Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:06 19.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема струва ли си да се работи за САП?нови  
АвторKaндapдиcвaн (Нерегистриран)
Публикувано21.03.07 13:37



Дайте съвет,

Преди почти година подавах документи в САП Лабс и май чак сега ми дойде редът както и да е все пак реших да се пробвам ;-) Ходих на интервюта, мноого ме харесаха и искат да ме вземат. Имам предложение за старши програмист. Обаче се двуомя дали си струва да работя за тях. Като цяло САП не ми изглежда никак зле, но тук в България нещо не се впечатлих особенно...

Кажете според вас за какво си струва да се работи за тях?
Поздрави на всички и мерси предварително за коментарите.

Пояснение: Не отварям тази тема, за да плюем по фирмата. Много бих искал да прочета обективни причини поради които (не) си струва да се работи за САП.



Тема Re: струва ли си да се работи за САП?нови [re: Kaндapдиcвaн]  
АвторПaньo Дoнeв (Нерегистриран)
Публикувано21.03.07 13:49



Е па кажи горе долу за какви пари става дума, па да ти кажем струва ли си.



Тема Re: струва ли си да се работи за САП? [re: Kaндapдиcвaн]  
Авторselandur (Нерегистриран)
Публикувано21.03.07 14:15



Казаха ли ти по какво точно ще работиш?



Тема Re: струва ли си да се работи за САП? [re: Kaндapдиcвaн]  
Авторex-SAP (Нерегистриран)
Публикувано21.03.07 14:59



Няма да по клюкарски да любопитствам какви пари са ти предложили - въпреки, че това си е с голяма тежест да вземеш решението дали ще работиш за тях или не.

Ето мои впечатления, когато работих за тях:

- САП са тромави като организация - минават години преди нещо да се промени/случи.

- Там не можеш да отидеш и само защото си велик да се издигнеш бързо - ако си решил да правиш кариера в тая компания трябва да се подготвиш да работиш дъълго за тях.

- В тая компания има голяма вероятност да се специализираш прекалено много - принципа там е като хванеш нещо си го дялкаш доста време. Това обаче си зависи от теб самия и от качествата ти - ако имаш качества и покажеш оправност няма голяма опаснотст да дялкаш едни и същи трески с години. Но това не важи за повечето хора...

Ако си ОК с тия неща САП е добра компания: голяма, с доста възможности, предлагат доста екстри и т.н. Но не ги мисли, че са цвете за мирисане - за САП както и за коя да е друга компания могат да се намерят причини поради които си струва да работиш за тях, да останеш да работиш за тях и да ги напуснеш.

А и още нещо ... САП Лабс са Джава ориентирани ако искаш да се занимаваш с други технологии извън тая област ще е много трудно (да не използвам невъзможно, че знам ли от както съм напуснал може нещата да са се променили - но едва ли...)

Аре и успех каквото и да решиш.





Тема Re: Кога те викнаха на интервю? [re: Kaндapдиcвaн]  
Авторkala (Нерегистриран)
Публикувано21.03.07 16:54



Кога те викнаха на интервю?
Аз си пратих документите преди две седмици и още чакам да ми се обадят.
Иначе на джабата много ме бива и проекти им пратих и направо недоумявам защо поне на едно интервю не ме викнат. Като гледам и доста хакери им трябват.
Иначе да ти имам проблема с чуденото, по-добре се ориентирай в западна посока за повече кинти.
Аре успех



Тема Re: струва ли си да се работи за САП? [re: Kaндapдиcвaн]  
Авторdg (Нерегистриран)
Публикувано21.03.07 19:11



какви са горе долу границите на заплатите там? за човек с около 1,5-2 год. на каква сума може да започне, за по-синиър също?



Тема Re: Кога те викнаха на интервю? [re: kala]  
Автор MaтaKocмaтa (космат маймун)
Публикувано21.03.07 23:40



ее бате еваларка ти джава-хакер ли си?

Машина за отделяне на кожа и сланина от парени свине


Тема Re: [re: MaтaKocмaтa]  
Авторkala (Нерегистриран)
Публикувано22.03.07 08:24



ее бате еваларка ти олигофрен ли си?



Тема Re: струва ли си да се работи за САП? [re: Kaндapдиcвaн]  
Автор Лaнc Линk - тaйният areнт (маймун)
Публикувано22.03.07 13:41



Ако дадеш определени за "струва си" от твоя гледна точка ще ти кажа дали си струва.

За мен си струва, но всеки с вкуса си





Тема Re: Кога те викнаха на интервю? [re: kala]  
Автор Лaнc Линk - тaйният areнт (маймун)
Публикувано22.03.07 13:46



Ако се смяташ за добър и пренебрегнат при кандидатстването обади ми се на ICQто - ако не друго поне мога да проверя защо не ти се обаждат.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.