Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:05 29.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Каква кола карате?нови  
Автор3лo Koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано08.01.08 20:38



Ами аз в момента съм с градския транспорт и пеша. Искам да си взема нещо с четири врати за 10-11 К лева. Та се чудя какво е най-доброто за тези парички.



Тема Re: Каква кола карате?нови [re: 3лo Koпeлe]  
Авторone (Нерегистриран)
Публикувано08.01.08 20:49



Както се казва: Japan and Gеrmany rulez!!!



Тема Re: Каква кола карате?нови [re: 3лo Koпeлe]  
Авторshefa (Нерегистриран)
Публикувано08.01.08 23:12



вземи си БМВ 3-ка 2001-ва година с 150 коня двигателите дизел 2.0 Д. Много яка машинка е ! само дето не се вписва в тоя бюджет :)

Иначе бих ти препоръчал за тия пари : 1) да е бензин , 2) да е масова марка и модел (много важно !)



Тема Re: Каква кола карате?нови [re: 3лo Koпeлe]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано08.01.08 23:27



Бих ти препоръчал Нива - е вярно е само с 2 врати, ама дупките - остават за шефа да си троши БМВто.


Пък и да ти кажа, ако шефа например се засили с бмвто си към теглича ми - ще направи чудеса от храброст за да ме изчака
А бе не е комфортна кола - нива и комфорт си е абсолютен оксиморон.
Ама е проходима - пак споменавам кмета, ама поне пломбите ми оцеляват.

Bеer? Mоre?



Тема Re: Каква кола карате?нови [re: 3лo Koпeлe]  
АвторДpyr шeф (Нерегистриран)
Публикувано08.01.08 23:43



Аз ти препоръчвам Mercedes - най стабилната кола на света. Всичко друго е боклук. Като гледам си оправно момче и скоро може да ти порасне работата. Не се излагай с разни ментеливи таратайки. Само Mercedes.





Тема Re: Каква кола карате?нови [re: Дpyr шeф]  
АвторFullScream (Нерегистриран)
Публикувано09.01.08 00:05



За тези парички , бих ти препоръчал една А4 да си вземеш. Комбитата на Ауди са мечта. Аз лично си мечтая да се ъпгрейдна до Quattro :)



Тема Re: Каква кола карате?нови [re: 3лo Koпeлe]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано09.01.08 09:00



Спокойно можеш да вземеш нещо относително ново и относително в средния клас, при това японско. С европейски боклуци бих ти препоръчал да не се занимаваш (освен ако не е порше).



Тема Re: Каква кола карате?нови [re: 3лo Koпeлe]  
АвторWinnetou (Нерегистриран)
Публикувано09.01.08 10:00



Преди около месец си донесох от Германия БМВ 523и. Колата е мечта (тпу-тпу-тпу), с пазарлък може да се вместиш в покупката на БМВ 5 с дадения бюджет.

В случай, че отидеш на този вариант:

- задължително гледай да е не повече от 163 к.с. Лекеливото българско правителство единствено в Европа държи акцизи за автомобили.
При това акциза не е малък. Ако теоретично си 121 КВ (до 120КВ без), акциза ти започва от 4235 лв.

В този смисъл ти препоръчвам 520и. Лично съм виждал БМВ 7 на 1 300 000 км и се държи изключително все още (без основен ремонт). Естествено не е карано по нашите пътища, но комфорта който получаваш си заслужава.

- докарването ти е около 300-400 ЕУР (вкл. пътните такси, които не са малко)

И още нещо - не съм видял български сервиз (вкл. лицензираните) без редовните "тарикати" на дребно. Ако можеш преглед за здравина и нещо за оправяне - в чужбина.



Тема Re: Каква кола карате?нови [re: Winnetou]  
АвторWinnetou (Нерегистриран)
Публикувано09.01.08 10:07



А да - понеже се спомена и Ауди, мога да ти кажа няколко впечатления от предишната каляска - старо но с много достойнство Ауди Куатро Б3.

Много комфортно и доста здрава кола. Куатрото през зимата прави смешни доста от "високопроходимите" СУВ-ове. Два пъти съм отървавал кожата благодарение на него върху лед.

Ако избираш Ауди Куатро провери внимателно да не са разнебитени (или пред разнебитване) шлиците на предавателния вал. Заради двойното предаване, "нежното отношение" и пътищата, това мисля е най-сериозния скрит дефект, който може да ти убегне.



Тема Re: Каква кола карате?нови [re: 3лo Koпeлe]  
Автор Лaнc Линk - тaйният areнт (маймун)
Публикувано09.01.08 10:26



Отиваш на

и правиш филтър по цена - 9900-11000, година след 2000 и гледаш резила.

Почва с едни нелоши Алфи.
Има по едно Ауди А4 и А6, второто вероятно с "интересни" допълнителни данни, ама е нова обявата и са скрити.
Ситроен C5, ама не препоръчвам нищо френско.
Дачия Логан, казват че била добра, ако не искаш да се гъзариш, ако пък искаш вземаш един баварец 320, 150 коня малко по-старичък.
Форд Фикус - голям избор, дори 1-2 Мондеота
Мазда 3 - това вече бих го препоръчал
Мерцедеси разни - лично предубеждение, ама не ме кефи тази марка
Нисан Примера, ама от старите
Пежо 307 - най-доброто от френските, ама все пак френско
Шкода - нови Фобии и стари Октавии
Тойото - Авенсис от старите и малко по-нова Корола
Волво V40
VW - Голф 4, Пасат

Като цяло бих се спрял на Мазда 3, Тойота Авенсис и Пасат




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.