Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:04 29.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Известни БГ ИТ продуктинови  
Автор3лo Koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано31.01.08 17:19



Това е тема за известни ИТ български продукти, превърнали се в марки, създадени от българи в България и ползвани нашироко по света. Тъжното е, че се сещам само за един такъв продукт и това е рейтрейсъра на някакви пичове в София -> V-Ray. Сещате ли се за други такива продукти?



Тема Re: Известни БГ ИТ продуктинови [re: 3лo Koпeлe]  
АвторOm (Нерегистриран)
Публикувано31.01.08 17:39



Тц, аз освен за V-Ray за друго не се сещам.





Тема ти да мълчиш тамнови [re: Om]  
Авторzaphod (Нерегистриран)
Публикувано31.01.08 17:41



щото ще те обвини някой в реклама





Тема Какво значи "нашироко по света"?нови [re: 3лo Koпeлe]  
Автор pyrx (-; свежъ :-)
Публикувано31.01.08 18:42



Колко нашироко? Т.е. колко милиарда души трябва да ги ползват или стотици милиони, че да можем кажем "нашироко по света"? Или просто - какъв процент от населението се смята за "нашироко"? 50%+1 или?





Тема Re: Известни БГ ИТ продуктинови [re: 3лo Koпeлe]  
Автор naki (Power User)
Публикувано31.01.08 18:48



Сещам се за някаква "четка" във Adobe Photoshop, правена от българин.




Тема флекс тъпнови [re: 3лo Koпeлe]  
Авторфдccдcдф (Нерегистриран)
Публикувано31.01.08 18:59



де що има българин по света си го слага и после псува





Тема Re: Известни БГ ИТ продуктинови [re: 3лo Koпeлe]  
Авторotvoren (Нерегистриран)
Публикувано31.01.08 19:55



Ай сиктир с тия реклами. Тия дето пишат Ви-Рей, първо да почнат да осигуряват хората си на пълна заплата и тогава да се хвалят какво написали.


И да фирмата се казва Хаос Груп - типично ... 100 % БГ мизерници :)



Тема Re: Известни БГ ИТ продуктинови [re: 3лo Koпeлe]  
Авторotvoren (Нерегистриран)
Публикувано31.01.08 19:56



Телерик примерно е 100 % БГ фирма и компонентите им се изпозват от стотици фирми в цял свят... не може да се сравнява изобщо с това гомно Ви-Рей :)



Тема Re: Известни БГ ИТ продуктинови [re: otvoren]  
Автор3лo Koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано31.01.08 20:02



Отворен, глупав си моиту момче. Нямам нищо общо с В-Рей и никакъв интерес да ги рекламирам. Ползвам вградения ментал рей в 3д Макса, но тяхното рейтрейсърче си е много яко както и да го гледаш. Превърнало се е нещо като архитектурен стандарт в рендирането на сгради и се цени доста ...

Под нашироко разбирам за продукт, който се ползва извън БГ от небългари. Сега дали са 1000 или 1000000 юзъри, значение няма. Отварям темата като контрапункт на "изключителния програмистки гений заложен в гените на средностатистическия българин" с който ни заливат медиите.

Ще се радвам просто да разбера за продуктите.

А това, че мене ме осигуряват на около 1600 бруто, не ме грее особено, щото чисто няма да казвам колко остават ... Предпочитам 1600 кеш на ръка и осигуровка на 300.



Тема изменям тематанови [re: 3лo Koпeлe]  
Авторdraka (Нерегистриран)
Публикувано31.01.08 20:51



Ма слънце размиваш темата с тия обявени пари. Айде моля ти се.

Аз си мисля, че си имаме сериозни разработки и тук. Вярно, че си ги консумираме ние но става на въпрос за стотици потребители. Поне аз така си въобразявам. Мисля си за обработката на информация в комункации, банково дело,
застрахователи. Разните водофикации, енерго и незнам какво си би трябвало да сa си специфични съшо - демек ние си го правим. Софтуера за касовите машини предполагам, че си е наш и хората зад него имат какво да кажат също.
За здравеопазването незнам, вие кажете (е там имам и някакви 2 месеца :) )




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.