Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:59 01.07.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Metodi v C++нови  
АвторKris (Нерегистриран)
Публикувано13.12.07 11:03



Nqkoi moje li da mi kaje kak se definira Metod v C++, 4e sym zabravil, a mi trqbva spe6no - dnes do 16h, utre imam kontrolno, a sym na rabota i nqmam vreme da 4eta knivi!
Thanks!



Тема Re: Metodi v C++нови [re: Kris]  
Авторбoб4o (Нерегистриран)
Публикувано13.12.07 11:55



Ми метод в С++ си е функция, член на клас (член-фунция). Ама за да знаеш как се декларира метод, трябва да знаеш как се дефинира клас, а по всичко личи, че ти от С++ нищо не разбираш, а и изобщо от ООП. Метод в С++, С# и Джава е едно и също.

Абе без четене май нама да стане!



Тема Re: Metodi v C++нови [re: Kris]  
АвторWinnetou (Нерегистриран)
Публикувано13.12.07 11:55



Изкъпваш се, избръсваш се, навеждаш се в подходяща поза и крещиш отчаяно: "Методеееееее!"

Все ще се намери някой колега да ти го дефинира.



Тема Re: Metodi v C++нови [re: бoб4o]  
АвторKris (Нерегистриран)
Публикувано13.12.07 12:01



Znaeh, no sym go zabravil, programiram na drugo! Sno6ti se opitah da si pripomnq, no Neotkrih koi znae kakvo v Ineta!





Тема Re: Metodi v C++нови [re: Kris]  
Автор пpocтo1чoвek (разпътник)
Публикувано13.12.07 12:07



Явно си далеч от парадигмата на обектното ориентиране. Започни от тука http://dreal.net/wiki/index.php/%D0%9E%D0%B1%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BD%D0%BE-%D0%BE%D1%80%D0%B8%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%BE_%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B5

Иначе, сядай да четеш и не се офлянквай: "Thinking in C++" by Bruce Eckel. Има я в нета и е с добър стил.



Тема Re: Metodi v C++нови [re: Kris]  
Автор expeler (TL)
Публикувано13.12.07 13:08



"Neotkrih"

Може би Nesipotursil. Другия вариант е Dasi Uzhasnotupov.



Тема Re: Metodi v C++ [re: Kris]  
АвторГeнepaл Acaнcьop (Нерегистриран)
Публикувано13.12.07 14:01



За можене може. Защо да не може. Разбира се има цена. Нормално цената е 100 лв. Понеже обаче си нагъл мързеливец, за тебе цената е 200 лв. Понеже обаче си глупав нагъл мързеливец, за тебе крайната цена е 500 лв.



Тема Как не ви е срам!нови [re: Kris]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано13.12.07 15:14



Че дайте да му помогнем на момчето! А вие сте седнали да му "сеете на дъното ряпа"!
Метод на С++ се дефинира така:

#define METHOD



Тема Re: Как не ви е срам!нови [re: Oм]  
Автор Formal (незнаещ)
Публикувано13.12.07 15:19



Не, не, човека пита за обектно ориентирано, значи трябва да е:
#define METHOD(this)



Тема Re: Как не ви е срам!нови [re: Formal]  
АвторOm (Нерегистриран)
Публикувано13.12.07 15:20



Да, прав си






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.