Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:01 10.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Бос в офиса  
Автор tarator9 (</dev/random)
Публикувано01.08.10 19:32



Ходите ли боси в офиса? През лятото около 50% от времето се разхождам бос.

Миналата седмица стана забавна случка с някаква мениджърка. Дойде да ме помоли да не съм ходел бос, защото някой й се оплакал, че го смятал за offensive. Понеже бях зает, не успях да реагирам достатъчно бързо и само й казах, че аз пък смятам за обиждащо поведение това, че някой се обижда, че ходя бос. И че не виждам никаква причина да спра да го правя. Тя обеща да говори с шефа ми от трето ниво (който й се води шеф от първо ниво).

Досадното сега е, че трябва да не забравям да си събувам сандалите всеки път като минавам край нейния офис :)

За вас offensive ли е, ако някой ходи бос? :) Имате ли много control freaks в офиса?

Object-oriented design is the roman numerals of computing -- Rob Pike.


Тема Re: Бос в офисанови [re: tarator9]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано01.08.10 19:54



Имах подобен инцидент докато работех във фирма. Счетоводителката мрънкаше че сме оставяли "стъпки" - заедно с още един колега. И ние се поправихме - като е прясно измито ходехме само със джапанки, та да оставяме следи от джапанки. Иначе пак си ходехме боси.
Това между другото стана повод да я питаме кога ще навакса със заплатите, и оправданието ни беше че като ни бави заплатите ние нямаме кинти за джапанки.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Бос в офисанови [re: bira_more]  
Автор tarator9 (</dev/random)
Публикувано01.08.10 20:09



Е, аз нямам никакво намерение да си сменям поведението заради нечии фобии. Има си психотерапевти, да обясняват на тях кое ги обижда и кое не.

Object-oriented design is the roman numerals of computing -- Rob Pike.


Тема Re: Бос в офисанови [re: tarator9]  
Автор Cин Mapмoт (в целофан)
Публикувано01.08.10 20:13



Е, може би не искат да ти кажат директно, че си проззз и да земеш да си обуеш едни сандалки, най-малкото е по-хигиенично.
Аз не бих ходил бос там, където преди мен някой е минал с обувки, с които е стъпал на напикано в кенефа например.



Тема Re: Бос в офисанови [re: Cин Mapмoт]  
Автор tarator9 (</dev/random)
Публикувано01.08.10 20:18



Хигиенично за кого? Аз решавам и поемам рисковете за моята хигиена. За тяхната няма никакво значение дали имам обувки или не.

Object-oriented design is the roman numerals of computing -- Rob Pike.


Тема Re: Бос в офисанови [re: tarator9]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано01.08.10 20:20



Е ми аз го промених, а после смених шефа. Та сега мога да си ходя в офиса както си ща.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Бос в офисанови [re: tarator9]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано01.08.10 21:40



Слава на Господа и Джоузеф Смит които са ме избавили от така противната мириризма на потни крака! Миризма доловима въпреки пудрата за крака, ежедневната смяна на чорапите и обувките от естествена кожа. Затова мога целогодишно да нося любимите си туристически обувки Уилсън. Купил съм си 4 чифта и съм решил проблемите си приблизително до 2020 година.
Не е задължително а просто препоръчително при тази рязка смяна на климата да бъдеш подготвен за всяко божие изпитание, Лот и Содом и Гомора, Ной и потопа, Годзила и филмите с катастрофи.
Затова винаги нося един противогаз в който освен това има:
- The C Programming Language с автограф на Денис Ричи
- LED фенерче
- филтър за пречистване на вода, военна версия
- швейцарско ножче
- четка и паста за зъби
- аспирин и аналгетици
- "Книгата на Мормон" от Джоузеф Смит
- консерва "Русенско варено"


... for a brief moment it seemed that rock 'n roll would inherit the earth.


Тема Re: Бос в офисанови [re: Beco_]  
Автор cristal_reaver (пристрастен)
Публикувано01.08.10 22:43



Като е нямало никой в офиса, даже гол съм се събличал
Принципно не съм ходил бос, но редовно си сабувам жапанките(хода с жапанки лятото) на бюрото.
Иначе не мисля че е обидно, просто ако си в офис обстановка е добре да спазваш някакви правила, какво като сме програмисти и сме непукиси.

Ама ако знаеш че шефа не може да те пипне, може да се погавриш с менигърката и обидените колеги.

Подгани си крачулите следващия път.



Тема Re: Бос в офисанови [re: tarator9]  
Автор LupiМодератор (Чалгаджия)
Публикувано01.08.10 22:56



Една колежка, дето седеше до мене, лятото идваше с едни "диско" потници, беше малко неудобно да се работи, особено сутрин като дойда и тя е цъфнала вече там в ъгълчето. Не че се оплаквам



А бос в офиса зависи какъв е пода - на плочки няма да ходя бос никога. Offensive ше е ако не си е изрязал ноктите или има 6 пръста или ципи между пръстите, иначе ми е все едно, стига да си е измил краката. Дали си бос или със сандали май е все тая.



Eeeeeeeeeeeeeeeaaaaaaasy rider

Тема Re: Бос в офисанови [re: tarator9]  
Автор Eвлaмпи Пoпдимитpoв (световноизвесен)
Публикувано01.08.10 23:24



Чистак-бърсак докато не е окей - полугъзица. Босоноги е добра стъпка де, лека-полека... Толерантността към тъпаците е което ни сетва апарт се пак - делфините ползват ли вижуъл студио?



Simplicity is the essence of happiness. -- Cedric Bledsoe

Тема Re: Бос в офисанови [re: Beco_]  
Автор tarator9 (</dev/random)
Публикувано02.08.10 00:37



Чорапи? Обувки? Кой носи такива неща през лятото? :)

Object-oriented design is the roman numerals of computing -- Rob Pike.


Тема Re: Бос в офисанови [re: cristal_reaver]  
Автор tarator9 (</dev/random)
Публикувано02.08.10 00:39



Шефа не може да ме пипне, освен ако не промени правилата за целия лаб. Което ще отнеме около 5 години и въпреки това ще има пропуски. И тогава ще си играем на играта "спазвай правилата буквално" :)

Object-oriented design is the roman numerals of computing -- Rob Pike.


Тема Re: Бос в офисанови [re: Lupi]  
Автор tarator9 (</dev/random)
Публикувано02.08.10 00:42



> Дали си бос или със сандали май е все тая.

Именно. Следващия път ако ми направят забележка ще питам коя точно от двете ивици кожа, покрити от сандалите ми е особено offensive :)

Object-oriented design is the roman numerals of computing -- Rob Pike.


Тема Иманови [re: tarator9]  
Автор jamie (добре познат)
Публикувано02.08.10 01:44



бая селянчета по офисите


Не че е особено приятно да гледам на някой косматите дебели бледи крака като се разхожда по къси панталонки, все пак е до акъл и самоуважение (и малко вкус в обличането).

Това не е контрол-фрийк поведение, ограничаване на селянията е просто.



Тема Re: Иманови [re: jamie]  
Автор tarator9 (</dev/random)
Публикувано02.08.10 02:26



Good. Ходи се оплачи на психиатъра си :)

Object-oriented design is the roman numerals of computing -- Rob Pike.


Тема Re: Бос в офисанови [re: tarator9]  
Автор BlGBUGEX (нерегистриран)
Публикувано02.08.10 03:16



Сакън! Да не види шефа ти, че имаш по-големи крака от неговите. Нема да може да те гледа в очите без да се изчерви и да се скрие в малкото си офисче.



Тема Re: Иманови [re: jamie]  
Автор BlGBUGEX (нерегистриран)
Публикувано02.08.10 03:18



Комплексарщини са тва.



Тема Re: Бос в офисанови [re: tarator9]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано02.08.10 03:49



Остави ти, има лято и лято - иди в Англия, примерно, да видиш кой носи сандали през "лятото"



A man only sees what he wants to see...

