Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:16 10.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Бос в офисанови [re: tarator9]  
Автор Орган (непознат)
Публикувано11.08.10 17:39



Лично наблюдение:

Щатски форум: тъп въпрос - тъп отговор //всички са щастливи
Френски форум: тъп въпрос- няма отговор //май всички са щастливи
Български форум: тъп въпрос- вскички ти обясняват колко си тъп //никой не е щастлив

Може би е време да се поучим от френския опит.

============
Такие вот дела...


Тема Re: Бос в офисанови [re: Орган]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано11.08.10 17:43



Може би е време да се поучим от френския опит.
Да бе - нали форумите ще умрат. Ми то сигурно 90 % от менията са да обесняваме на другите колко са тъпи.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Бос в офисанови [re: Орган]  
Автор tarator9 (</dev/random)
Публикувано11.08.10 17:43



Е, аз използвам българските форуми за същото, за което Марк Твен е използвал баровете. Така че изобщо не ме притеснява "качеството" им.

A man without a faith is like a fish without a bicycle.


Тема Re: Не знамнови [re: tarator9]  
Автор Орган (непознат)
Публикувано11.08.10 18:08



Майна, не ме ебе кой кво иска. Гуру искал да е велик мениджър -0к, да бачка, да прави кариера щом го влече и му прави пишката по-гомяма, къде е проблема??

Въпросът е другаде, НЕ МОЖЕ, разбери НЕ МОЖЕ да имаш представа от позиция която не си бил. Тва дето ти го говорят твоите приятели на маса дори не е задължително да е истина. Ма те НЕ били щастливи, нямали време за почивка. Е? Що го правите бе да ви еба майката? Аз ако те накарам да ядеш лайна, ти ще ядеш ли? (Да ти го обясня по достъпно). Разбери ТЪПО е да изкачаш тука и да обясняваш кое как е, без да си имаш и най-малка представа от това за което говориш.

Аз съм минал всичко от обикновен бачкатор до велик мениджъд. И повярвайми да си мениджър е по-добрия вариант, ама се искат качества! Не стигнах до нивото с голф игрищата, ама нали ти казвам изискват се качества(ниво).

Лошото в това е, че една зимна утрин се осъзнаваш с жена, дете ипотека на апартамент и кола, мъчейки се да запалиш все още не изплатената кола. Такаче не ми говори за човешката природа, а ходи си търси a faith.

============
Такие вот дела...


Тема Re: Не знамнови [re: tarator9]  
Автор Гypy (bangbus driver)
Публикувано11.08.10 18:12



Прекалено много се притесняваш за мене, а не бива. Аз съм добре. Доста даже. Извоювал съм си правото да ходя бос в офиса си (който е мой, но реално не ходя често). Също така мога и с изваден кур да стоя през повечето време. Голф също мога да играя, когато искам, но не съм фен - това за корпоративните игрички, а аз съм много далече от тях.

Колкото до последното ти изхвърляне - "ела ми в Ню Орлеанс на Суперкомпютинг" - доста тъжно е това. И аз ходих навремето на спонсорирани от фирмата евенти в ЛА, Вегас, етц - не е много голям кеф цял ден да обикаляш с дебели нърдове, 3% жени, и т.н. и да слушаш тъпи лекции. Надявам се ще се окажеш по-умен от това и ще наблегнеш на Бърбън Стрийт.

Аз също ходя често в щатите напоследък по такива дестинации, уж по работа, но реално за да покарам american muscle cars - последния път беше Камаро. Нито един нърд не видях и нямаше Суперкомпютинг, но не си изкарах зле.

Айде и умната. И да си сложиш чорапи, че от краката почват болестите.

--
One day it will make sense.


Тема Re: Не знамнови [re: Гypy]  
Автор tarator9 (</dev/random)
Публикувано11.08.10 18:16



Изобщо не се притеснявам за теб, забавлявам се с пуберското ти малоумие :)

A man without a faith is like a fish without a bicycle.


Тема Re: Не знамнови [re: Орган]  
Автор tarator9 (</dev/random)
Публикувано11.08.10 18:19



Ахам, да не би Гуру да има право да "изкача" тук и да ми обяснява колко добри били разни идиоти, за които знае от Twitter и разни малоумни блогове? :)

Мениджър може да е било най-добре _за теб_. Не всеки има мозък да е нещо друго. Бях разказвал историята на един приятел, който като започнал да затъпява решил, че не му остава друг избор освен да мине в мениджмънта. Намери си я и я прочети.

A man without a faith is like a fish without a bicycle.


Тема Re: Бос в офисанови [re: tarator9]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано12.08.10 01:56



Много лесно взе да се съгласяваш на последно време... Здравата те уплашиха май



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Не знамнови [re: tarator9]  
Автор Орган (непознат)
Публикувано12.08.10 10:21



Оооо, майна, мисля да те приключвам вече, че ми писна. Почваш да влизаш в плоскост от която няма да може да излезеш лесно. Как този може, как онзи може, пък Стамат имал право и т.н., не си в казармата момче, не гледай в паничката на другия.

Разсъждавайки по този начин най-много да се провалиш, което си и направил. Мислиш ли, че някой от твоите колеги те взема на сериозно?? Майна, та ти ходиш бос, нали съзнаваш колко не сериозно и нелепо е това. Ако с това смяташ, че си стигнал неизмерими висоти е доста тъжно.

Най-вероятно проблема се крие някъде в детството, проблемното детство винаги създава големи проблеми в последствие. Така като те гледам, на години може да си ги докарал 25-7 с 3-5 години опит, но на акъл-16-8. Ама не си давай зор, живота като те ошамари ще ти дойде акъла, е... няма да го докараш до нивото на Марк Твен предвид сегашното ти такова, ама дерзай.

И да не забравиш чорапките както разправя Гуру, че си ебало майката после.

============
Такие вот дела...


Тема Re: Не знамнови [re: Орган]  
Автор tarator9 (</dev/random)
Публикувано12.08.10 15:46



Да, добре е че ще приключваш, защото отговорите вече станаха твърде неадекватни. Никога не гледам в паничката на другия.

Това, че нямало да ме взимат насериозно обаче изби рибата. Имам колега, който доскоро ходеше на работа с велосипед с едно колело (unicycle). От няколко месеца ходи пеша, но пък за сметка на това жонглира 3 бухалки. Горкия, добре че не ходи в кир.бг да научи, че колегите му няма да го взимат насериозно.

И за годините не си познал, както вече казах, напълно неадекватно мнение от някой с твърде тесен и ограничен опит.

A man without a faith is like a fish without a bicycle.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.