Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:25 29.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Тема Re: LogicalFactorнови [re: бpaщaли koнпpyч]  
Авторchara19O (Нерегистриран)
Публикувано27.03.08 13:02



Както искаш го наречи, истината си е истина, дали ти харесва как съм ти я поднесла, е факт. Защото с митове и легенди не се стига далеч.





Тема Re: LogicalFactorнови [re: chara19O]  
Автор бpaщaли koнпpyч (познат)
Публикувано27.03.08 13:36



уфф, да се изясня - съвсем слабо ме интересува историята на дадена фирма, особено мелодраматичната и част, свързана с гаражи, тавани и голямо количество наливно вино.



Тема Re: LogicalFactorнови [re: бpaщaли koнпpyч]  
Авторchara19O (Нерегистриран)
Публикувано27.03.08 13:54



Аз не го пиша за тези които не се интерисуват, а за ония които питат и искат повече информация за компанията от първа ръка.



Тема Re: LogicalFactorнови [re: chara19O]  
Автор бpaщaли koнпpyч (познат)
Публикувано27.03.08 14:07



това не е информация, а похвално слово.



Тема Re: LogicalFactorнови [re: бpaщaли koнпpyч]  
Авторchara19O (Нерегистриран)
Публикувано27.03.08 14:19



Изобщо не съм преувеличила, просто пак ти казвам че това са фактите. Защото и на мен ми беше трудно да повярвам, че може някой да пробие в БГ, ако не е поставено лице.



Тема Re: LogicalFactorнови [re: chara19O]  
Автор888 (Нерегистриран)
Публикувано27.03.08 14:24



Къде пък толкова е пробил бе мацка?
Апартаментна фирмичка с "опитни" хора - разбирай максимум 2 години.
Освен това тая фирма колко пъти си сменя името, а?
Като се засерат и хоп - ново име.



Тема Re: LogicalFactorнови [re: chara19O]  
Автор бpaщaли koнпpyч (познат)
Публикувано27.03.08 14:30



oх, май наистина не се изразявам точно. този тип факти не интересуват човек, който си търси работа. възможно най-тъпият въпрос, който съм получавал на интервю е "интересувате ли се от историята на нашата фирма".и то не еднократно.
а колкото до пробиването - напълно възможно е и съм работил на такива места. само че то ме интересува доколкото води до респект СЛЕД като са ме респектирали с по-важните неща - заплата, условия на работа и т.н.



Тема Re: LogicalFactorнови [re: бpaщaли koнпpyч]  
АвторJC (Нерегистриран)
Публикувано27.03.08 15:07



gotini, da ne bi da ste bili na interviu i da ne sa vi pokanili na rabota, zatova da drankate takiva raboti

. Niama 4ovek, koito da e zapoznat s rabotata tam i da govori taka.



Тема Re: LogicalFactorнови [re: 888]  
АвторЧapa19O (Нерегистриран)
Публикувано27.03.08 15:11



Благодаря ти че ме развесели...
Дори да си идвал/а на интервю или са ти казали нещо, не си разбрал/а за имената. Това просто са различни фирми. Името "Лоджикал Фактор България" не се е сменяло от старта на компанията. За "апартаментните фирми" е така, но и тук нещата вече са различни, офисът е на друго място, само за информация да знаеш





Тема Re: LogicalFactorнови [re: JC]  
Автор888 (Нерегистриран)
Публикувано27.03.08 15:12



Да бях - и се разочаровах тотално.
Поканиха ме но се оказа че не могат да си позволят да ме наемат :-)
Защото аз отидох на обява за 6к заплата а се оказа че май не стоят така работите а?




Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.