Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:21 25.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Видеоплейър с удобства?нови  
Автор pyrx (-; свежъ :-)
Публикувано23.11.08 11:59



Здравейте колеги,



Мисля, че тук най-вече ще се намерят разбирачи по следния въпрос.
Значи, като си гледам някой по-дълъг филм, бил той DVD или DivX и ми се налага да прекъсна (напр. за да поработя ) и после като го заредя наново и скипвам напред-назад кат' гламав докато намеря мястото, до което съм стигнал.
Въпросът ми е - има ли видеоплейър с възможност, нещо като "букмарк"?
Цъкаш на вече създадения букмарк и филмът "L am e ritni" почва от време 0:38:25. Ясно?
Специално за DVD-тата помня, че преди да се наложат разтягаха локуми колко много допълнителни глезотии ще имат, вкл. въпросните "букмарки", "плейлистове" и пр. А сега ги забелязвам тези възможности реализирани в твърде малко DVD-та.

Да, зная, че има опен сорс плейъри и е възможно да си добавиш, каквото искаш, но нямам време и нерви. Знаете ли нещо готово?
И ме извинете, ако съм пропуснал в суматохата тази възможност в някой от класическите плейъри, забутана със странно име някъде по менютата.



Тема Re: Видеоплейър с удобства?нови [re: pyrx]  
Автор bsb_2 ()
Публикувано23.11.08 14:33



Media Player Classic има меню Favorites, в чиято команда Add to Favorites има цъкалка Remember position. Вероятно прави точно това, което искаш, но не съм пробвал.
А отделно, че "пауза" вместо "стоп" върши същата работа, стига да не се налага да затваряш плейъра.



Тема Re: Видеоплейър с удобства?нови [re: bsb_2]  
Автор w (www)
Публикувано23.11.08 16:58



преди време гледах CrystalPlayer и KMPlayer
имат такава възможност
като че ли CrystalPlayer се справя по добре
пробвай и други...

C++ is waste of time for web development


Тема Re: Видеоплейър с удобства? [re: pyrx]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано23.11.08 20:15



Абе да се чуди човек как служебните ви задължения фключват и работа с дивексове и видеоплейъри, но пък... дай боже фсекиму.

Колкото до някфо конкретно предложение за видеоплейър - аз лично бих ти препоръчал JetAudio (нека името не те подлъгва - има си абсолютно всичко необходимо и като видеоплейър). Има сума си фкусни екстри и - което теб те интересува - по подразбиране запомня докато е стигнал с плейването

-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: Видеоплейър с удобства?нови [re: Hekф]  
Автор Пъpвoлeт Kapakoчeв (непознат)
Публикувано23.01.09 19:34



Е й маааму млада е$ахте му майката на тоя форум бе кво са тия глупости дето се питата не мога да разбера



Тема Re: Видеоплейър с удобства?нови [re: pyrx]  
Автор _ukk (непознат )
Публикувано23.01.09 19:37



Пауър ДиВиДи ги има сичките глезотийки, ама е платен (ако те бОли за това, де)





Тема Re: Видеоплейър с удобства?нови [re: pyrx]  
Автор headhunter (huntz orcxez)
Публикувано26.01.09 16:36



Kaffeine под KDE 3.5 има такава опция.

General Protection Fault in module 0xDEEBAA. Рестартирайте държавата!


Тема Мерси. Ама веченови [re: headhunter]  
Автор pyrx (-; свежъ :-)
Публикувано26.01.09 17:58



скърпих положението с VLC.





Тема И сега, за да не отварям цела нова тема,нови [re: pyrx]  
Автор pyrx (-; свежъ :-)
Публикувано26.01.09 18:07



имам следния въпрос, не напълно чужд на първия.



Значи, даден е TV тунер. Какъв? Е, да кажем външен Haupauge - не супер-нов , но не и съвсем вехт, щом има поддръжка и във Виста.

Пуска се телевизия на едната барака. Има ли софтуер и кой, по възможност свободен, желателно под Window$ XP+, който да прави нещо като бродкаст или мултикаст на картината до бараките свързани в LAN?



Тема Re: Видеоплейър с удобства?нови [re: pyrx]  
Автор Joro_M (непознат )
Публикувано26.01.09 18:40



BSplayer Pro 1.39 има точно такава опция. Слагаш на пауза, после отиваш на Bookmarks->Add от контекстното меню. После отваряш същия филм и цъкаш на запомнената позиция. Може да запомниш много позиции.






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.