Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:23 26.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Тема Обява за работа (образцова)нови  
АвторЧacниka - cpeдниc (Нерегистриран)
Публикувано28.09.08 10:06



Пичове,
накъртих пачки от имоти на морето, и тряа някак са джиткат, щото иначе тъпня. Едни аверчета ме светнаха че в компютърите имало яко келепир и ми дадоха тука адреса, къде се събирали най-способните сред най-способните. Ако са ме метнали ше им разпоря аспусите техното семе...Та значи тряат ми няколко момчета така, да спретнем малко далаверка. Гледам бачкате за 2-3к (мухахаха, ебаси загубеняците) аве тва пари ли са ве ей? Тва не са пари, хуйови глави са тва, бате ви Злати го казва. Че аз на шофьора си давам двойно ве! При бате ви Злати, нема такива мизерии, дръжте се за моя и под 5к нема да паднете, аз на дребно не играя. Работата е във Варна, ама споко, приписваме по едно апартаментче в гръцката, няма да оставим наши момчета на улицата я.
Начи, ценоразписче:
1. Редник - 5к + двустаен
2. Дребен главатар - 8к + тристаен
3. Среден шеф - 12к + четристаен
4. Важен шеф, пряко отговорен пред мен - 20к + къща с двор и басейн.
Не знам как са при вас чиновете, писал съм ги по нашему, ама шса опрайте, умни момчета сте я. А да, офертите са в евро, седмично. Има и екстри - "домашни прислужници" по каталог, много са яки, от тия новите ъъ геномофицирани ги пише в каталога, не знам кво значи, ама само отзад и в уста се пляскат и се кълнат че спермата имала вкус на клрем брюле! Тц тц, не истина кво прай науката в наше време... Подменят се веднъж седмично, извинявам се за което, ама още сме репи, като се разрастнем обещавам да сменяме секи ден. Офисчето е готово, аверчетата казаха интернет трябвало да има, особено с фишки.нет и жбокс7.цом трябвало бърза връзка, важно било за работата. На жбокса кихнахме за пряка линия, пратих бригада да оправят нещата с фишките, до седмица ще са готови. Отопляемо басейнче имаме в атриума, така да поразпускате малко, щото само с бачкане не е работа, аз ли не знам. Зех и от тия плаващите подносчета, и едни водоустойчиви лаптопи (без пари бате - 10к парчето, за кво купуват от другите?), та да може който иска да си бачка направо в басейна. А да, изискванията за кандидатите забравих... Абе изисквания, кво да се тормозим с такива лайна, да не сме в даскалото ве ей! Знам че сте готини пичове, не връщаме никой. Ай със здраве, обаждайте се на batezlati@dalaveranamoreto.com



Тема Re: Обява за работа (образцова)нови [re: Чacниka - cpeдниc]  
Авторmono (Нерегистриран)
Публикувано28.09.08 10:56



Добро начало, но защо накрая фалшив мейл... Нистина ми е любопитно колко CV-та би получил...



Тема Re: Обява за работа (образцова)нови [re: mono]  
Автор222 (Нерегистриран)
Публикувано28.09.08 11:44



e tva beshe nekvo mnogo dobro tuka se smqh dosta



Тема Re: (образцов) кандидатнови [re: Чacниka - cpeдниc]  
Автор P. - koвaчa (минаващ)
Публикувано28.09.08 21:10



Бате Злате Златен си ми Златко то ази от га търся таквази работа:
Начи: Глей ся ази не сакам да да жювея дубре Ази сакам другите да са зле!
Ква сакам да рекна Ами Отказвам се ут мурето Отказвам се ут бъсейнити Утказвам съ ут кучкити Утказвам са и от 5 К .И ут 3 К съ утказвам и
ут 2К съ утказвам гутов съм бате да ти бачкам за 650 лефчита ама да ти кая аз ут пруграмирани нищу не фащам с 300000000 зора моа ти напишам "Хелоууу Word" и то саму аку китапа на Страуструп е пред учити ми и аку има кой да ми тури С++ и да му упраи сичкото барабар с библиутекити на тенекету.БАте Инак за 300 кинта на месец съм гутов да ма пудпумогнеш да научам някуй изик било я кафету я Делхи-ту а па С++ или саму Си.Телешкия гу знам фарси!
Чаткаш ли бате: а ми платиш за усвояване на матриала и то дестанционну ут кукята па след 6 месица ку видиш чи ни стаам зафани си друг Кой бега от 5 леа бате:)))
Аре бате чакам отгувур
www.stoyanowдвеилядимаймунякяхуту.ком
Ке ти пратим потварждение пу абевето оти съмн научен как да получавам на яхуту а как да пращам на абевету.Така са паза ут вирусити.
И бате таквоз ку придложиш оферта да не е под 200 камъка дестанцеонно нъл разбра. инак оди лапай на некоя голема кирка дръжката Язе и без тез 200 моем.
Чакам отгувур безсрочно.МА сам мноо добър в наукити баш съм да знаш
Мерсач ! Лятоска моеш ми доеш на гости бисплатну живея на 200 метра ут плажа черпалката ут тебе да оточня де.
ут мене наизуст тъва дека съм гу учил заради тебека.
Чао кучо



