Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:13 01.07.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Е това ме разби....  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано28.03.08 11:53



http://www.karieri.bg/show/?storyid=476857

Представяте ли си .. всеки месец по един път шефа да ме подлага на детектор: Въпроси: Ти ли дебъгна скалдовия модул? Изнасял ли си сорс код от офиса



Какво е вашето мнение за това...



Тема Re: Е това ме разби....нови [re: .]  
Автор amonik (непознат )
Публикувано28.03.08 12:02



Твърдо против съм тия глупости. А ако случайно ги въведат, тогава какво? Шефът ти ще те хване че го мамиш за нещо дребно (използваш ли компа за лични цели през работно време?

) и ще те уволни ли? Че то ако почне така, накрая шефчето ще е единствения служител във фирмата.



Тема Re: Е това ме разби....нови [re: .]  
Авторбaй xyй (Нерегистриран)
Публикувано28.03.08 12:17



Ох горките, били окрадени. Ами така ще става, след като ни плащат мизерно в сравнение с нивата в ЕС. Да го духат работодателите ...



Тема Re: Е това ме разби....нови [re: .]  
Автор | (</dev/random)
Публикувано28.03.08 15:18



Научно е доказано, че полиграфът _не може_ да покаже кой лъже. Даже в Интернет има книга как да го излъжеш.

При нас по принцип могат да го използват, но не знам дали реално го правят. Разбира се не за кражби и други подобни глупости. Търсят шпиони и т.н. Аз нямам security clearance и такива глупости не ме интересуват.

If it's gratitude you want, get a dog. - P.T. Barnum


Тема Re: Е това ме разби....нови [re: |]  
Авторkili (Нерегистриран)
Публикувано28.03.08 15:22



Абе май в Еврофутбол го използват за интервюта - един колега ходи там да кандидатства и каза че са го подлагали на това ....



Тема Re: Е това ме разби....нови [re: .]  
АвторПaньo Дoнeв (пиpaт) (Нерегистриран)
Публикувано28.03.08 15:43



Ако кандидатстваш за програмист в Еврофутбол ще те интервюират с детектор на лъжата. Така съм чувал, да не си помисли някой, че бих се доближил до такова нещо.



Тема Re: Е това ме разби....нови [re: Пaньo Дoнeв (пиpaт)]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано28.03.08 15:47



Че какви програмисти има там?




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.