Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:14 19.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Гоце и наградата “Джон Атанасов”  
АвторMapин (Нерегистриран)
Публикувано03.10.08 11:43





Хайде стига с тези заплати



Тема Re: Гоце и наградата “Джон Атанасов”нови [re: Mapин]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано03.10.08 14:13



аз успешно се излекувах от седерастия за няма и две години от появата на болестта. за съжаление няма сигурно действащ лек, понякога болните оздравяват спонтанно, друг път се мъчат до живот.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема В тази страна,нови [re: zaphod]  
Автор martyr (мчк)
Публикувано03.10.08 14:33



или си СеДеРаст или Безебар или Фашист или обикновен аполитичен педал, като мене.

Лечение няма.

А Гоце е най-грозното момче в политическият живот на страната. Дори Желев имаше по-малко селско излъчване.





Тема Не си правнови [re: martyr]  
АвторOm (Нерегистриран)
Публикувано03.10.08 14:37



А-а-а-а, не си прав, не си прав! Не е най-грозният, ти не разбираш от мъже!

! Питай Мариана Попова!



Тема Re: Гоце и наградата “Джон Атанасов”нови [re: Mapин]  
АвторПporpaмиcт (Нерегистриран)
Публикувано03.10.08 14:37



Цитат от форумите на дневник:

Ами американска награда - връчена на американци. Но според мен трябва да се връчва на българи. Връчването и противоречи дори със правилника "Удостояването с наградата е израз на признание за принос в развитието на компютърните и информационни технологии в България."




Виж за учениците силно подкрепям идеята.




Тема Остави седесеризмът настрананови [re: zaphod]  
АвторOm (Нерегистриран)
Публикувано03.10.08 14:41



Аз се чудя просто за алтернативи за Гоце - някои не толкова компрометирана личност. Минават ми през ума разни имена ... Сидеров, Костов, Доган ...



Тема Re: Гоце и наградата “Джон Атанасов”нови [re: Пporpaмиcт]  
Автор $% ()
Публикувано05.10.08 13:59



На мен лично не ми я ясно с какво са допринесли за развитието на информационните технологии тазгодишните носители на наградата. Заслугите им са че били публикували статии и били учили/преподавали в чужбина - голяма работа, има много българи които са направили това.

Обаче една такава награда може същественно да ти помогне да вземеш стипендия, за да специализираш или да учиш. Освен това според критериите на американските университети, ако си преподавател и те награждават с такива награди ще получиш повишение в университета или по-известен университет ще те вземе на работа. Това може да е идеята за награждаването на Петър Петров, докато за Цено идеята може би е да му се помогне да започне докторантура в някой престижен университет.



Тема Re: Гоце и наградата “Джон Атанасов”нови [re: $%]  
АвторПporpaмиcт (Нерегистриран)
Публикувано05.10.08 15:33



Ами мнението ми е че не са допринесли нищо за България. Но както върви тези награди ще се дават само на емигранти.

Иначе си е ПР. Само че за да си правиш трябва да си някой. Вероятно ще се окаже че наградите са дадени заради някаква роднинска връзка. Нямам сведения, само предполагам - защото за съжаление това е начина в България.



Тема Re: Гоце и наградата “Джон Атанасов”нови [re: Пporpaмиcт]  
Автор P. - koвaчa (минаващ)
Публикувано05.10.08 16:33



Като гледам няма кой да сложат за президент вече.Институцията се компроментира сериозно.Разбра се че това е синекурна длъжност на крещящо високо ниво. Наблюдавам и темите в първата на Дир-а там ако стане дума за Доган Доганич за Станишев , за шефа на КАТ Бургас дори има желаещи да пишат, а като дойде реч за Президента взеха да не пишат страх ли ги е или просто го презират.Понякога е по добро да чуеш и прочетеш нещо лошо за себе си от колкото нищо.Защото така поне знаеш че си жив.
Стана дума и за някакво пуберче от женски пол и за някакъв трипер то да си призная аз точно от този момент и спрях и да гледам в темите за президента.
А че няма никаква алтернатива за нов президент одма е ясно защо просто изискванията за качества са зверски и нечовешки.
Не обичам програмирането струва ми се много тежка физическа работа. и за каквито и да е пари не си заслужава аз да я работя. Освен ако нямах вътрешна необходипост от това. Просто тая работа не е за всеки. И като завършек бих казал наградите в областа ИТ би трябвало да са като за постижения в изкуството.Честито на наградените!



Тема НАРС и ГОЦЕнови [re: Mapин]  
АвторGoce, kъдe cи (Нерегистриран)
Публикувано05.10.08 21:41



Хехе, Светлин Наков получи наградата от Гоце миналата година. Смех, смех.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.