Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:54 29.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема НАРС го духат - за без пари.нови  
Автор 6aй xyй (bye bye)
Публикувано30.09.09 11:21





Дали ще има луди, които да записват интрото на НАРС, при положение, че има безплатна алтернатива?



Тема Re: НАРС го духат - за без пари.нови [re: 6aй xyй]  
Автор Гypy (bangbus driver)
Публикувано30.09.09 18:59



Това е тънкият момент, мой. Те просто са на пазара.

Аз съм убеден, че не разбираш и как чипс за 0.20 се продава, но има милионери от това. И от вафли.

Пичовете са просто на пазара. Достатъчно добри са за това. Няма да повярваш какви клоуни са на пазара и правят пари. Ако ги видиш и си говориш с тях, би драйфал после 3 дена. Но са там.

А ти къде си?

--
One day it will make sense.


Тема Re: НАРС го духат - за без пари.нови [re: 6aй xyй]  
Автор _edin_ (маниак)
Публикувано30.09.09 19:22



Мда, бизнесът си е бизнес



Бат Наков и компания кешираха добри пари покрай тълпите неориентирани глупаци. И от модата да си "програмист" тия дни.



Тема Re: НАРС го духат - за без пари.нови [re: _edin_]  
Автор moreol (konikatyr)
Публикувано30.09.09 19:38



Абе, и глупаците взеха да се усещат, и кризата долълнително влошава нещата, доста фирми вече не са партниори с нарс, дори и фирмички, прибиращи куцо и сакато (сещате се за кои говоря).



Тема Re: НАРС го духат - за без пари.нови [re: moreol]  
Автор Гypy (bangbus driver)
Публикувано30.09.09 19:43



Това ти го казвам от опит и реална ситуация и не си го измислям.

Голяма фирма идва и търси хора и опит и контакти. Пичовете определено не четат клубс.дир.бг. Питат за фирми обучаващи хора и фирми наемащи хора.

Винаги на тези два въпроса горе първи са НАРС и БулУърк. Пак ти казвам - няма друга причина за това, че просто са там, а няма друга алтернатива.

На мацките от Булуърк определено им помага това, че на снимките в сайта им са избити десетки хиляди бебета във вид на чикии.

Това е, мой. Това се случва, това съм виждал. Ако можеш по-добре -- давай.

Р.

--
One day it will make sense.

Редактирано от Гypy на 30.09.09 19:44.



Тема Re: НАРС го духат - за без пари.нови [re: Гypy]  
Автор Гoйko (индианец)
Публикувано30.09.09 20:56



:)Мой, много тежко го раздаваш, но ти знаеш за истината вътре в НАРС. Недей хвърля прах в очите на хората тук и без това тези които четат този форум им е през онази работа за Наков и компания ...



Тема Re: НАРС го духат - за без пари.нови [re: Гoйko]  
Автор Гypy (bangbus driver)
Публикувано30.09.09 21:03



Какво означава истина, мой. Не забравяй -- хората, които взимат решенията на кой да се плати обикновено имат много различно мислене от хората тук.

Няма да повярваш, колко много хора са супер доволни да платят на Наков да им докара добитък от Търговище. И после тези хора да му издигат паметиник.

Години минават (3-4 поне), преди да се разбере грешката.

--
One day it will make sense.


Тема Re: НАРС го духат - за без пари.нови [re: Гypy]  
Автор Гoйko (индианец)
Публикувано30.09.09 21:09



Мой, следя как не могат да започнат следващия курс, недей на мен да ми разправяш кой за какво си умира. Да е жив и здрав Наков, но хайде не на мен тези ...



Тема Re: НАРС го духат - за без пари.нови [re: Гoйko]  
Автор Гypy (bangbus driver)
Публикувано30.09.09 21:11



Ами ти следиш едно, аз следя как 2,000 твои заплати са му платени на този човек, примерно.

Пак ти казвам -- кого се опитваш да излъжеш, като се опитваш да си повярваш, че те са неуспешни, само защото са некадърни. Знаеш ли колко некадърни мениджъри управляват бюджети, които трябва да се изхарчат?

--
One day it will make sense.


Тема Re: НАРС го духат - за без пари.нови [re: Гypy]  
Автор Гoйko (индианец)
Публикувано30.09.09 21:17



Мой, Бил Гейтс е взел толкова твои заплати, до колкото ти не можеш да броиш, но това променя ли нещо?

Казах ти, жив и здрав Наков, да не се отърве от мениджъри идиоти, готови да го замерят с пачки по стотачки, вярвам че ще си осигури достатъчно бинтове, с кеф.

Кажи ни защо НАРС вече не търсят работа на курсистите си?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.