Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:57 10.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: До ноемвринови [re: jamie]  
Автор tarator9 (</dev/random)
Публикувано07.08.10 17:47



Аз не съм отворен, ти се опитваш да се правиш на такъв. Като напираш толкова, в средата на октомври ще съм в Сиатъл и Санта Фе. Не се срамувай, ела да те видим колко си смел. :)

A man without a faith is like a fish without a bicycle.


Тема Не синови [re: tarator9]  
Автор jamie (добре познат)
Публикувано07.08.10 17:49



толкова значим че да ходя специално заради тебе в Щатско, ще ти строша празната тиква като си ми подръка





Тема Re: Не синови [re: jamie]  
Автор tarator9 (</dev/random)
Публикувано07.08.10 17:51



Ахам, всички Интернет смелчаци като се наложи да изпълняват заканите си, изведнъж се оказват много заети, нямат време и т.н.

A man without a faith is like a fish without a bicycle.


Тема Така така,нови [re: bira_more]  
Автор jamie (добре познат)
Публикувано07.08.10 17:51



дай си адресчето на кабинетчето - там е извън форумите, там не съм велик


После ще се доразбираме тука кой какъв бил - равносметката след реалността, докторче измислено



Тема Иманови [re: tarator9]  
Автор jamie (добре познат)
Публикувано07.08.10 17:54



един точно като тебе - САЩ форумен херой. Дето му обещах шамарите - и сега е в София и се укрива

Хишко, добре познат ДИР-ник и тука.
Ти ще си втория, мишок Може да се свържеш с него за обмяна на опит - и той беше велик като тебе и се спихна на местна почва бързо-бързо.



Тема Re: Иманови [re: jamie]  
Автор tarator9 (</dev/random)
Публикувано07.08.10 17:56



Видяхме вече кой се спихна, адрес искаше, да се виждаме. А сега, "амчи то таковата, САЩ много далеко, пък и виза няма да ми дадат, пък и в затвора там ногу бият..."

Типичен Интернет бабаит :)

A man without a faith is like a fish without a bicycle.


Тема Re: Я дай туканови [re: jamie]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано09.08.10 13:39



Ми ще почнеш пак да ревеш че съм ти далеч - ама айде - идвай на 7ми км. Знаеш ме, виждали сме се, действай.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Така така,нови [re: jamie]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано09.08.10 13:40



Дадох го. Идвай.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Не знамнови [re: tarator9]  
Автор Орган (непознат)
Публикувано11.08.10 11:04



"Върни, върни, Асене върни." Аз тука се изгубих в превода. За кво да ти се завижда? Щото си толкова велик, че можеш да си позволиш да ходиш бос??? А можеш ли да ходиш гол? Тва наистина бих искал да го видя лайф дет се вика.

Принципно не ме ебе да ли ти или другарчетоти по маса ходите боси или голи. Важното е да се чувствате щастливи или да си мислите, че сте такива, дори и това да влючва операция по удължаване на кура.

============
Такие вот дела...


Тема Re: Бос в офисанови [re: tarator9]  
Автор Орган (непознат)
Публикувано11.08.10 11:06



Майна, хората са го казали: Бъди красив/а и мълчи.

============
Такие вот дела...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.