Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:44 04.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Първокурсник -> работа?нови [re: Гoйko]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано05.09.09 21:07



И ти и един сте прави, и без да искате........ говорите за една и съща заплата.
1,7к с 3 години опит в JCI правят точно толкова 2,2к, в JCI има надбавки ако си работил 1 година еди колко си над заплатата, ако 2 години повече, 3 години малко повече и така...........



Тема боклукнови [re: XищниK]  
Автор Oliveta (cool&urban)
Публикувано05.09.09 22:40



за програмистъ, какъвто ти очеизвадащо не си, граматиката и синтаксисът са много важни неща!!!!

а дали тебе ще боли дупарата, е тема на друг разговор........



Тема я кажинови [re: _edin_]  
Автор Oliveta (cool&urban)
Публикувано05.09.09 22:55



в момента те търсят Ц програмер с 3+ стаж

кви пари се очакват



П.С. аз съм доста по-добра, но нямам 3+ стаж



Тема Re: я кажинови [re: Oliveta]  
Автор _edin_ (маниак)
Публикувано05.09.09 23:16



Както се разбра, трудно ще вземеш повече от 2.2К с <= 3 год...Направи си сметката :)



Тема Re: боклукнови [re: Oliveta]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано06.09.09 00:49



Аз какъв съм не е важно, важното е, че ще ти покажа тайството на аналнкия секс мило.





Тема Re: я кажинови [re: Oliveta]  
Автор expeler (TL)
Публикувано07.09.09 10:26



Не се заяждам, нищо лично и все едно че си момче. С три години опит е много несериозно да кажеш, че си добър разработчик. След десетата, ще си проличи ще те бъде ли или, ще се преориентираш към друга професия в ИТ.



Тема Re: я кажинови [re: expeler]  
Автор Гoйko (индианец)
Публикувано07.09.09 11:51



Да, аз също подкрепям тезата, че едва след 10 години си проличава дали те бива в тази професия.



Тема според меннови [re: Гoйko]  
Автор Oliveta (cool&urban)
Публикувано07.09.09 12:55



вие двамата общо нямате 10+ стаж

от друга страна, нещата постоянно се променят, например преди 8 год тепърва джавата взе да става модерна в БГ, а сега 90 % от обявите са за джава

и кво сядам научавам джава, и тръгвам да се продавам и ако не излъжеш, както между другото всички правят, казваш опит с джава 0+ и си аут!!!
кво ги ебе че си писал на Ц,Ц++,Ц+++,СЕКУЕЛ... и още 20 шитс

гледам неща които са писани от мен преди 1 год и все едно някой друг ги е правил, а за 10 години ....????

така че който си може си може, опитът наистина е мноооооооого важен, но само с ядене нема да стане



Редактирано от Oliveta на 07.09.09 13:04.



Тема Re: според меннови [re: Oliveta]  
Автор Гoйko (индианец)
Публикувано07.09.09 13:04



:)Eй, много си остра, сигурно в леглото си фурия.

Десет години е нивото за професионализъм в която и да е професия, независимо дали си професионален плувец, фрезист или шпаклоовчик. Това е статистика събрана от социолози и психолози. Програмирането не прави разлика между другите професии.

Със сигурност двамата имаме 10+ стаж, защото само аз имам 10, така че маце, не се заяждай със старите кучета, които са видедли доста повече от теб.

:)За теб Джава може да е станала модерна преди 5 години, ние я ползваме над 9 години.



Тема Re: според меннови [re: Oliveta]  
Автор moreol (член)
Публикувано07.09.09 13:07



Нали знаеш, че само идиотите си мислят, че знаят всичко и могат всичко. От друга страна 10 год са си малко множко, може би 3-5 са достатъчни да се разбере.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.