Тема не схващашнови [re: jamie]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано02.08.10 07:20



вие тестерите можете да бъдете заменени във всеки момент, затова трябва да спазвате определени социални норми. програмиста с раздърпаното си облекло демонстрира наглостта на несменяемия, което също е вид гъзария, дори по-арогантна от тая на скъпия костюм.
а, и още нещо. истинския неселянин пише "селенин", с 'е'. въобще, само "селените" позлват буква я.

аз разбира се съм горд селянин, омирисан на чесън и лук :)




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Бос в офисанови [re: tarator9]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано02.08.10 07:24



е то делата за обиждане и молестване при вас са национален спорт, ще напълниш някоя адвокатска гуша май



п.с. не си отговорил правилно, по-добре е да кажеш че това е български религиозен обичай, и ти ТРЯБВА да ходиш бос. мат с пешката директно :)



NE SUTOR ULTRA CREPIDAM

Редактирано от zaphod на 02.08.10 07:26.



Тема Re: Бос в офисанови [re: tarator9]  
Автор Гoйko (индианец)
Публикувано02.08.10 09:23



:) Случват се такива неща. Имах един колега, който ходеше чисто гол в офиса. Не веднъж се чуваха писаците на чистачките, когато се натъкнат на него. Дори камерите не го смущаваха.



Тема Re: Бос в офисанови [re: tarator9]  
Автор BullDog (Bulgarian Dog)
Публикувано02.08.10 09:26



В отговор на:

За вас offensive ли е, ако някой ходи бос?



Не, но ще гледам да огранича общуванията си с този някой до е-майл.
Бе няма ли кой да надупи климатика, да ти станат топките на стафидки, да видим как ще шляпаш по вълнени калцуни.



Тема Re: Бос в офисанови [re: Lupi]  
Автор Гoйko (индианец)
Публикувано02.08.10 09:28



В един офис, не в България, всички ходеха боси. Лятото без чорапи, зимата по чорапи. На мен ми беше странно, но се оказа, че там това си е обичайно и то не само за този офис, но и за другите фирми в бранша.



Тема Re: Иманови [re: jamie]  
Автор Гoйko (индианец)
Публикувано02.08.10 09:31



В една фирма, където работих преди доста години, имаше етичен кодекс, който трябаше да подпишеш, преди да започнеш работа. Е, в него бе точно дефинирано какво можеш да носиш и какво не можеш да носиш на работа. Примерно, беше забранено да си боядисваш косата в неестествен цвят като зелено или синьо. Без къси гащи и без поли над коляното. Правила - ако искаш ги спазваш, ако не искаш не ги спазваш (работиш другаде).



Тема Re: Бос в офисанови [re: tarator9]  
Автор Phillip (-; свежъ :-)
Публикувано02.08.10 11:18



В предишна работа имах колега, който се събуваше. И като си протегне краците под бюрото, та в цялата стая (към 20 кв. м.) се усещаше миризмата.


Тактично го помолих поне да не си шава пръстите на краката, понеже така се засилва миризмата.



Тема Re: Бос в офисанови [re: tarator9]  
Автор cristal_reaver (пристрастен)
Публикувано02.08.10 11:34



аз съм с жапанки, сигурно и аз обижам колегите





Тема Re: Иманови [re: jamie]  
Автор cristal_reaver (пристрастен)
Публикувано02.08.10 11:35



Ако питаш мен, повече бих се дразнил на колеги, които скатават яко, играят тенис на маса по цял ден, прекарват по 2ч обедна почивка и какво ли още не само и само да не работят.





Тема Re: Иманови [re: cristal_reaver]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано02.08.10 12:04



Аааа обедните игри на тенис на маса са част от неотменимите ми човешки права. Няма по-голяма радост от това да биеш началника си например. След това те гледа с уважение и не обелва дума.


... for a brief moment it seemed that rock 'n roll would inherit the earth.


Тема Re: Бос в офисанови [re: tarator9]  
Автор Гypy (bangbus driver)
Публикувано02.08.10 13:27



Office Politics са ми били винаги супер забавни. Примерно в твоя случай, как някой, дето е нает на заплата и може би дори под твоята, почва да мрънка за нещо друг на някой друг нает за същото.

Много време съм го мислил това, но според мене това е нарочно оставено да е така. Нарочно тези дето притежават нещото и правят реалните пари от него оставят хората вътре на еднакви нива да се самоубиват спорейки за тъпи въпроси като джапанки, мазни коси, миене на ръце след кенеф, климатици и т.н.

И не е въпроса да си бос в офиса, или каквото и да е. Нито пък някой като си сложи тукседо и папийонка ще стане автоматично 10 пъти по-продуктивен.

Истината е в как самите ние (вие) се самоунищожаваме в мизерията на офисите и целия този шит, наречен работа, докато пичовете джиткат голф и се смеят на мейлите "ама този е бос, пък аз съм с девствен колан"

--
One day it will make sense.


Тема Re: Бос в офисанови [re: tarator9]  
Автор Mandalay (empathy)
Публикувано02.08.10 15:00



Хубавото на САЩ е че всеки може да реши че нещо е обидно за него и да намери доволно количество шляещи се дебили които да го подкрепят.
Иначе не ходя бос поради че съм си гнуслив - не знам кой е минал преди мен и какво е настъпвал.

М/у другото ме изкефи израза ...защото някой й се оплакал.... Напомни ми за въхода на Сталин и как хора са били разтрелвани поради факта " ... получихме оплакване от будни граждани..."



Това е положението - свиквай

Редактирано от Mandalay на 02.08.10 15:06.



Тема Re: Иманови [re: cristal_reaver]  
Автор SoulDeaD (no comment)
Публикувано02.08.10 15:33



Да не говориш за САП? :-P



Тема Re: Бос в офисанови [re: zaphod]  
Автор tarator9 (</dev/random)
Публикувано02.08.10 15:40



Правилният отговор, според мен, беше чрез reductio ad absurdum. Да обясня, че съм много offended от жени, които не си покриват лицето с воал, и мъже, които си бръснат брадата.

A man without a faith is like a fish without a bicycle.


Тема Re: не схващашнови [re: zaphod]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано02.08.10 15:45



Мен ми е интересно кво се случва, когато единия супер-мега-стерео гениален незаменяем дивелъпър, примерно си развява вонящите крака, а другия не по-малко хипернезаменяем дивелъпър, примерно, пърди по цел ден и на свой ред вмирисва стаята с друга воня. Ще има ли световна война между двамата, или ще дишат спокойно?



Тема Re: Бос в офисанови [re: Гypy]  
Автор tarator9 (</dev/random)
Публикувано02.08.10 15:49



Струва ми се, че твърде много им завиждаш на тези дето играят голф :) Животът им не се различава чак толкова много от твоя.

A man without a faith is like a fish without a bicycle.


Тема Re: Бос в офисанови [re: Phillip]  
Автор tarator9 (</dev/random)
Публикувано02.08.10 15:53



Тоя е бил аматьор, хватката е изобщо да не се обуват покрити обувки и чорапи. Тогава краката не миришат :)

A man without a faith is like a fish without a bicycle.


Тема Re: Иманови [re: Гoйko]  
Автор tarator9 (</dev/random)
Публикувано02.08.10 16:00



Аз съм работил във фирма, където трябваше да се ходи с костюм и вратовръзка и сакото можеше да се сваля само като си седнал на бюрото си. Нямах проблем с това, защото беше написано в правилника на фирмата. В лаба има изискване да не се ходи с открити обувки/бос в server room-а и го спазвам (защото има смисъл).

Но да се съобразявам с някой мизерник, който дори няма смелостта да дойде и да ме помоли директно да не си събувам сандалите... Тц, няма да стане.