П.С Да ни забрая Ку ти съ види мноу високъ цината ми а ти дам адреса на идин пичага Еврофутболъ гу срива прати му на негу да ти изпатка некоя комбинация да видиш бате кви манги валят майничка е и е върха.
Ама не бачка с некакви си 10 иляди Сака по 30 - 40 иляди и за една вечер та праи милардер.Само бате тихоНАли знайш в Нашто кънтри да си богат е упасно и забранену
Кът съ назландисаш свиркай Язе съм тади копам песок в свободнуту време през лятуту на плажа а зимъска измислям вечни машини.Скоро ши дувърша първата я тая я другата седмица шати съ убадя кът съм гутов.
Чао батко чао Златко,
Чао бао какао!


Редактирано от P. - koвaчa на 28.09.08 23:17.



Тема Re: Обява за работа (образцова)нови [re: Чacниka - cpeдниc]  
Автор SvetilSfitil (Procul Profani!)
Публикувано29.09.08 13:07



Всичко Ок, ма това с прислужниците не кефи! Най-мразя да ме лъжат в очите - или ще пищи или ги неща, какво ще ми стискат зъби ... Нещо за заигравки и с млади необразовани момчета не може ли да се измисли?
После - басейн - за 'къв ми е басейн, да гъбясвам само - не става! Ако ми наемеш нещо да дъни яко жица по цял ден, така да ми дава настроение за работа, ще е по-добре.
А машина за вода, ще има ли - от кранчето за топлата да тече греяна ракия, от това за студената - бира.
И това с апартаментите не ми харесва, ако ме уредиш някъде по студентските общежития - по-добре.
Изобщо, бате Злати, ако да си златен, нещо не са те изсвятакали както подобава. Куца ти маркетинга, пич!



Dum loquo hora fugit

Тема Re: Обява за работа (образцова) [re: Чacниka - cpeдниc]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано24.10.08 22:17



Тази тема незаслужено остана недо-обсъдена. Обратно в дневния ред!



Тема бате злати дебаркира на варненското пристанищенови [re: .]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано24.10.08 23:04



в компания на две HRки, готов за бизнес подвизи. любителска камера е заснела

, поставил началото на нова ера в ИТ индустрията.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: бате злати дебаркира на варненското пристанищенови [re: zaphod]  
Авторq (Нерегистриран)
Публикувано25.10.08 13:03



Виски му сипваш в ракийску чашу? Ти го мръзиш щот' циганин! Пичка ти матери... Някой ден ще пропиша коментарите на србски, и ще го науча езика. Толкова цветист, натурален...

Опа, забрайх. Не пиша коментари в кода.



Тема Без претенции за художественнови [re: SvetilSfitil]  
Авторdamian (Нерегистриран)
Публикувано26.10.08 20:24



превод от руски:

Ако при търсене на шофьори се подхождаше както към програмистите, то обява на работодател би изглеждала така:
Свободно място: шофьор

Изисквания: професионални навици за управлвние на леки и товарни автомобили, тролейбуси, трамвай, влакове в метрото и кабинкови лифтове, багери, булдозери, специализирани гъсенични машини, бойни машини на пехотата и съвременни леки и средни танкове.
Кандидатите да са практикували екстремално шофиране и участвали в ралита.
Предимство е участието във ФОРМУЛА 1.
Задължителнен е практическия опит в ремонта на бутални и роторни двигатели, ръчни и автоматични скоростни кутии,запалителни системи,
бордови компютри, антиблокировъчни системи, GPS и автомобилни аудиосистеми.
Допълнително предимство за владеещите тенекиджийство и бояджийство.
Претендентите да имат сертификати от Мерцедес, БМВ и други автомобилни производители и справки за участието им в международни ралита в последните 2 години.
Заплата - до 1500 лв. Точната сума се определя по резултатите от интервюто.



Тема Re: бате злати дебаркира на варненското пристанищенови [re: q]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано27.10.08 10:12



Опа, забрайх. Не пиша коментари в кода. ето ти повод да започнеш






NE SUTOR ULTRA CREPIDAM



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.