Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:54 25.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Scrum Master Курс - в София  
Автор Viper X (just a snake...)
Публикувано08.05.08 19:38



с риск да бъда оплют, все пак ще ви информирам за следното





на 10 и 11 Юни се организира курс за Scrum Master в София, лектор е Martine Devos, а цената - специална за България.

-------------


Тема Re: Scrum Master Курс - в София [re: Viper X]  
Авторhy (Нерегистриран)
Публикувано08.05.08 19:44



ей смешник яж ми кура



Тема Re: Scrum Master Курс - в София [re: Viper X]  
Автор BobyB (минаващ)
Публикувано08.05.08 19:56



900 евра - преференциална цена???
Сбъркали сме си професията - трябвало е да учим другите на акъл а не да бачкаме





Тема Re: Scrum Master Курс - в София [re: hy]  
Автор Viper X (just a snake...)
Публикувано08.05.08 20:12



изпуснал си 2 запетайки..

-------------



Тема Re: Scrum Master Курс - в София [re: BobyB]  
Авторdanko (Нерегистриран)
Публикувано08.05.08 20:35



mi vish inache kolko e cenata, (mejdu 1000 e 1600 nekude, a do kolkoto vijdam pri tiah moje i da e i 800 ako se plati po-rano). inache ima oshte edin kurs pak v bg na cena predi taia data za 1000-1200. osven tva posle sled godina triabva da dokazvash che si bachkal po scrum za da stanesh sertificiran. :) taka che 800 si e verno niska cena.

"Сбъркали сме си професията - трябвало е да учим другите на акъл а не да бачкаме" :) dam, ama iavno ima i hora, koito bachkat puk nemat akul :)
mene Agile me kefi osobenno v golemi firmi kudeto inache si burkat horata v nosa.

propagandiram :P smisul scrum sertifikat e polezno da imash ako imash PM ili namerenie da bachkash kato shef na ekip niakoga, inache e tupo da plashtash. ama ako i firmata ti go plati ko stradash ? pone e svesten toia kurs , moi kolegi biaha minaliat i ne e bezmislen kato na nakov umopomruchitelnite .
az shte chakam da napraviat za nekoi ezik, ama pak da dovedat niakoi ot suzdatelite, kakto sys scrum-a.



a kude shte e kursa ne pishe, pak li v sushtiat hotel ?

izvinete za latinicata :( niamam vuzmojnost v momenta za cyr.



Тема Re: Scrum Master Курс - в София [re: Viper X]  
Автор Дeшeв (Муслон)
Публикувано08.05.08 21:15



Посетих предишният курс и съм адски доволен. Бях чел за скръм преди и бях прилагал много от практиките. Мислех, че няма да науча кой знае какво. Останах изненадан. Мартин Девос е невероятна лекторка и надмина очакванията ми във всеки аспект. Освен теорията имаше доста практически упражнения, както и време за въпроси и дискусии върху конкретни проблеми, които "морят" хората в курса в момента.

Горещо препоръчвам на тези, които могат да посетят курса, да го направят. На мен ми промени разбирането за процеса и ми помогна в прилагането на принципите и практиките.



Тема Re: Scrum Master Курс - в София [re: danko]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано08.05.08 21:30



Има KREDOR - над десния ъгъл на полето за писане.
Поддържа БДС и фонетична подредби.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Scrum Master Курс - в Софиянови [re: Дeшeв]  
Авторdanko (Нерегистриран)
Публикувано08.05.08 21:37



izviniavai Дeшeв, da ne v nqkoi uniwersitet kursa? predishnqt put v hotel e bilo? sega znaesh li kyde she e. shtoto im pisah, ama neshto ne sa mi otgoworili oshte ? i ne e li malko skupichko za kurs ili takiva sa si cenite po princip?



Тема Re: Scrum Master Курс - в Софиянови [re: danko]  
Автор Дeшeв (Муслон)
Публикувано08.05.08 21:58



Курсът беше в хотел Родина този януари (или февруари... не помня). Не знам дали са си такива цените по принцип, защото това е единствения такъв курс, на който съм ходил.



Тема Re: Scrum Master Курс - в Софиянови [re: Viper X]  
Авторбaй xyй (Нерегистриран)
Публикувано08.05.08 22:16



Е щом си го просиш, ще бъдеш оплют. Абе ти луд ли си, за два дни да ти дадем 1 800 лева. Защо не ходиш да се простреляш някъде, ама така че да отекне и да се чуен на делече.

Вие пичове 28 800 лева за два дни искате да направите, е такава наглост дори Светлинчо не си е позволявал. Засрамете се малко, поне да имахте бак граунда, който Светлин има.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.