A man without a faith is like a fish without a bicycle.


Тема нЕма,нови [re: tarator9]  
Автор jamie (добре познат)
Публикувано02.08.10 16:40



ше ти тегля майни ако си ми колега - и минаваш наоколо

Мое да одиш да рИвеш на шефката си после - че те репресирам!



Тема Мне,нови [re: BlGBUGEX]  
Автор jamie (добре познат)
Публикувано02.08.10 16:41



свинщини.
Еле има една свинска порода - още на 20 и няколко са плешиви, шкембелии, с едни раници - подарък от фирмите на гърба - смях смяяяях!





Тема Можем,нови [re: zaphod]  
Автор jamie (добре познат)
Публикувано02.08.10 16:43



като решим че някъде плащат повече и работата е по-малко, заменят ни



Оня с раздърпаното си облекло (хич не са само програмисти) демонстрира че е гола вода във всичко освен в набиването на кода (често и там не е по-добре)



Тема Викаш -нови [re: tarator9]  
Автор jamie (добре познат)
Публикувано02.08.10 16:44



да дойде да ти отпука 2 шамара, набързо ще се съобразиш хахахаха





Тема И тованови [re: cristal_reaver]  
Автор jamie (добре познат)
Публикувано02.08.10 16:45



си заслужава порицанието - също както и дрипите.



Тема Re: нЕма,нови [re: jamie]  
Автор tarator9 (</dev/random)
Публикувано02.08.10 16:47



А, майните изобщо не ме притесняват. Ако взема да се притеснявам от изцепките на всеки идиот, няма да ми остане много време за друго :)

A man without a faith is like a fish without a bicycle.


Тема Re: Мне,нови [re: jamie]  
Автор tarator9 (</dev/random)
Публикувано02.08.10 16:49



Не само съм с фирмена раница, но и нося само рекламни тениски от разни конференции. И изобщо не съм дебел, само 160 кила съм.

П.П. Много се забавлявам, когато мъже започнат да обсъждат облеклото, прическата и физическите характеристики на други мъже :)

A man without a faith is like a fish without a bicycle.

Редактирано от tarator9 на 02.08.10 17:12.



Тема Re: Викаш -нови [re: jamie]  
Автор tarator9 (</dev/random)
Публикувано02.08.10 17:05



Я, още един виртуален смелчага :)

A man without a faith is like a fish without a bicycle.


Тема Сигурно,нови [re: tarator9]  
Автор jamie (добре познат)
Публикувано02.08.10 17:16



такива като теб ги псуват постоянно и сте свикнали





Тема Щоу,нови [re: tarator9]  
Автор jamie (добре познат)
Публикувано02.08.10 17:16



проблем ли са ти виртуалните смелчаги М?





Тема Re: Бос в офисанови [re: tarator9]  
Автор __me (__me)
Публикувано02.08.10 17:34



Тия американци вярно били много луди хора.
Скоро един приятел ми се оплакваше че те гледат накриво ако в басейна ходиш с нормални бански, трябвало с тези широките шорти, които ти пречат да плуваш...
Този твоят човек, като не му е приятно да гледа, не може ли за момент да се обръща в другата посока?
Някой беше споменал че да ходиш бос може да е религиозна особеност, мисля че това е най-сигурният вариант.

Поздрави

ПС: нали в Америка бяха измислили свободата и после са я изнесли по целия останал свят, къде доброволно, къде не много, това как ще ходиш не се ли покрива от свободата, що за ън-американ поведение да ти казват какви обувки ще носиш? Друг аргумент: Май Столман ходил без обувки, защото му ограничават свободата.



Тема Re: Сигурно,нови [re: jamie]  
Автор tarator9 (</dev/random)
Публикувано02.08.10 17:37



Не си спомням някой да ме е псувал на живо. Големите смелчаци обикновено са виртуални и предпочитат Интернет. :)

A man without a faith is like a fish without a bicycle.


Тема Re: Щоу,нови [re: jamie]  
Автор tarator9 (</dev/random)
Публикувано02.08.10 17:38



Не сте ми проблем, смешни сте ми :)

A man without a faith is like a fish without a bicycle.


Тема Някои хора имат леко странни разбираниянови [re: tarator9]  
Автор RealGuru (минаващ)
Публикувано02.08.10 18:14



И тея дето ходят боси и тея дето не ги разбират.



Разправяха ми за един колега, който вече бил напуснал аз като съм постъпил в една фирма. Та човекът се къпел само в неделя. Понеделник вторник - ОК. Сряда се усеща лека миризма. Четвъртък го надушваш още преди да те приближи. Петък вече в целия офис се усещало.

И един друг от казармата. Когато вече го бяхме ударили на уволнение. И доста народ го мързеше да слага кубинки за вечеря и слизаха по джапанки в строя като извинението беше "Доктора каза да ходя с джапанки, щото ми се потят краката и имам гъбички". Което минаваше в повечето случаи, ама веднъж като се изтърси едно началство и 20-30% по джапанки в нещо наподобяващо строй. Как се прави строева подготовка по джапанки. Забавно е за страничния наблюдател.



Тема Re: Мне,нови [re: jamie]  
Автор BlGBUGEX (нерегистриран)
Публикувано02.08.10 18:30



Комплекси и предразсъдъци те мъчат, младешш. Ще ти пречат докато ги надраснеш. Не би трябвало да те касае ако някой оплешевява/пуска коремче на 20, освен ако не си путка търсеща с какво да се чифтоса. Щом ги съдиш и за някакви раници, значи имаш проблем.



Тема Re: Някои хора имат леко странни разбираниянови [re: RealGuru]  
Автор tarator9 (</dev/random)
Публикувано02.08.10 18:31



Къпе се всяка неделя? Голям чистник е :)

П.П. Точно казармата ме излекува от всякаква гнусливост.

A man without a faith is like a fish without a bicycle.

Редактирано от tarator9 на 02.08.10 18:31.



Тема Re: Мне,нови [re: BlGBUGEX]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано02.08.10 20:12



Ам той може да има алтернативни интереси

Bеer? Mоre?




Тема Re: Щоу,нови [re: jamie]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано02.08.10 20:14



Не са проблем, просто са много смешни, и жалки.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Можем,нови [re: jamie]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано02.08.10 20:16



А бе както и да го въртиш - ти можеш да ринеш лайна дет друг ги е изсрал. И да му обясняваш как баш да ги изсере следващия път та да ти паснат.
Ама ако няма кой да изсере лайната - няма да има какво да ринеш.

Bеer? Mоre?




Тема Моженови [re: tarator9]  
Автор jamie (добре познат)
Публикувано03.08.10 01:15



да помниш като маймуните, не бих се учудил





Тема Съдя гинови [re: BlGBUGEX]  
Автор jamie (добре познат)
Публикувано03.08.10 01:18



защото не ми харесва да гледам грозни льохмани докато си пия кафето или си ям обяда. Не ги съдя за раници - а са ми смешни.
Проблем имат другите с мен - ако не им стига багажа в главите, шкембетата не са от значение там.

ПП: Путка едва ли знаеш какво е изобщо.. ай у лево





Тема Тъй го въртянови [re: bira_more]  
Автор jamie (добре познат)
Публикувано03.08.10 01:22



че посеркото сам си рине лайната и после твори нещо работещо - и така докато сметна че е годно.
По една или друга причина - посерковци много, работата само нараства и едва ли ще видя съкратен QA скоро (като изключим мазохизма на Джонсъните, доста им се чудихме на "акъла").



