06.10.10 22:17



... си носил нищо по работните места. Който иска да му върша работа, трябва да ми осигури условия. Ако не може, е трябвало да има друга причина да стоя там. Например шансове, хубаво редче в CV-то ...



Тема Почтен ...нови [re: bira_more]  
Автор ДъpвeнФилocoф ()
Публикувано06.10.10 22:20



... инвеститор? Пфиуууууууу, ако си бил над 25 с теб повече няма да си играя ...





Тема Re: Спестовни фирминови [re: sin4ez]  
Автор tarator9 (</dev/random)
Публикувано06.10.10 22:24



За кафе и бутилирана вода пари не се дават, но за хардуер има колкото искаш пари. Е, в разумни рамки разбира се -- не повече от $20-30 хиляди годишно за хардуер, който ще използваш сам.

A man without a faith is like a fish without a bicycle.


Тема Re: Почтен ...нови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано07.10.10 01:24



Даже бях на повече от 35


А бе - оу - аз почнах да програмирам когато другите вече се пенсионират - на 26 години.

Bеer? Mоre?



Тема Re: Никога не съм ...нови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано07.10.10 01:26



Бе да ти кажа - докато бачках за споменатите - ползвах собствен лаптоп, ама това как да го кажем - носеше ми допълнителни кинти и комфорт.
Е понаучих каквото можах, взех някой кинт и бегах.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Спестовни фирминови [re: Гoйko]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано07.10.10 01:28



Разумни хора наистина.

Bеer? Mоre?




Тема Ужас, ужас ...нови [re: bira_more]  
Автор ДъpвeнФилocoф ()
Публикувано07.10.10 01:40



... направо си за бой



Бе направи ми впечатление, там едно за 16 битовите машини, дето едва ли не, разбираш ли историята от тях почва ма си затраях. Викам то детето младо де ще е ходило в пионерския дом на Правец ...

Не ме слушай, тия от пионерския дом някои не станахме нито хора, нито хакери



Тема Идея си нямам ...нови [re: bira_more]  
Автор ДъpвeнФилocoф ()
Публикувано07.10.10 01:47



... кое е по-добре. При мен е въпрос на принцип, не че не съм мъкнал кутия (45 санта висока) до офис за по една нощ ама ...

Имаше една фирма до ... началото на тая година (и още ги има, да са живи и здрави), в която само съпорта и мацките от фронтофиса бяха на служебни машини - словом три машини. Някои хора даже смениха поне веднъж лаптоп последните години ... и всичко е наред.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.