Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:34 22.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Обяд за програмисти в Бизнес Парк София?нови  
Автор jaw ()
Публикувано23.04.10 16:19



Къде хапвате в този Бизнес Парк? Вътре видях някаква пица Хът и Тропс само...
Има ли нещо друго там или някъде наоколо?



Тема Re: Обяд за програмисти в Бизнес Парк София?нови [re: jaw]  
Автор moreol ()
Публикувано23.04.10 16:22



Къде ме прати, не е ли извън софия?



Тема Re: Обяд за програмисти в Бизнес Парк София?нови [re: moreol]  
Автор jaw ()
Публикувано23.04.10 16:34



Ами ако броим околовръстното за морална граница, отговора е:
Почти...



Тема Re: Обяд за програмисти в Бизнес Парк София?нови [re: jaw]  
Автор SoulDeaD (no comment)
Публикувано23.04.10 19:29



Положението с храната в и около бизнес парка е лошо... до колкото съм чувал имало някакви места на около, но храната не била особено добра, доста хора се ориентират към магазин 345, но понеже са доста - често е празен откъм неща, подходящи за обяд. За пицариите да не говорим - цените не са никак малки, въпреки, че във Виктория получаваш доста за това, което плащаш, пак до колкото съм чувал.



Тема Re: Обяд за програмисти в Бизнес Парк София? [re: jaw]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано24.04.10 22:21



В Гнусното.

Ресторант Камбаните на последна спирка на 76/213. Ако обаче си много изсикан не е за теб, щото обстановката е малко тип селският хоремаг. За сметка на това храната е много вкусна, обслужването е бързо и перфектно, а цените нормални.

Иначе има и столова в сградата на Хюндай, тип Тропса. Другото е палиш колата и отиваш някъде в Младост - Гергана например е опция. Лъчони също.

Ако имаш възможност да ядеш в офиса, Магазинъ 345 има топла витрина с яки мръви.

Другото съкс - високи цени с ниско качество храна.



Тема Re: Обяд за програмисти в Бизнес Парк София?нови [re: jaw]  
Автор SOVlET SMARTASS (loanshark)
Публикувано25.04.10 00:39



Всички свесни ресторанти правят доставки. Понякога като направиш поръчка за 100-200 лева ти дават безплатна пиячка да се удавиш. Ние едно време се събирахме в конферентната да кльопаме китайско и пица. Има и варианти за договен кетеринг с отстъпка. Има и по-евтини варианти. Кей Еф Си имат гаранция за топли бъкети. Събуей ако пристигнат за 20 минути също са добре.
Гладен.бг или амам вингаи има промоции, а лятото има един бар който носи безплатна студена бира.



Тема Re: Обяд за програмисти в Бизнес Парк София?нови [re: jaw]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано25.04.10 02:01



Не знам дали ще помогне, ма аз когато съм имал работа там, ядох в оня мексиканския ресторант дето е в сградата на Пица Хът. Храната ми понасяше и може да се пуши вътре, което е доста важно. Само дето не бях програмист, а гаден сисадмин по това време. Така че не знам къде могат да се хранят програмистите там. Трябва да питам бившите си колеги-програмисти :)

EOF


Тема Re: Обяд за програмисти в Бизнес Парк София?нови [re: jaw]  
Автор Гypy (bangbus driver)
Публикувано25.04.10 16:42



Аз в (слава богу) редките случаи, когато съм имал работа там, хапвах в едно Джими'с ЕггЛейк Кафе, имаше не лоши мазни бомби, но като че ли беше малко по-скъпо отколкото трябва за ежедневна употреба.

ПС. Бизнес парка и въобще Младост е най-безумното е малоумно място за работа в София. Ако живееш в Люлин примерно или около Борис, по-добре в Перник да си търсиш работа. Същата мизерия, по-близо, курвите са евтини, етц.

--
One day it will make sense.


Тема Re: Обяд за програмисти в Бизнес Парк София?нови [re: jaw]  
Автор jaw ()
Публикувано26.04.10 11:04



Благодаря на всички!



Тема Честно казано, като видях тематанови [re: jaw]  
Автор Phillip (-; свежъ :-)
Публикувано26.04.10 11:39



и си помислих, че става дума за някаква нова форма за зарибяване на така дефицитните в последно време програмисти.







Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.