Тема Пишкашнови [re: tarator9]  
Автор jamie (добре познат)
Публикувано03.08.10 01:24



срещу вятъра - още откакто пусна темата





Тема Хм,нови [re: bira_more]  
Автор jamie (добре познат)
Публикувано03.08.10 01:26



зелен си като папагал - и като гледам точно толкова интелигентен


Апропо и ти ли програмист стана хехехехе



Тема Re: Тъй го въртянови [re: jamie]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано03.08.10 01:31



Ама нали и аз това казвам - ти оглеждаш лайната му, подушваш ги, лизваш ги - и след това му казваш какви баш да ги изсере та да ти паснат.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Хм,нови [re: jamie]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано03.08.10 01:34



Въпроса е в друго - ония дето се репчат по форумите са много жалка гледка.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Пишкашнови [re: jamie]  
Автор tarator9 (</dev/random)
Публикувано03.08.10 02:55



Набута се много яко с ярките описания на мъжко облекло и физически особености. Колкото и да го извърташ, вече е късно :)

A man without a faith is like a fish without a bicycle.


Тема Ти ако си лизал,нови [re: bira_more]  
Автор jamie (добре познат)
Публикувано03.08.10 12:43



аз не съм, дедко


Кой докъдето се докара. Приятен обяд, между другото...виждам си с точната нагласа



Тема Не знамнови [re: tarator9]  
Автор jamie (добре познат)
Публикувано03.08.10 12:43



какво си пушил днес - ама е време да смениш дилъра





Тема Ако си толкова отворен,нови [re: bira_more]  
Автор jamie (добре познат)
Публикувано03.08.10 12:44



хайде да се порепчим наживо, деде?



И другия посерко да се чувства поканен - оня със смрадливите пети

Редактирано от jamie на 03.08.10 12:44.



Тема Re: Съдя гинови [re: jamie]  
Автор BlGBUGEX (нерегистриран)
Публикувано03.08.10 13:49



Хубо. Ако станеш шефче, ше гледаш красиви пичове докато си пиеш кафето. До тогава ше се задоволяваш с на кот те сложат шефовете. Явно в момента имат фетиш към хора с раници. Перверзни копелета, никак няма да ти е лесно... :)



Тема нЕманови [re: BlGBUGEX]  
Автор jamie (добре познат)
Публикувано03.08.10 15:00



да ставам шефче, единак съм


Шефовете не пеят в хора в случая - ама туй друга бира.

Бахти, темата пак се изроди. Заеби!



Тема Re: Ти ако си лизал,нови [re: jamie]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано03.08.10 15:24



Да ти е сладка работата и на теб



Bеer? Mоre?



Тема Re: нЕманови [re: jamie]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано03.08.10 15:27



Не си единак. Ако беше единак - щеше да си като мен. Да бачкаш където ти е кеф, както ти е кеф, ако ти е кеф с когото ти е кеф. Без да се съобразяваш с разни които те дразнят - независимо от причините. А ти бачкаш във гоуема фирма, понасяш всякакви кретени, оценяваш кода на всякакви кретени, опитваш се да налееш в канчето на кретена как да си оправи омацания код.
Не си единак. Единаците не се занимават с тестване.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Ако си толкова отворен,нови [re: jamie]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано03.08.10 15:37



А - анджък това имах предвид. Вадят го такива като теб и го размахват.
А това е жалка картинка. Ония дето могат да се бият, няма да тръгнат да се доказват по форумите. Само някакви силно комплексирани личности ще тръгнат да избиват комплекси по форумите.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Не знамнови [re: jamie]  
Автор tarator9 (</dev/random)
Публикувано03.08.10 15:43



Хехехе, на клишета ли мина вече? :)

A man without a faith is like a fish without a bicycle.


Тема Re: Не знамнови [re: tarator9]  
Автор Гypy (bangbus driver)
Публикувано03.08.10 19:26



Сори, че ще трябва да ти разбия илюзиите. Твоята "победа на тъпите хора в офиса" е просто сметнат патерн на поведение. Хората преценят, че дебел нърд, който си мисли, че е победил само и само щото се разкарва бос, там където негрите минават с обувките си настъпили лайна преди това, е по продуктивен, от не такъв.

Те ще ти толерират поведението безкрайно. Споровете с другите такива като тебе също са предварително калкулирани - цялата тази енергия и/или кеф дали да ходиш бос (което, съгласи се, е доста детско поведение) ще отива в това, а не как да излезеш от матрицата и да направиш нещо дето реално има смисъл.

Не си уникален. Не си Спартак, който е тръгнал срещу римляните. Просто поредния нърд с тъп навик и грешна посока на енергиите.

А времето си минава. Децата и ипотеката растат, при уволнения 3 месеца напред ще си аут. Иначи си бос, як пич си. Моя идол.

--
One day it will make sense.


Тема Re: Не знамнови [re: Гypy]  
Автор tarator9 (</dev/random)
Публикувано03.08.10 19:48



Много са ми забавни разни екземпляри, които с няколко години опит са решили, че разбират всичко за фирмения живот, и изобщо за живота като цяло :)

Лошото е, че някои оставате толкова тъпи до края на живота си, със списък от "мъдри мисли" и rules of thumb от разни филмчета и сайтове, които си въобразявате че са валидни за всички възможни случаи от живота :)

A man without a faith is like a fish without a bicycle.

Редактирано от tarator9 на 03.08.10 19:54.



Тема Re: Не знамнови [re: tarator9]  
Автор Гypy (bangbus driver)
Публикувано03.08.10 22:17



Много се радвам за тебе, че си имаш извинителна философия за шита, в който си. Това е добре. По-добре от това да нямаш философия.

Твоето извинение за собственото ти присъствие в този шит е доста симпатично дори леко се просълзих. Радвам се, че това работи за теб и се чувстваш щастлив.

Истината е доста по-тежка. Ignorance is bliss.

--
One day it will make sense.


Тема Re: Не знамнови [re: tarator9]  
Автор Гypy (bangbus driver)
Публикувано03.08.10 22:35



О, да, и си признай, че си пендел и обичаш мъжли патки в гъза. Много по-лесно ще е за всички.

Аз лично нямам нищо против, просто е добре да се знае, че иначе диалозите отиват е интелектуалната вместо в аналната посока и се объркват хората.

--
One day it will make sense.


Тема Re: Не знамнови [re: Гypy]  
Автор tarator9 (</dev/random)
Публикувано03.08.10 22:41



Не съм в никакъв "шит", но ако фантазиите, че съм в такъв ти помагат да се чувстваш добре, твоя си работа. Продължавай да ръсиш "мъдри" мисли, достойни за пубертетски лексикон :)

A man without a faith is like a fish without a bicycle.


Тема Re: Не знамнови [re: Гypy]  
Автор tarator9 (</dev/random)
Публикувано03.08.10 22:44



Мдаа, не ти е лесно да си латентен педал и все "пендели" да ти се привиждат :)

A man without a faith is like a fish without a bicycle.


Тема Re: Не знамнови [re: tarator9]  
Автор Гypy (bangbus driver)
Публикувано03.08.10 22:50



Няма какво да добавя, приятелю. Прочети внимателно какво съм написал и помисли реално какво си. (забележи средния род).

Радвам се на ентусиазма ти, да отговаряш с айкю 30 на всеки пост, но не ти се получава и нещата стават дори още по-трагични. Това, че си бос е най-малкия ти проблем.

Това, че си прост, е доста по-сериозен и не се лекува с чорапи.

--
One day it will make sense.


Тема Re: Не знамнови [re: Гypy]  
Автор tarator9 (</dev/random)
Публикувано03.08.10 23:05



Колко пъти да ти казвам да престанеш да фамилиарничиш. Не си ми никакъв приятел.
Забавно е как ти и още няколко идиота се опитвате да сведете темата до вашето IQ и после плачете като ви бият _и_ на ваш терен :)

Ти няма как да определиш дали съм прост. Познай защо. Подсказка: не са го казали във Fight Club. Хехехе.

A man without a faith is like a fish without a bicycle.


