Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:03 26.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема и аз да питам нещонови  
Автор RMAN (непознат )
Публикувано14.10.09 16:38



А какво се получава, когато работите по най-голямото лайно, което сте виждали някога?!? Боже, чудя се как може някой да прави софтуер по такъв начин. Няма дизайна, няма архитектура, като пайнтова барака. Махнеш една дъска и всичко се сгромолясва. И това се води нещо голямо, плащат милиони за него. Няма думи вече...ебати света.



Тема Re: и аз да питам нещонови [re: RMAN]  
Автор BobyB (минаващ)
Публикувано14.10.09 16:39



Welcome to the real world





Тема Re: и аз да питам нещонови [re: RMAN]  
Автор BlGBUGEX (нерегистриран)
Публикувано14.10.09 16:56



Трий всичко! И накарай чистачката да изхвърли хардовете с бекъпа. После ще обвиниш нея.

0xCodeFace


Тема Re: и аз да питам нещонови [re: RMAN]  
Автор Лaнc Линk - тaйният areнт (маймун)
Публикувано14.10.09 17:06



Хех, че кога ти се е случвало да работиш по нещо старо което има дизайн? Или няма или е толкова стар, че почти нищо вече не отговаря на него.

----------------------------------------
Здрав дух, в здрава бутилка!


Тема Re: и аз да питам нещонови [re: Лaнc Линk - тaйният ]  
Автор RMAN (непознат )
Публикувано14.10.09 17:13



Абе писна ми на кура вече...бахти простотията.



Тема Re: и аз да питам нещонови [re: RMAN]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано14.10.09 17:51



Последния бъг, който оправих в бившата ми, вече, фирма беше такъв:
Описание: "При испанска локализация бутоните на еди-кой си панел не работят". В случая "испанска локализация" значи, че интерфейса е на испански език.

Отивам аз и кво да видя. В обработващата ф-я на бутоните на тоя диалог, някой сложил сравняване на кепшъна с некви хардкоднати стрингове и така разбира кой бутон е натиснат.

Уникални лайна просто. Обаче шефовете са напълно убедени, че продукта е добър, продават си го и си печелят милионите.



Тема Re: и аз да питам нещонови [re: RMAN]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано14.10.09 18:01



welcome to the real world, neo



Тема Re: и аз да питам нещонови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор Tweeg ()
Публикувано14.10.09 18:50



добър продукт и печеливш продукт са две различни неща :)



Тема Re: и аз да питам нещонови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор sonic86 (минаващ)
Публикувано14.10.09 20:00



Каква боза си виждал ти бе, знаеш ли аз през какво съм минавал в бившата си фирма.
Като жуниорче ме сложиха на проекти и модули към вече съществуващ стар проект.
Малко преди да напусна ПМ ми каза проекта е издънката на фирмата преди да почна по него аут оф мемори и кво ли не даваше закрепих го доста нерви, невероятното е че синиорите във формата са го писали като са били жуниори и просто като ги гледам сега знам че когато стана с тежния стаж ще съм мн по-добър от тях. Та проекта няма никакви конвеници, нещо леко подобие на мвс, модулност преди да почна 0, идеини нешта -1. С течение на времето го закрепихме и сега е пушка. Технологии от пантивека- причиниха ми голяма дупка в цв-то, добре че сега наваксвам

т.е. напуснах

охаа, ще ме коментираш нали ?

Тема Re: и аз да питам нещонови [re: Tweeg]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано14.10.09 20:03



Много ясно. От кога разправям, че с добър маркетинг може да продаваш и редки лайна.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.