Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:59 26.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема от какво ви е писнало?  
Автор ~!@$^%amp;*()_+ (целия горен ред)
Публикувано20.06.07 04:38



моя списък:

-- няма да правим компромиси с качеството ... това трябва да е готово за следващия ... който беше вчера.

-- можеш ли да направиш прототип? ... ама защо ти трябва половин година за тая работа? нали вчера ми я показа.

-- ... та значи праиме супер дупер платформа и после product девелопърите само слагат няколко настройки и я конфигурират и новия продукт е готов.

-- ... и те тая платформа трябва да е ОС независима, нищо, че за да я направим така ще ни трябва една година допълнително, ще трябва да изхакерстваме половината, и че още пет години ще ползваме същата платформа. а ако може и i = i + 1 да го абстрактеме, още по-добре.

-- абе ние още не знаем какво искаме да правим, ама как върви задачата дето ти я възложихме оня ден, а вчера се оказа, че може да не е нужна.



Тема Re: от какво ви е писнало?нови [re: ~!@$^%amp;*()_+]  
Авторchaotic (Нерегистриран)
Публикувано20.06.07 10:16



Току-що описа индустрията. някой нещо да добави?



Тема Re: от какво ви е писнало?нови [re: ~!@$^%amp;*()_+]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано20.06.07 13:04



Ние сме най-великите. Само нашто работи. Е вярно турците взеха 5 пъти повече от нас да направят работещ прототип, ама не успяха, ама ние сме най-великите. Вярно е че и корейците взеха 30 пъти повече от нас ама и те не успяха. Ние сме най-великите, само дето ще забавим малко заплатите, ама иначе сме най-великите.

Неща да съм велик.
ПП
Под корейци и турци да се разбират съответно корейска и турска фирми работещи в същата ниша.

Bеer? Mоre?




Тема Май от нищо.нови [re: ~!@$^%amp;*()_+]  
Автор pyrx (-; свежъ :-)
Публикувано20.06.07 14:42



Не съм се докарвал до там, че да ми писне. Някак си съм успявал да избегна ситуации, в които да кажа "Е, до гуша ми дойде!".



Всъщност веднъж яко ми писна. Три денонощия шляпахме бридж с леки поспивания и накрая ми се повръщаше при вида на картите.




Тема Re: от какво ви е писнало?нови [re: ~!@$^%amp;*()_+]  
Автор | (</dev/random)
Публикувано20.06.07 18:44



Писнало ми е от хора, които смятат, че ако набуташ достатъчно нива на абстракция, и сложността на проблема ще изчезне от самосебе си.

Отивам да слушам как виртуализацията ще реши всички бъдещи проблеми в компютърните науки...

The generation of random numbers is too important to be left to chance.


Тема Re: от какво ви е писнало?нови [re: ~!@$^%amp;*()_+]  
АвторПaньo Дoнeв (Нерегистриран)
Публикувано20.06.07 18:49



Ти май насериозно си взимаш работата.



Тема Re: от какво ви е писнало?нови [re: ~!@$^%amp;*()_+]  
Автор435 (Нерегистриран)
Публикувано20.06.07 23:41



от SOA (shitty buzz words)
от Design Patterns (това не е панацея а просто малки трикчета и да ги разбираш не означава че си л33т)



Тема Re: от какво ви е писнало?нови [re: |]  
Автор ~!@$^%amp;*()_+ (целия горен ред)
Публикувано21.06.07 05:33



да, това съм го пропуснал, подкрепям.

всъщност при нас "Платформата" е излишния лейър между съвсем приличния API и приложението. в последните две фирми, по нея работят най-много хора, от години и няма нищо на лице. няма и да има, ама на мене ми е писнало да споря, нали си взимам чека.



Тема Re: от какво ви е писнало?нови [re: ~!@$^%amp;*()_+]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано21.06.07 12:05



и при нас започна сезона на големите събрания и грандоманските планирания за следващата продукция, която трябва да е готова и изтествана за края на годината ...
отдавна вече не ми пука, накрая все едно и също става, независмо от броя новаторски стратегии и тактики, които се мъчат да прилагат менажерите



Тема Re: от какво ви е писнало? [re: ~!@$^%amp;*()_+]  
АвторPжeвckи (Нерегистриран)
Публикувано21.06.07 12:35



От работа за изкарване на насъщния

От задръствания

От мръсотия

От тъпанари

От политици


Искам къща в провинцията и компилатор, и поялник да хващам само за хоби.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.