Тема Разбира ти главатанови [re: bira_more]  
Автор jamie (добре познат)
Публикувано03.08.10 23:28



от тестване и на тебе, посерко в пенсия такъв


Нямам какво да ти доказвам, добре ми е без значение какви ги плещиш



Тема По мярка,нови [re: tarator9]  
Автор jamie (добре познат)
Публикувано03.08.10 23:29



влизате точно в клишенца, малки келеменца





Тема Re: По мярка,нови [re: jamie]  
Автор tarator9 (</dev/random)
Публикувано03.08.10 23:31



Присмял се хърбел на щърбел :)

A man without a faith is like a fish without a bicycle.


Тема Не азнови [re: tarator9]  
Автор jamie (добре познат)
Публикувано03.08.10 23:33



ходя бос да ми се присмиват в работата


Посерко



Тема Не бягай,нови [re: bira_more]  
Автор jamie (добре познат)
Публикувано03.08.10 23:34



дъртьо

Наквасил си се до ушите в лайна и е време да си го получиш - за урок



Тема Re: Не азнови [re: jamie]  
Автор tarator9 (</dev/random)
Публикувано03.08.10 23:37



Good for you.

П.П. Говори ли с психиатъра си за фиксацията към космати мъжки крака, фирмени раници и други подобни? :)

A man without a faith is like a fish without a bicycle.


Тема Re: Разбира ти главатанови [re: jamie]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано04.08.10 01:31



Е па като няма какво да ми доказваш - какво се репчеше тогаз?



Bеer? Mоre?



Тема Re: Не бягай,нови [re: jamie]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано04.08.10 01:33



Ами идвай де? Ако за нещо те биваше - щеше да ме намериш и да ми обясниш каквото има да ми обясняваш. Нямаше да се дуеш по форумите. Което само показва колко жалък и нещастен си. Та - айде идвай да ми преподаваш урок.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Бос в офисанови [re: tarator9]  
Автор Гнoм, пpace и чaйka (непознат )
Публикувано04.08.10 01:53



Тези неща не трябва да ескалират, а да се решават интер-колегиално и цивилизовано - чрез бруталност. Последният педал дето се влачеше по чорапи в офиса го унижих публично - сега даже не ме поглежда в очите и дори и не си помисля да си влачи миризливите параподи по чорапи вече. Да ходи да се оплаква, че съм се държал офенсиве - аз ще се оплача, че намирам за офенсиве, че някой се оплаква, че го комбя.
бтв. - тва последното е изречението с най-много 'ч' та, което си спомням да съм писал.



Тема Мченови [re: bira_more]  
Автор jamie (добре познат)
Публикувано04.08.10 10:55



ти отворен дядка поиска да ти строша тиквата наживо - ела да си го получиш, посерко страхлив





Тема Аха,нови [re: tarator9]  
Автор jamie (добре познат)
Публикувано04.08.10 10:56



каза да ти лепна две лопати - щял си да се очовечиш





Тема Ха,нови [re: bira_more]  
Автор jamie (добре познат)
Публикувано04.08.10 10:57



гледай го ти наперения - укрил се и някой трябвало да го търси



Хей мухльо, ясно ти е че като ми се мернеш - ще оставиш кафява диря Тъй както си отворен, тъй после ще се оглеждаш иззад ъгъла



Тема Re: Бос в офисанови [re: Гнoм, пpace и чaйka]  
Автор baligoba (новак)
Публикувано04.08.10 11:07



бах, колко сте изтрещели,не е истина, аман от това мерене на пишки, ама от това чудо.
тук поне се сблъскаха "титаните"
от една страна промитото американско мляко с краставици, от друга Qa-a от сап. не ви ли писна и на двамата, да сте, както казва баба ми: " на всяка манджа меродия". седим си ние,другите, простолюдието, недостигнали дълбините на "святата хамерика" или сападжийското тестване, и ви гледаме сеира. бах тия тени, бах това чудо. само лични нападки и мерене на пишки.

И да не е съвсен офтопика: лятото си седя бос на бюрото, но тръгна ли да ходя из офиса, си слагам чехлите. някой с малка пишка може да не е оцелил казанчето и после резултата да се разнася навсякъде. елементарна хигиена.
ама то си е до човек, те някой хора се къпят веднъж седмично и не им пречи



Тема Re: Бос в офисанови [re: baligoba]  
Автор Cин Mapмoт (в целофан)
Публикувано04.08.10 11:13



Тихо са, той човека още във втория пост си каза, че е 'преценил рисковете за хигиената си'


Сигурно се успокоява, че и мазните негри не си мият ръцете, след като пикаят, та поне като пипа дръжките на вратите, да постигне симетрия и с урина по петите.



Тема Re: Бос в офисанови [re: baligoba]  
Автор jaw ()
Публикувано04.08.10 11:20



Да, след дългогодишни наблюдения, искам да споделя резултата от проучванията си:





Тема Re: Не знамнови [re: tarator9]  
Автор synergie_bg (непознат )
Публикувано04.08.10 11:26



Колко пъти да ти казвам да престанеш да фамилиарничиш. Не си ми никакъв приятел.

За обидно ли го смяташ? Поне на мен ми е обидно, че ти се обиждаш, като някой фамилиарничи с теб. Ходи си лекувай фобията към фамилиарничането някъде другаде!

п.п. Ако той престане да фамилиарничи ти ще престанеш ли да ходиш бос?



Тема Re: Бос в офисанови [re: jaw]  
Автор synergie_bg (непознат )
Публикувано04.08.10 11:42



Сигурен ли си, че с твоите 104 поста, графиката ти също не е плод на олигофрения





Тема Re: Не знамнови [re: synergie_bg]  
Автор Гypy (bangbus driver)
Публикувано04.08.10 11:51



Мдам, борецът за свобода се оказа доста лесно обидчив. Не разбира как ходенето бос не се харесва на някой, но иначе "приятел" му идва много. Може да се пробвам на майна, копеле, баце или дори на артик (Хасково стайл) следващия път, може и да го понесе.

Пък и на мене не ми е лесно, как да се обръщам към някой, който се е писал "таратор9". Сложна история.

Той явно го изживява това за голямо постижение на свободите, но истински свободните хора ходят както си искат и е достатъчно ясно, че никой не може да им прави забележка за каквото и да е. Той явно не го е постигнал още, щом още на бос му скачат. А свободните хора пият уиски, пушат пура, ебат, шведки им шмъркат кокаин от кура (http://twitter.com/kanyewest/status/19969217916) и то още преди да е обяд, и никой не им прави забележки.

--
One day it will make sense.

Редактирано от Гypy на 04.08.10 12:27.



Тема Re: Не знамнови [re: Гypy]  
Автор wqw (АзСъмЖив)
Публикувано04.08.10 12:05



Можеш да пробваш да се обръщаш към него със "|", де да знаеш...



Тема Re: Бос в офисанови [re: synergie_bg]  
Автор jaw ()
Публикувано04.08.10 12:23



Да, естествено. Не само, че е плод, но и допринася, което я прави още по-вярна...



Тема Проблеманови [re: baligoba]  
Автор jamie (добре познат)
Публикувано04.08.10 13:51



е че пречи на околните, у дома си може да серат и на масата ако ги привлича (миризмата).



Тема Re: Не знамнови [re: synergie_bg]  
Автор tarator9 (</dev/random)
Публикувано04.08.10 15:40



Не е обидно, досадно е когато разни почитатели на self-help бълвочи се опитват да те свалят до тяхното ниво с фамилиарничене. И среду тях реагирам по същия начин както и срезу control freaks. Защото са от един дол дренки :)

A man without a faith is like a fish without a bicycle.


Тема Re: Аха,нови [re: jamie]  
Автор tarator9 (</dev/random)
Публикувано04.08.10 15:45



Ела ги лепни де. Ама в Интернет е много лесно да се правиш на бабаит :)

A man without a faith is like a fish without a bicycle.


