Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:37 13.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Шок!  
Автор Eвлaмпи Пoпдимитpoв (световноизвесен)
Публикувано11.02.10 00:28



Как е възможно, хората да имат телефони, които не поддържат ниид фор спиид и са без джи сензор? 21 * 100 след хоакса със гимнастика? Почвам да симпатизирам на дебилите, които цъкат борса и коментират 2012.

Teh quk bron fox jums over teh lazy dog...


Тема Re: Шок!нови [re: Eвлaмпи Пoпдимитpoв]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано11.02.10 07:47



животни направо! как може такава назадничавост!? ако всички бяха такива, още щяхме да сме по клоните!






NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Шок!нови [re: Eвлaмпи Пoпдимитpoв]  
Автор synergie_bg (непознат )
Публикувано11.02.10 10:25



Евлампи чудя се от тия двамата

ти кой си по-точно? Говориш като жената но все пак имаш мъжко име... Иначе които чиляците изберат това плейваме, в офиса дори, един път и навън но пачата се усмръдява без хладилник тоагва демек дъ уедър уас хот не като сега, заскрежават се дронзолите един даже падна от леда и оттогава вече не ми само 2012.



Тема Re: Шок!нови [re: synergie_bg]  
Автор :q (непознат)
Публикувано11.02.10 12:47



Предполагам адресираш така наречените дронджоли (ако си от източната част е вероятно второто 'о' да е потъмнено до 'у'). Заслужава уважение, макар и наличието им поставя под въпрос хигиенните навици.

А споменуваньето на пачата ми напомни времето на гео милев и един офис в стара къща, дето хазяина вареше подобни субстанции на двора (за кучетата) всеки следобед, докато вътре героично се твореше вбскрипт. Ех, времена бяха.



Тема Re: Шок!нови [re: zaphod]  
Автор Eвлaмпи Пoпдимитpoв (световноизвесен)
Публикувано11.02.10 23:57



Между другото - жи сензора има чисто практично приложение - като звънне сутрин просто го капичваш по екран и млъква - суща аюрведа :)

Teh quk bron fox jums over teh lazy dog...


Тема Re: Шок!нови [re: synergie_bg]  
Автор Eвлaмпи Пoпдимитpoв (световноизвесен)
Публикувано12.02.10 00:02



Хаха, ебати, кво е дронзоли? Съвременното консуматорско общество подтиска таланта, обаче аз не съм като тех - нема търса у гугъл.

Кво е дронзоли?

Teh quk bron fox jums over teh lazy dog...


Тема Re: Шок!нови [re: Eвлaмпи Пoпдимитpoв]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано12.02.10 08:52



азго знам като дронжели, това са топчета, формирани от естествен композитен материал, като ролята на крепеж играят косми, а ролята на пълнеж са засъхнали лайна. за композитните материали вече може да питаш гугъла, не е срамно да не знаеш.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Шок!нови [re: zaphod]  
Автор Гypy (bangbus driver)
Публикувано12.02.10 09:28



Или така наречените китайски камбанки по източната част. Едно време мацките гледаха дали е чистоплътен човеко по ноктите (дали има черно под тях) - програмистите доста страдат от това.

Сега май вече ще се гледа айФону, ако има дронжоли, но секс? Аз затова карам с една Нокия дето вече дори и зарядно не мога да и намеря и го зареждам в колата само.

--
One day it will make sense.


Тема Re: Шок!нови [re: zaphod]  
Автор Eвлaмпи Пoпдимитpoв (световноизвесен)
Публикувано13.02.10 00:08



Аз това го знам като 'бабалюга', ама сега сме напреднали, как може да си с косми по гъза? (ше ме звиневат чуствителното циганор).

Teh quk bron fox jums over teh lazy dog...



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.