Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:17 24.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Тема Проблем с новата версия на скайп  
Автор maia_754 (просто аз)
Публикувано07.02.09 22:06



Ако може някой да ми каже как да си върна старата версия на скайп, без да деинсталирам тази, понеже искам да си запазя хронологията. Имаше едно действие, което от контрол панела се връщаше по дати каквото е правено. Ако може някой да ми обясни, аз съм го правила преди, но съм забравила.
А тази новата версия на скайп така ми товари компютъра, със съвсем нов изглед е, не мога да свикна с нея.

Благодаря!



Тема Re: Проблем с новата версия на скайпнови [re: maia_754]  
Автор _NiL^_ (непознат )
Публикувано08.02.09 00:32



Г-жо/Г-це Мая,
въпросът Ви е отправен не в този клуб в който трябва. Програмистите са заети хора и много се дразнят когато ги занимават с проблеми непряко свързани с работата им. Те не са "компютърджии" като каквито най-вероятно сте ги класифицирала. Вашият въпрос тук е еквивалентен на това да попитате в клуб Математика защо не Ви работи калкулатора.

И ние Ви благодарим и се надяваме в бъдеще да не го правите!



Тема Re: Проблем с новата версия на скайпнови [re: _NiL^_]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано08.02.09 20:01



Така де - освен ако не е готова на сътветното заплащане.



Bеer? Mоre?



Тема слагай смелонови [re: maia_754]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано08.02.09 21:38



мен наскоро ме издразни някаква нова версия по същия начин. деинсталирах и сложих стара версия, архива си седи. по някое време той ме пита май дали да запази архива, май при деинсталацията.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Проблем с новата версия на скайпнови [re: maia_754]  
Автор Бorдaнoв (буквар)
Публикувано09.02.09 13:14



Хронологията на скайпа си стои на сървъра им.
От менютата на новата версия, можеш да избереш да се показва като старата.
Пише го в хелпа.


Проблемът не изчезва в мига, в който си изтървеш нервите.



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.