Тема Re: Бос в офисанови [re: Cин Mapмoт]  
Автор tarator9 (</dev/random)
Публикувано04.08.10 15:49



Ех, много участват тези негри във фантазиите ви :) Да ви успокоя, вероятността да видиш негър в София е по-висока от тази да видиш такъв в селото ми. :)

A man without a faith is like a fish without a bicycle.


Тема Re: Бос в офисанови [re: baligoba]  
Автор tarator9 (</dev/random)
Публикувано04.08.10 15:54



Урината не е контактна отрова, пък и не вярвам в хомеопатията. Но за сметка на това имам работеща имунна система и не съм боледувал скоро. :)

ПП вероятността да хванеш някоя болест в кръчма, фитнес зала или публичен басейн е на порядъци по-висока.

A man without a faith is like a fish without a bicycle.

Редактирано от tarator9 на 04.08.10 16:05.



Тема Re: Бос в офисанови [re: Гнoм, пpace и чaйka]  
Автор tarator9 (</dev/random)
Публикувано04.08.10 16:06



Още един виртуален бабаит :)

A man without a faith is like a fish without a bicycle.


Тема Re: Не знамнови [re: Гypy]  
Автор tarator9 (</dev/random)
Публикувано04.08.10 16:10



Много завиждаш, при това на неправилните хора. Ако беше пубер щеше да е разбираемо.

A man without a faith is like a fish without a bicycle.


Тема Re: Бос в офисанови [re: tarator9]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано04.08.10 16:16



Ама ти на село ли живееш? Селянин



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Бос в офисанови [re: naja_haje]  
Автор tarator9 (</dev/random)
Публикувано04.08.10 16:24



И то не какъв да е селянин, а дебел и плешив селянин с колело.

A man without a faith is like a fish without a bicycle.


Тема Re: Мченови [re: jamie]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано04.08.10 16:28



Ами айде идвай де? Стига си копал чужди лайна. Размърдай се малко.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Ха,нови [re: jamie]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано04.08.10 16:31



Мечтай си. Да не искаш да се абя да те търся, та да ти избивам твоите комплекси? Ти имаш комплекси, ти имаш претенции - действай. Или си седи на задника, и си копай чуждите лайна.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Бос в офисанови [re: tarator9]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано04.08.10 16:32



И бос, и бос, не забравяй



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Бос в офисанови [re: jaw]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано04.08.10 16:53



Ако изключим наводнението, мисля, че темата беше добра. Докъде може да стигне търпимоста в съвместната работа и в частност тази на програмистите, които са малко по-така в очите на "нормалните".


... for a brief moment it seemed that rock 'n roll would inherit the earth.


Тема Re: Бос в офисанови [re: naja_haje]  
Автор tarator9 (</dev/random)
Публикувано04.08.10 17:01



Не знам дали ще съм бос, jamie и прасето ме поупуашиха, пък и "мъдрите мисли" на Гуру (които са мисли толкова, колкото асаньорната музика е музика) ми показаха пътя към спасението :) Алелуя! :)

A man without a faith is like a fish without a bicycle.


Тема Re: Бос в офисанови [re: tarator9]  
Автор Pechenia (нема лабаво ;-)
Публикувано04.08.10 18:59



Темата се разви добре, аз предлагам по светлия пример на едни изроди (които вече не ги помня кои бяха и за какво се бореха) да направим реален боксов турнир. Като истински мъже, по старинен тай обичай. Който не зацепва, да гледа Кървав спорт с бат Ваньо.
За категориите няма да се притесняваме - стандартния девелопер е около 100-120 кила, с незначителен толеранс. Няма да се притесняваме да определяме и двойките - правим едно масово меле, който остане на крака печели и спора за краката.

чети и дишай по-леко



Тема Re: Бос в офисанови [re: Pechenia]  
Автор SOVlET SMARTASS (loanshark)
Публикувано04.08.10 19:43



Нещо си се объркал. Истинските мъже, когато нещо не им харесва, просто се присъединяват към фейсбуук групата срещу съответното нещо.



Тема Re: Бос в офисанови [re: tarator9]  
Автор Гypy (bangbus driver)
Публикувано04.08.10 19:51



Бих продължил с удоволствие, но не си ми в категорията по writing skills и не се получава интересно.

--
One day it will make sense.


Тема Re: Бос в офисанови [re: Гypy]  
Автор tarator9 (</dev/random)
Публикувано04.08.10 19:55



Знам, че не сме в категорията. Тренирай и може да достигнеш моята.

A man without a faith is like a fish without a bicycle.

Редактирано от tarator9 на 04.08.10 19:56.



Тема Re: Бос в офисанови [re: Pechenia]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано04.08.10 21:22



Или пък да вземем един качествен шублер и някоя мацка от Булворк за рефер - и да мерим.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Бос в офисанови [re: bira_more]  
Автор bobyb (член)
Публикувано04.08.10 21:24



Какви шублери бе, тука сме само за рулетки.





Тема Re: Бос в офиса - много дълъг...нови [re: bobyb]  
Автор naki (Company PC Guy)
Публикувано04.08.10 21:44








Тема Re: Бос в офисанови [re: bobyb]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано04.08.10 22:15



Ахъм - и си го намотаваш 3 пъти около кръста да не го настъпваш.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Бос в офисанови [re: bira_more]  
Автор Pechenia (нема лабаво ;-)
Публикувано04.08.10 22:21



Е сега пък една - ще спретнем комисия... Поне ще разберат от първа ръка какво е девелопер и защо шведките идват на летуване в България...

чети и дишай по-леко



Тема Re: Бос в офисанови [re: tarator9]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано05.08.10 05:06



Съжалявам, но щом толкова лесно се плашиш от форумни герои се опасявам, че пътят на Гуру не е за теб. За да играеш голф по цял ден се искат топки. И екселент райтинг скилс ту



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Бос в офисанови [re: Beco_]  
Автор jaw ()
Публикувано05.08.10 10:10



Мислиш ли? Всичко е въпрос на личен избор -- на мен лично босите не ми пречат, но един път, разхождайки гост от чужбина в офиса, бях силно затруднен да обясня, защо един се разхожда бос в коридора с отнесена физиономия, а друг ме дърпа към стаята си държейки десет-литрова туба с ракия... Въпросният гост не го намираше за offensive, напротив -- наблюдаваше с интерес, но на мен ми бе малко неудобно.



Тема Оф да бе,нови [re: bira_more]  
Автор jamie (добре познат)
Публикувано05.08.10 10:18



вярно че не съм те хранил днеска, мамка ти и пенсионер мухлясал:





Тема Хайде,нови [re: tarator9]  
Автор jamie (добре познат)
Публикувано05.08.10 10:19



къде да дойда? Ще ти донеса и сламка - да можеш да папкаш айрянчета следващите 1-2 месеца тъкмо



Редактирано от jamie на 05.08.10 10:20.



Тема Дрисльо,нови [re: bira_more]  
Автор jamie (добре познат)
Публикувано05.08.10 10:21



не ми ли се издърви ти че онлайн било лесно - хайде да те видя офлайн?


Че няма да те издирвам е ясно, както е ясно и какъв мухльо си от страх да ядеш тупаниците наживо



Тема Никви турнири,нови [re: Pechenia]  
Автор jamie (добре познат)
Публикувано05.08.10 10:23



винкел в тиквата - и без сметки за кила и умнотии наживо


Достатъчно се дървиха тука, че ще им се церемоня на двете путчици точно



Тема Re: Оф да бе,нови [re: jamie]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано05.08.10 13:29



Тва ли ти е любмото меню? Сигурно гладен не си останал.
Нещо почваш да се нервиш, а това не е добре за кръвното. Да не ми станеш и пациент набързино? Само да знаеш че тарифата ми е доста висока.



Bеer? Mоre?



