Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:28 11.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: според меннови [re: Oliveta]  
Автор moreol (konikatyr)
Публикувано15.09.09 14:48



Някой път ми звучиш като извратен GILF





Тема Re: според меннови [re: synergie_bg]  
Автор Гoйko (индианец)
Публикувано16.09.09 11:43



:)Moже, не го отричам, но пък е много забавно да вкарваш в трета глуха разни случайно попаднали елементи в този форум.

Виж, не ни занимвай с твоите глупости, вече си ни ясен на всичките. По-добре кажи ще ги дадете ли 2К на момъка дето отвори темата и направо да идва да почва при вас?



Тема Re: според меннови [re: synergie_bg]  
Автор Гoйko (индианец)
Публикувано16.09.09 11:45



Не е и толкова малко, ако мислиш, че времето ще ти прости лъжеш се. Нито ще ставаш по-млад, нито по-красив. Щом сега едно гадже не можеш да завъртиш, при материалното състояние, което представяш, то ти си много жалко човече, което само можем да съжаляваме.



Тема Re: според меннови [re: Гoйko]  
Автор moreol (konikatyr)
Публикувано16.09.09 12:11



Може да му е кеф да ходи само по курви за 1 път

. Все пак курва = 100-200лв? 4к = 20-40 курви на месец. ..
Смятай тогава колко е по напред от теб с материала

Редактирано от moreol на 16.09.09 12:12.



Тема Re: според меннови [re: moreol]  
Автор Гoйko (индианец)
Публикувано16.09.09 12:54



:)Ти май не си ходил по курви?

Ако ходи по курви, това са най-тъпо изхарчените пари. Да не говорим, че урвите са 3-4 пъти по платени от него на час, пък рядко имат завършено средно образование и рядко работят повече от 3-4 часа на вечер.



Тема Re: според меннови [re: Гoйko]  
Автор synergie_bg (непознат )
Публикувано16.09.09 13:14



Наборе изглежда старческото оглупяване те е подхванало и не се разбира каква точно е твоята позиция по въпроса с курвите. От една страна било много зле от друга ":)Ти май не си ходил по курви?" предполага че ходиш или поне си ходил по курви и говориш като познавач с известна носталгия. Да не би да страдаш от биполярно разстройство? На мен лично ми е под нивото и никога не съм го правил, следователно можеш да си спестиш и спомените които нахлуват в главата ти защото не са ми интересни.

Да ти дам и друга гледна точка за да не си останеш толкова забит - може да съм толкова готин че да не ми е интересно с една

Може и да е така, а може и да си прав че съм комплексар както казах не мога да го докажа....


п.с. Спомена че си бил щастлив с живота който водиш но това противоречи на злобата с която пишеш...



Тема Re: според меннови [re: synergie_bg]  
Автор Гoйko (индианец)
Публикувано16.09.09 13:38



Прав си, може да си гей, няма как да го потвърдим. Не споря по този въпрос.

Злобата е само в твоето въображение. Стига писа глупости, кажи колко ще дадете на момчето и направо да идва, да почва при вас?



Тема Re: според меннови [re: Гoйko]  
Автор synergie_bg (непознат )
Публикувано16.09.09 13:48



Ами аз не пускам обява за работа просто се намесих в спор в който човек на средна възраст със социални проблеми и недостатъчни доходи пречи със злобни коментари на навлизащите в живота.

А и между другото не съм гей но ти не се отказвай и продължавай да търсиш. Все някъде ще намериш някой да те обича:)



Тема Re: според меннови [re: synergie_bg]  
Автор Гoйko (индианец)
Публикувано16.09.09 14:18



:)Абе, ти че се намеси ясно, ама от намесата ти полза никаква. Вземи помогни на младежа, кажи му какви пари ще вземе във вашата фирма, после на лични му пусни бележка коя е фирмата и помогни на младежта да навлезе в живота. Бас държа, че той много би те обичал, ако направиш това за него.



Тема Re: според меннови [re: Гoйko]  
Автор synergie_bg (непознат )
Публикувано16.09.09 19:03



Не съм съгласен с теб. Показах му че браншът не се състои само от невротизирани до озлобление дъртаци като теб:) Желая му успех а аз работа за него нямам. Теб обаче мога да те взема за клоун и тъкмо ще докарваш нещо отгоре за старата мастия във вас;)

Редактирано от synergie_bg на 16.09.09 19:05.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.