Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:54 09.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема FlexCube в ПИБ ??нови  
Авторпocтpaдaл (Нерегистриран)
Публикувано14.05.08 19:24



Някой да знае защо от неколко дена нема е-банкиране в ПИБ? и народа масово е изревал на поразия ?

много мирише на директно следствие на не много добро внедряване на FlexCube. Не стига че е страшно дървен продукт, и работи 2 дни и спря ..



чудя се дали не ситуацията ала детска градина, разбирайте поредния провал на консултантите от Сирма, щото те май бяха flex представителите ???



Тема Re: FlexCube в ПИБ ??нови [re: пocтpaдaл]  
АвторBullDog (Нерегистриран)
Публикувано14.05.08 19:33



Ама точно влизам във форума да питам, някой не е ли виждал неземната "пръчка", която са натворили от ПИБ и ... вече ме изпреварили.

Не пръчка, ами направо на меч от Междузвездни войни.

Най-големия майтап е коя фирма се "тупа", че е партньор на ФлексКуб за БГ ...

Абе сайта им е бетер ХТМЛ проект на първокурсник далтонист.



Тема Re: FlexCube в ПИБ ??нови [re: пocтpaдaл]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано14.05.08 19:47



Вървят едни слухове, че ПИБ щяла да фалира скоро и хората масово си теглили парите от там... Да не се получи self-fulfilling prophecy...



Тема Re: FlexCube в ПИБ ??нови [re: пocтpaдaл]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано14.05.08 20:28



Днес теглих малко пари.
Висиш на опашка. Няма връзка със сървъра. БТК им резнали връзката.
Идва връзката.
Въвеждат данните.
Връзката отива за кафе.
Въвеждат пак данните - бързо, докато има връзка.
Опит за печат. Нема връзка.
И така - 2 часа.
БТК ли беше проблем - куба ли е бил хипер куб, Ани Пешова ли им странира само до 4 страница - не знам.

Bеer? Mоre?




Тема Че FlexCube е писано точно от Сирма ...нови [re: пocтpaдaл]  
Авторshefa (Нерегистриран)
Публикувано14.05.08 20:53



и се ползва от няколко БГ банки :) Дори Сирма са го обявили на сайта си ... хвалят се с това :) хаха



Тема Re: FlexCube в ПИБ ??нови [re: .]  
Авторxaxa (Нерегистриран)
Публикувано14.05.08 20:54



А известно ли ти е, че този СЛУХ е тръгнал от форума на БГ-МАМА ? ..... повече от това няма смисъл да се коментира.



Тема Re: FlexCube в ПИБ ??нови [re: пocтpaдaл]  
АвторXXL (Нерегистриран)
Публикувано14.05.08 20:59



и аз пострадах от това дървено нововъведение - FlexCube още миналата седмица в събота, нали беше работен ден и реших да си преведа малко милиони напред назад

ОБАЧЕ! Излиза ми този FlexCube и ми вика, че това ми е първото влизане в системата и е наложително да си сменя паролата. Правя аз опит да си я сменя обаче това дърво не я възприема и аз затворих прозореца. Да обаче ГРЕШКА! След това се оказа, че не само не ми е възприело новата парола, но ми е локнало и старата и ни напред ни назад Обаждах се 3 пъти в ПИБ и все ми затваряха телефона като им споменавах проблема. Поредната служителка обаче все пак ми каза, че имали проблем и всички пароли били заключени и не съм бил само аз в това положение, но до час нещата трябвало да се оправят. След 2 часа наистина успях да си свърша работа, но от тогава не съм влизал. Чух обаче доста лоши мнения за това, което са реализирали този път...



Тема Сирма Консултантите - че кой друг да е !нови [re: пocтpaдaл]  
АвторTheOne (Нерегистриран)
Публикувано14.05.08 21:44



Сирма са били героите, ами даже са се и похвалили - вижте предпоследния клиент на



...тежко му на последния - очакваме включване от Алфабанк !



Тема Лелей! А дебитните им карти бачкат ли!?нови [re: пocтpaдaл]  
Автор pyrx (-; свежъ :-)
Публикувано14.05.08 22:34



Имам такава с малко парици в нея.



Редактирано от pyrx на 14.05.08 22:35.



Тема Re: Лелей! А дебитните им карти бачкат ли!?нови [re: pyrx]  
Автор$$ (Нерегистриран)
Публикувано14.05.08 22:48



Пробвай в най-близкия банкомат и ни обади. И аз имам дебитна карта там.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.