Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:18 01.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Списък с фирми, в които си заслужава да работим.нови  
Автор дokтop ox бoли (непознат)
Публикувано30.11.08 14:39



Здр,
мисля да сменям работата. Не съм наясно с пазара т.е. никога не съм се интересувал. В момента съм на първата си работа и от известно време не съм удовлетворен и нямам желание да работя там поради редица проблеми.
Мисля, че сте наясно какво търси един mid level java dev, но нека кажа :)
1) добра заплата, като не визирам космическите цифри, които се споменават в този форум понякога :)
2) Интересни проекти с по-нови технологии
3) Може би във фирмата да не се пише само на java (разнообразието е полезно :) )
4)Интересни и добри колеги и шефовете да са пичове :)
5) местоположение - да не е в младост 101 :(

Знам, че ще кажете, че изискванията ми са мн претенциозни , но не е задължително всичко да е на 100%.
С две думи търся фирма, в която да имам желание да работя.
Дайте предложения и обосновки.
П.С.: Знам, че това е поредната такава тема и тези, които не ги кефи моля да не постват оф топик изказвания.
Мерси предварително.



Тема Re: Списък с фирми, в които си заслужава да работим.нови [re: дokтop ox бoли]  
Автор Everybody loves lT ()
Публикувано30.11.08 19:13



Колко за теб е добра заплата? И какво значи "интересни колеги" - такива, които се занимават през свободното си време с парапланеризъм например :)?



Тема Re: Списък с фирми, в които си заслужава да работим.нови [re: дokтop ox бoли]  
Автор q_ ((q))
Публикувано01.12.08 09:16



Нещата са прекалено субективни, за да има отговор на тези въпроси.

# Кой ще е този, който има актуална информация от първа ръка за обстановката във всяка една компания в София? Не е възможно. А нещата се променят през времето.
# Навсякъде има и екипи и нива, където от теб зависи къде ще попаднеш. Това относно заплатите, колегите и технологийя.
# На някой може да му е интересно да има приятели, с които да водят децата неделя сутрин в парка.

Малко не ми харесва това консуматорско отношение - искам някой да ми го е направил. А ти какво ще дадеш от себе си? Да опитваме да се замислим как можем да направим такива места, и какво зависи от "бачкера".

— У вас, на Земята, как определяте кой пред кого колко пъти да клекне?
— Така, на око…
— Диваци!


Тема Re: Списък с фирми, в които си заслужава да работим.нови [re: дokтop ox бoли]  
Автор Peжeвckи ()
Публикувано01.12.08 12:46



Знам идеалната място за теб. Там ще намериш всички неща които си изброил...
Фирмата е САП Лабс България.

1.) Заплата. Добра - около средната за опита ти.
2.) Интересни проекти - варира от екип до екип, но се намират.
3.) Разнообразие - Освен на Jаva се разработва и на ABAP.
4.) ... абе има пичове и педераси... Ти от кои си?
5.) Офиса не е в Младост и е само на 30 минути с кола от Перник.

Странични ефекти... след някоя година работа пак няма да си удоволетворен, но това ще ти се случи на всяка работа и тогава пак ще е дошло времето за промяна.



Тема Re: Списък с фирми, в които си заслужава да работим.нови [re: дokтop ox бoли]  
Автор _ukk (непознат )
Публикувано01.12.08 13:54



Където и да отидеш - гледай да е фирма със собствени продукти и да е по-голямшка

така ще си гарантираш да не ти писне след 1 година защото всичко вече си видял



Тема Re: Списък с фирми, в които си заслужава да работим.нови [re: _ukk]  
Автор Udiven (непознат )
Публикувано01.12.08 14:37



Почти си прав. Важно е фирмата да е голямшка, но още по-важно е да не се занимава със собствени продукти!
Собствените продукти означават безкрайно копане на едно и също нещо и съпорт,съпорт, съпорт, съпорт ....



Тема Re: Списък с фирми, в които си заслужава да работинови [re: Peжeвckи]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано01.12.08 15:29



Но пък след няколко години ще си е скатал няколко пачки от стотачки под дюшега.

Save the original.


Тема Re: Списък с фирми, в които си заслужава да работинови [re: Udiven]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано01.12.08 15:30



Пич, вземи поработи във фирма със собствени продукти и ела след това да ни разправяш колко е кофти.

Save the original.


Тема Re: Списък с фирми, в които си заслужава да работинови [re: Maтa Kocмaтa]  
Автор Udiven (непознат )
Публикувано01.12.08 15:47



Работил съм в две такива - една малка и една голяма. И знам много добре колко скапана е работата.
Ти като толкова много знаеш кажи ми една БГ фирма със собствени продукти, в която хем работата да не е тъпа, хем да има заплати всеки месец...



Тема Re: Списък с фирми, в които си заслужава да работинови [re: Udiven]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано01.12.08 17:46



Има ги в БГ, но хора като теб просто по естествен начин не могат да се доберат до такава фирма, заради начина на мислене.

Save the original.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.