Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:29 23.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Отворен програмист ли си ?  
Автор az_piq (lover)
Публикувано14.08.08 01:05





Стига с тия заплати

Трудно ли е да приемеш че горенаписаното и истина??

Тема Re: Отворен програмист ли си ?нови [re: az_piq]  
Автор Myxaбeтa (минаващ)
Публикувано14.08.08 01:41



Едно от нещата от които се страхувам най-много е понаразбиращ ентусиазиран експериментатор. Колко мъка са сътворили из професията мога само да гадая.



Тема Re: Отворен програмист ли си ? [re: az_piq]  
Авторзepoтo (Нерегистриран)
Публикувано14.08.08 06:16



Това е по тъпо и от





Тема определено не съм [re: az_piq]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано14.08.08 07:45



аз съм определено консерватор и дори когато бях студент се тревожех донякъде какво ще правя и как ще вирее консерватор като мене в толкова динамична област. както се казва, дявола не бил толкова чер, не само вирея, ами май по-добре се справям от средното.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: определено не съмнови [re: zaphod]  
Автор бpaщaли koнпpyч (познат)
Публикувано14.08.08 09:48



кое ти е консервативното? пиеш бира от консерва ли?

"If it ain't broke - fix it 'till it is"


Тема Re: Отворен програмист ли си ?нови [re: az_piq]  
Автор435 (Нерегистриран)
Публикувано14.08.08 11:19



пхп-ист, философтства на тая тема? ЛОЛ ?
(не че няма свестни,но %-а клони към 0)



Тема Re: Отворен програмист ли си ?нови [re: Myxaбeтa]  
АвторKaлoян (Нерегистриран)
Публикувано14.08.08 11:54



Хех, това малко крайно ;) Все пак, виновен е този, който е оставил този "понаразбиращ ентусиазиран експериментатор" без контрол. Говорим за работа, а не за кръжок по информатика, където всеки да си експериментира. После кой ще се навие да плаща за изгубеното време в експерименти, нали така ? От друга страна, другата крайност е захлюпен и капсулиран мухльо, който не знае какво е нещо елементарно (и ново), като AJAX или JSON например.

Не е необходимо да се изпада в крайности, и наистина един "понаразбиращ ентусиазиран експериментатор" без контрол ще направи много поразии. Обаче пък в този занаят просто трябва да си винаги отворен за новите неща.



Тема Re: Отворен програмист ли си ?нови [re: az_piq]  
Автор Ray of Light (дала-багаин)
Публикувано14.08.08 13:45



От това, което прочетох в този материал ми направи впечатление, че се говори само за технологии, докато според мен ударението е върху методологиите, организацията на работа, чистата логика на идеитее, които стоят зад софтуера. Повечето проблеми идват от неправилна и/или непълна логика, а технологиите помагат, но са на второ място, така поне ми се струва на мен.

100 символа не стигат!


Тема Re: определено не съмнови [re: бpaщaли koнпpyч]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано14.08.08 14:03



е, прясна само в пивоварната има






NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Отворен програмист ли си ?нови [re: Ray of Light]  
АвторПeтъp Пeтpoв (Нерегистриран)
Публикувано14.08.08 14:07



... според мен ударението е върху методологиите, организацията на работа, чистата логика на идеитее, които стоят зад софтуера

Ей това е изказване за боклука, а автора му е попаднал случайно в компютърните среди и понеже е идиот, едиснтвеното , което може е да приказва глупости и да си вярва.

Ей Рей, въздух под налягане си, ама така си се надул, че ще се пръснеш, пич!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.