Тема Re: Дрисльо,нови [re: jamie]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано05.08.10 13:31



Че няма да те издирвам е ясно, - щот си некадърен
както е ясно и какъв мухльо си от страх да ядеш тупаниците наживо - наживо тупаници раздаваш само по форумите.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Никви турнири,нови [re: jamie]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано05.08.10 13:31



Ахъм - във форумите си велик.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Дрисльо,нови [re: bira_more]  
Автор bhdz (.)(.)
Публикувано05.08.10 15:41



>>наживо тупаници раздаваш само по форумите.
Дали е Genuine Internet Tough Guy?



---
Seeeexyy :
«От мъжкия му мирис на Линда й се изправиха пръстите на краката. »

Тема Re: Хайде,нови [re: jamie]  
Автор tarator9 (</dev/random)
Публикувано05.08.10 15:44



От 14 до 18 ноември съм на Supercomputing 2010 в Ню Орлиънс. Заповядай, сламка можеш да не си носиш

A man without a faith is like a fish without a bicycle.


Тема Re: Бос в офисанови [re: naja_haje]  
Автор tarator9 (</dev/random)
Публикувано05.08.10 15:51



Истината. За Живота. Вселената. И Успеха. Не е. Лъжица за Всяка Уста. IQ трябва за нея (между 70 и 95) :)

A man without a faith is like a fish without a bicycle.


Тема Re: Дрисльо,нови [re: bhdz]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано05.08.10 16:12



Де да го знам, ама има доста такива дето по форумите го раздават много яко.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Разбира ти главатанови [re: jamie]  
Автор SoulDeaD (no comment)
Публикувано06.08.10 00:48



Много тестваш малко ебеш. Треа се олабиш (-;



Тема Не се редИнови [re: SoulDeaD]  
Автор jamie (добре познат)
Публикувано07.08.10 17:40



и ти сега, онея двамата посраните са достатъчни. Че единия и пишман - доктор, таман ша лекува другия





Тема До ноемвринови [re: tarator9]  
Автор jamie (добре познат)
Публикувано07.08.10 17:42



може да си пукнал, дай сега в Софето или Септември в Бремен като си отворен





Тема Я дай туканови [re: bira_more]  
Автор jamie (добре познат)
Публикувано07.08.10 17:45



адреса на кабинета, нали и доктор се избара. Да ти запиша час, не бой се - нали тупаниците само тук били ...





Тема Re: До ноемвринови [re: jamie]  
Автор tarator9 (</dev/random)
Публикувано07.08.10 17:47



Аз не съм отворен, ти се опитваш да се правиш на такъв. Като напираш толкова, в средата на октомври ще съм в Сиатъл и Санта Фе. Не се срамувай, ела да те видим колко си смел. :)

A man without a faith is like a fish without a bicycle.


Тема Не синови [re: tarator9]  
Автор jamie (добре познат)
Публикувано07.08.10 17:49



толкова значим че да ходя специално заради тебе в Щатско, ще ти строша празната тиква като си ми подръка





Тема Re: Не синови [re: jamie]  
Автор tarator9 (</dev/random)
Публикувано07.08.10 17:51



Ахам, всички Интернет смелчаци като се наложи да изпълняват заканите си, изведнъж се оказват много заети, нямат време и т.н.

A man without a faith is like a fish without a bicycle.


Тема Така така,нови [re: bira_more]  
Автор jamie (добре познат)
Публикувано07.08.10 17:51



дай си адресчето на кабинетчето - там е извън форумите, там не съм велик


После ще се доразбираме тука кой какъв бил - равносметката след реалността, докторче измислено



Тема Иманови [re: tarator9]  
Автор jamie (добре познат)
Публикувано07.08.10 17:54



един точно като тебе - САЩ форумен херой. Дето му обещах шамарите - и сега е в София и се укрива

Хишко, добре познат ДИР-ник и тука.
Ти ще си втория, мишок Може да се свържеш с него за обмяна на опит - и той беше велик като тебе и се спихна на местна почва бързо-бързо.



Тема Re: Иманови [re: jamie]  
Автор tarator9 (</dev/random)
Публикувано07.08.10 17:56



Видяхме вече кой се спихна, адрес искаше, да се виждаме. А сега, "амчи то таковата, САЩ много далеко, пък и виза няма да ми дадат, пък и в затвора там ногу бият..."

Типичен Интернет бабаит :)

A man without a faith is like a fish without a bicycle.


Тема Re: Я дай туканови [re: jamie]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано09.08.10 13:39



Ми ще почнеш пак да ревеш че съм ти далеч - ама айде - идвай на 7ми км. Знаеш ме, виждали сме се, действай.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Така така,нови [re: jamie]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано09.08.10 13:40



Дадох го. Идвай.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Не знамнови [re: tarator9]  
Автор Орган (непознат)
Публикувано11.08.10 11:04



"Върни, върни, Асене върни." Аз тука се изгубих в превода. За кво да ти се завижда? Щото си толкова велик, че можеш да си позволиш да ходиш бос??? А можеш ли да ходиш гол? Тва наистина бих искал да го видя лайф дет се вика.

Принципно не ме ебе да ли ти или другарчетоти по маса ходите боси или голи. Важното е да се чувствате щастливи или да си мислите, че сте такива, дори и това да влючва операция по удължаване на кура.

============
Такие вот дела...


Тема Re: Бос в офисанови [re: tarator9]  
Автор Орган (непознат)
Публикувано11.08.10 11:06



Майна, хората са го казали: Бъди красив/а и мълчи.

============
Такие вот дела...


Тема Re: Бос в офисанови [re: tarator9]  
Автор Орган (непознат)
Публикувано11.08.10 11:11



Майна, тоз лозунг отдолу мноо соц ми звучи. Някакси не си те представям сред тия със стиковете на зелената морава.

Не се обиждай, левел братле.

============
Такие вот дела...


Тема Re: Не знамнови [re: Орган]  
Автор tarator9 (</dev/random)
Публикувано11.08.10 16:39



Не четеш, вероятно и не мислиш. Гуруто завижда на шефчетата дето играят голф и по някаква непонятна за мен причина си мисли, че са много щастливи.

A man without a faith is like a fish without a bicycle.


Тема Re: Бос в офисанови [re: Орган]  
Автор tarator9 (</dev/random)
Публикувано11.08.10 16:41



Добре е че не си ме представяш сред тях. Не мога да си представя по-скучна компания от мениджъри, особено ти дето играят голф.

A man without a faith is like a fish without a bicycle.


Тема Re: Бос в офисанови [re: Орган]  
Автор tarator9 (</dev/random)
Публикувано11.08.10 16:42



Що се обаждаш тогава?

A man without a faith is like a fish without a bicycle.


Тема Re: Бос в офисанови [re: tarator9]  
Автор Stefan Saraev ()
Публикувано11.08.10 17:14



когато в публичен форум задаваш въпрос, трябва да си готов да бъдеш публично критикуван, осмиван (ако въпроса ти е глупав), и оплюван (ако се окаже, че не търпиш критика).
ако не можеш да приемаш чуждото мнение, то по-добре въобще да не пишеш по форуми.
ако не можеш да разбереш какво искам да ти кажа, или не можеш да го приемеш - твой си проблем - но това говори много за теб ;)



Тема Re: Бос в офисанови [re: Stefan Saraev]  
Автор tarator9 (</dev/random)
Публикувано11.08.10 17:27



Ако някой ме критикува, осмива и оплюва, трябва да е готов да бъде критикуван, осмиван и оплюван обратно. Елементарна логика.

A man without a faith is like a fish without a bicycle.


Тема Re: Не знамнови [re: tarator9]  
Автор Орган (непознат)
Публикувано11.08.10 17:31



...следователно НЕ съществувам, уникална логика, далече ще стигнеш.

