Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:45 29.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Тема Искате милионинови  
Автор Орган (непознат)
Публикувано10.06.10 16:29





"Много трудни пари са тези пари. После по един или друг начин създават неприятности. Нещастието мина през мен"



Тема Re: Искате милионинови [re: Орган]  
Автор wiz (змей)
Публикувано10.06.10 17:29



"Знам много примери на спечелили от тотото, на които печалбата е донесла много щастие", коментира обаче Мария Янева



no pain, no gain

Тема Re: Искате милиони [re: Орган]  
Автор bobyb (член)
Публикувано10.06.10 17:33



Пари при пари отиват. Хора които не могат да управляват пари по-добре да не печелят, че си накупуват куп неща като голяма къща, скъпа кола и прочие, които си вървят със разходите и след покупка. И в един момент парите ги няма, а разходите растат.



Тема Re: Искате милионинови [re: bobyb]  
Автор moreol ()
Публикувано11.06.10 02:31



Първо, сигурно от последните 10 години та може и повече, българския спортен тотализатор е манипулиран. Има редица доказателства покрити с много пари. Направо са си цяла мафия. Спечелилите джакпота хич не са случаино хора. А ако недай си боже го спечели такъв той трябва предварително да заминава в чужбина, защото тук нищо добро няма да го очаква от минутата, в която се разбере кой е.

Второ, мисля че не си разбрал какво точно е имал в предвид човека, който е дал интервю. Не му е проблема неспособността му да си управлява финансите. Преди години, печелибшите се угласяваха публично и парите се взимаха от тото пунктовете в доста от случаите. Сам си прави сметка какво е ставало. Човека си го каза, борил се е за сигурността на семейството си.

Само един извод можем да си правим, милиотери случайни хора няма!



Тема Re: Искате милионинови [re: moreol]  
Автор Cин Mapмoт (в целофан)
Публикувано11.06.10 15:24



Аз пък знам за няколко случая, в които спечелил крупна сума пари си скапва семейството, щото тръгва по курви :)



Тема Re: Искате милионинови [re: Cин Mapмoт]  
Автор svetlyo_II ()
Публикувано11.06.10 18:25



Няма как да ги съсипе освен ако не е много прост, а в този случай сигурно си е било така и преди това.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.