Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:02 28.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема помогнете ми да си отворя програмата !  
Автор pepi4a (непознат )
Публикувано05.02.09 13:03



изтеглих програма за едностранно счетов. ,после я инсталирах , но въпреки това не мога да я отворя !Знае ли някой какво пропускам да направя ?Моля ви подскажете ми къде бъркам или пък трябва да имам специална програма с която да я отворя и как се казва ,ако има !
наистина ще съм ви много благодарна , ако ми помогнете ?



Тема Re: помогнете ми да си отворя болида !нови [re: pepi4a]  
Автор Tony Stewart (smoke)
Публикувано05.02.09 14:12



откраднах кола за формула 1 ,после седнах в нея , но въпреки това тя не работи !знае ли някой какво пропускам да направя ?Моля ви подскажете ми къде бъркам или пък трябва да имам специална отвертка с която да я отворя и как се казва ,ако има !
наистина ще съм ви много благодарен , ако ми помогнете ?



"ю кен към ту дет стар енитайм ю лайк"

Редактирано от Tony Stewart на 05.02.09 14:14.



Тема Re: помогнете ми да си отворя болида !нови [re: Tony Stewart]  
Автор moreol (минаващ)
Публикувано05.02.09 16:26



Попаднах на супер яка жена ,която ми е супер навита , но въпреки това не знам какво да я правя !Знае ли някой какво пропускам?Моля ви подскажете ми къде да бръкна или пък трябва да имам специална отвертка с която да я бода и как се казва ,ако има! Аз ли съм тъп защото съм девствен или съм девствен защото съм тъп или съм гей защото не си задавам въпроса като нормален човек?
Наистина ще съм ви много благодарен , ако ми помогнете?



Тема Re: помогнете ми да си отворя болида !нови [re: moreol]  
Автор _NiL^_ (непознат )
Публикувано05.02.09 16:53



Изтеглих тук едно нещо, после го инсталирах, и вече нищо не върви. Знае ли някой какво съм инсталирал, защото аз самия не знам. Знам че ще ми помогнете понеже вие сте програмисти и всичко знаете. Хиляди благодарности!



Тема combo breakerнови [re: _NiL^_]  
Автор Пaньo Дoнeв (пират)
Публикувано05.02.09 17:30



combo breaker

Няма бе, майтап.

изтеглих едно въже за бесене ,после го завързах , но въпреки това не мога да се обеся !Знае ли някой какво пропускам да направя ?Моля ви подскажете ми къде бъркам или пък трябва да имам специална мас с която да се намажа и да я отворя примката и как се казва ,ако има !
наистина ще съм ви много благодарна , ако ми помогнете ?



Тема Re: помогнете ми да си отворя програмата !нови [re: pepi4a]  
Автор Trankvil (непознат )
Публикувано05.02.09 17:32



Уважаеми pepi4, Вашият въпрос трябва да го зададете в клуба на системните администратори. За да имате по-голям шанс за полезен отговор, укажете линка от където е свалена програмата, след това опишете най-подробно последователността на Вашите действия и получените ефекти. В краен случай прежалете малко пари и повикайте един такъв специалист на място.

Работата на програмистите е съвсем друга.



Тема Re: помогнете ми да си отворя програмата !нови [re: Trankvil]  
Автор Tony Stewart (smoke)
Публикувано05.02.09 17:33



Вашият въпрос трябва да го зададете в клуба на системните администратори
садист!





"ю кен към ту дет стар енитайм ю лайк"

Тема Re: помогнете ми да си отворя програмата !нови [re: pepi4a]  
Автор pepi4a (непознат )
Публикувано05.02.09 18:54



абе аз да не съм в клуба на майсторите на късия разказ !за какво мислите ,че съм във вашия клуб-трябва ми помощ ,мойте познания са аматЬорски !дано да имате нещо същественно за казване !



Тема Re: помогнете ми да си отворя програмата !нови [re: pepi4a]  
Автор Пaньo Дoнeв (пират)
Публикувано05.02.09 19:05



Покажи първо цици! И искаме нещо съществено за показване.



Тема Re: помогнете ми да си отворя програмата !нови [re: pepi4a]  
Автор Tony Stewart (smoke)
Публикувано05.02.09 19:07



абе аз да не съм в клуба на механиците на формула 1 !за какво мислите ,че съм във вашия клуб-трябва ми помощ ,моЙте пилотски умения са аматЬорски !дано да имате нещо същественНо за казване !



"ю кен към ту дет стар енитайм ю лайк"


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.