Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:53 23.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Тайна ли са заплатите в ИТ-то?нови [re: mlee]  
Автор Everybody loves lT ()
Публикувано24.11.08 21:58



Явно е голяма гордост, щом си нацвъкал 5 теми по повода.



Тема Re: Тайна ли са заплатите в ИТ-то?нови [re: mlee]  
Автор Joro_M (непознат )
Публикувано24.11.08 23:04



А можеш ли да познаеш защо няма? Отговорът е много лесен.



Тема Re: Тайна ли са заплатите в ИТ-то?нови [re: mlee]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано25.11.08 00:15



Виж сега - отиди в Адам и Адам - там ще си намериш хора които да ти влезнат в положението.
Между другото - повече от ясно е че аз не бих отишъл при мениджър - педераст, който при това парадира и по форуми с това че е педераст. Та ако ще и 10 бона на месец да дава. И е също повече от ясно че само смотаняци (може би и педали) ще ходят при мениджър педераст, гордеещ се с педерастлъка си, и търсещ компания на неподходящи места.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Тайна ли са заплатите в ИТ-то?нови [re: Everybody loves lT]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано25.11.08 00:18



По скоро е интересно за какво баш му ги плащат. Като го гледам как активно си търси мъжка компания....

Bеer? Mоre?




Тема е значи си лош мениджърнови [re: mlee]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано25.11.08 08:16



другите мениджъри успяват да оберат кадърните хора под носа ти.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема ти за кво се бориш?нови [re: Viper X]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано25.11.08 08:17



Ако в една фирма има ясна структура как се определят възнагражденията има такава фирма - държавата. борда на директорите се сменя всеки 4 години от акционерите. всичко е прозрачно и открито. бачкай за нея дайба, къф ти е проблема?




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Има и по-инспиритивна практика!нови [re: Om_]  
Автор blinkness (leave the cave)
Публикувано25.11.08 10:25



по същата логика - ще се разберат бонусите

и пак ще започне същата песен на нов глас: защо колегата Пенчо взел такъв бонус а за мен няма, като аз бачках повече хахахаха

Както се казват заплатите седнали и пиейки бира ей така просто да се хвалим, така ще се казват и бонусите. Все едно сега не се знае САП какви бонуси им дават след даден проект към Март месец хахаха (е не се знае дали тази година ще им ги дадат)



Тема Re: Тайна ли са заплатите в ИТ-то?нови [re: Viper X]  
Автор blinkness (leave the cave)
Публикувано25.11.08 10:40



кажи ми бате някоя такава фирма с такава структура демек:

- младши програмист;
- програмист;
- старши;
- ТИМ ЛИЙДЪР
и др....

Верно всички нива ще се знаят заплатите, а определянето кой точно за кое ниво ще бъде и кога ще бъде преместен на следващото.... Пак идва момент на завист и недоволство, защо Петко е промотнат преди мен, защо него са го назначили на позиция старши програмист като има много по-малко опит, знания и реализирани проекти от мен и тн... НЯМА КАК ДА СЕ ИЗБЕГНЕ



Тема Re: Тайна ли са заплатите в ИТ-то?нови [re: Viper X]  
Автор Гoйko (индианец)
Публикувано25.11.08 11:20



Не се излагай, как ще е безумие? Че нали, ако не им дадат парите, които искат няма да назначат никого. А ти вече си се оял на твоята позиция и далеч не желаеш да избачкаш това от което собственикът на фирмата има нужда да се избачка.

Разбира се, че мениджърите си нямат идея как се прави, до преди 20 години в БГ нямаше свободен пазар и нормален бизнес. Погледни на каква възраст са собствениците на фирми и висшите ръководни кадри и след това си помисли на какво са ги учели, когато са били на 22 години.



Тема Re: Не самонови [re: Om_]  
Автор Гoйko (индианец)
Публикувано25.11.08 12:05



Спор няма, вълчи свят, всеки оцелява кой както може.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.