Да де, ама аз продължавам да не те разбирам. Ти не завиждаш ли на съседа дето ебе яката съседка? Същото е, просто пича иска да е като тях. И тук идва логичния въпрос "Ти от къде знаеш, че те не са щастливи, като не си бил на тяхно място?" Същото е да кажеш, че не обичаш компот от сливи като цял живот си ял компот от праскови. Капиш??

============
Такие вот дела...


Тема Re: Бос в офисанови [re: tarator9]  
Автор Орган (непознат)
Публикувано11.08.10 17:33



Нормално!

С риск да се повторя и ти да ме разбереш ще кажа: Ниво, майна. Просто не ти е това нивото.

============
Такие вот дела...


Тема Re: Не знамнови [re: Орган]  
Автор tarator9 (</dev/random)
Публикувано11.08.10 17:33



Не, много рядко завиждам на някой. А това, че Гуру иска да е като тях просто показва колко е зле горкия.

Знам, че не са задължително по-щастливи просто защото познавам такива хора и защото знам достатъчно за човешката природа.

A man without a faith is like a fish without a bicycle.


Тема Re: Бос в офисанови [re: Орган]  
Автор tarator9 (</dev/random)
Публикувано11.08.10 17:34



Определено нивото ми е доста по-високо от "това". Затова и се съгласявам с теб.

A man without a faith is like a fish without a bicycle.


Тема Re: Бос в офисанови [re: tarator9]  
Автор Орган (непознат)
Публикувано11.08.10 17:39



Лично наблюдение:

Щатски форум: тъп въпрос - тъп отговор //всички са щастливи
Френски форум: тъп въпрос- няма отговор //май всички са щастливи
Български форум: тъп въпрос- вскички ти обясняват колко си тъп //никой не е щастлив

Може би е време да се поучим от френския опит.

============
Такие вот дела...


Тема Re: Бос в офисанови [re: Орган]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано11.08.10 17:43



Може би е време да се поучим от френския опит.
Да бе - нали форумите ще умрат. Ми то сигурно 90 % от менията са да обесняваме на другите колко са тъпи.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Бос в офисанови [re: Орган]  
Автор tarator9 (</dev/random)
Публикувано11.08.10 17:43



Е, аз използвам българските форуми за същото, за което Марк Твен е използвал баровете. Така че изобщо не ме притеснява "качеството" им.

A man without a faith is like a fish without a bicycle.


Тема Re: Не знамнови [re: tarator9]  
Автор Орган (непознат)
Публикувано11.08.10 18:08



Майна, не ме ебе кой кво иска. Гуру искал да е велик мениджър -0к, да бачка, да прави кариера щом го влече и му прави пишката по-гомяма, къде е проблема??

Въпросът е другаде, НЕ МОЖЕ, разбери НЕ МОЖЕ да имаш представа от позиция която не си бил. Тва дето ти го говорят твоите приятели на маса дори не е задължително да е истина. Ма те НЕ били щастливи, нямали време за почивка. Е? Що го правите бе да ви еба майката? Аз ако те накарам да ядеш лайна, ти ще ядеш ли? (Да ти го обясня по достъпно). Разбери ТЪПО е да изкачаш тука и да обясняваш кое как е, без да си имаш и най-малка представа от това за което говориш.

Аз съм минал всичко от обикновен бачкатор до велик мениджъд. И повярвайми да си мениджър е по-добрия вариант, ама се искат качества! Не стигнах до нивото с голф игрищата, ама нали ти казвам изискват се качества(ниво).

Лошото в това е, че една зимна утрин се осъзнаваш с жена, дете ипотека на апартамент и кола, мъчейки се да запалиш все още не изплатената кола. Такаче не ми говори за човешката природа, а ходи си търси a faith.

============
Такие вот дела...


Тема Re: Не знамнови [re: tarator9]  
Автор Гypy (bangbus driver)
Публикувано11.08.10 18:12



Прекалено много се притесняваш за мене, а не бива. Аз съм добре. Доста даже. Извоювал съм си правото да ходя бос в офиса си (който е мой, но реално не ходя често). Също така мога и с изваден кур да стоя през повечето време. Голф също мога да играя, когато искам, но не съм фен - това за корпоративните игрички, а аз съм много далече от тях.

Колкото до последното ти изхвърляне - "ела ми в Ню Орлеанс на Суперкомпютинг" - доста тъжно е това. И аз ходих навремето на спонсорирани от фирмата евенти в ЛА, Вегас, етц - не е много голям кеф цял ден да обикаляш с дебели нърдове, 3% жени, и т.н. и да слушаш тъпи лекции. Надявам се ще се окажеш по-умен от това и ще наблегнеш на Бърбън Стрийт.

Аз също ходя често в щатите напоследък по такива дестинации, уж по работа, но реално за да покарам american muscle cars - последния път беше Камаро. Нито един нърд не видях и нямаше Суперкомпютинг, но не си изкарах зле.

Айде и умната. И да си сложиш чорапи, че от краката почват болестите.

--
One day it will make sense.


Тема Re: Не знамнови [re: Гypy]  
Автор tarator9 (</dev/random)
Публикувано11.08.10 18:16



Изобщо не се притеснявам за теб, забавлявам се с пуберското ти малоумие :)

A man without a faith is like a fish without a bicycle.


Тема Re: Не знамнови [re: Орган]  
Автор tarator9 (</dev/random)
Публикувано11.08.10 18:19



Ахам, да не би Гуру да има право да "изкача" тук и да ми обяснява колко добри били разни идиоти, за които знае от Twitter и разни малоумни блогове? :)

Мениджър може да е било най-добре _за теб_. Не всеки има мозък да е нещо друго. Бях разказвал историята на един приятел, който като започнал да затъпява решил, че не му остава друг избор освен да мине в мениджмънта. Намери си я и я прочети.

A man without a faith is like a fish without a bicycle.


Тема Re: Бос в офисанови [re: tarator9]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано12.08.10 01:56



Много лесно взе да се съгласяваш на последно време... Здравата те уплашиха май



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Не знамнови [re: tarator9]  
Автор Орган (непознат)
Публикувано12.08.10 10:21



Оооо, майна, мисля да те приключвам вече, че ми писна. Почваш да влизаш в плоскост от която няма да може да излезеш лесно. Как този може, как онзи може, пък Стамат имал право и т.н., не си в казармата момче, не гледай в паничката на другия.

Разсъждавайки по този начин най-много да се провалиш, което си и направил. Мислиш ли, че някой от твоите колеги те взема на сериозно?? Майна, та ти ходиш бос, нали съзнаваш колко не сериозно и нелепо е това. Ако с това смяташ, че си стигнал неизмерими висоти е доста тъжно.

Най-вероятно проблема се крие някъде в детството, проблемното детство винаги създава големи проблеми в последствие. Така като те гледам, на години може да си ги докарал 25-7 с 3-5 години опит, но на акъл-16-8. Ама не си давай зор, живота като те ошамари ще ти дойде акъла, е... няма да го докараш до нивото на Марк Твен предвид сегашното ти такова, ама дерзай.

И да не забравиш чорапките както разправя Гуру, че си ебало майката после.

============
Такие вот дела...


Тема Re: Не знамнови [re: Орган]  
Автор tarator9 (</dev/random)
Публикувано12.08.10 15:46



Да, добре е че ще приключваш, защото отговорите вече станаха твърде неадекватни. Никога не гледам в паничката на другия.

Това, че нямало да ме взимат насериозно обаче изби рибата. Имам колега, който доскоро ходеше на работа с велосипед с едно колело (unicycle). От няколко месеца ходи пеша, но пък за сметка на това жонглира 3 бухалки. Горкия, добре че не ходи в кир.бг да научи, че колегите му няма да го взимат насериозно.

И за годините не си познал, както вече казах, напълно неадекватно мнение от някой с твърде тесен и ограничен опит.

A man without a faith is like a fish without a bicycle.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.