Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:06 10.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Кога те викнаха на интервю?нови [re: Лaнc Линk - тaйният ]  
АвторДeни (Нерегистриран)
Публикувано06.04.07 20:35



Всъщност ако си джавист, geek и анти-темерут, както и ако промениш мнението си и решиш, че не ти се работи в корпоративна структура, а в щур start-up можеш да ми пуснеш еднa автобиография на denkort@hotmail.com

Дени



Тема Re: Къде си ти може би - Лaйнc Линk !нови [re: .]  
АвторПaньo Дoнeв (Нерегистриран)
Публикувано06.04.07 22:18



Малко съм объркан. Съгласен си с мен, че софтуера им е пълен боклук, ти си този, който работи с техния софтуер, а по някаква причина реши, че аз съм тотален идиот.

Няма логика пич. Бягай докато е време, състоянието ти се влошава!



Тема Re: Кога те викнаха на интервю?нови [re: Дeни]  
АвторПaньo Дoнeв (Нерегистриран)
Публикувано06.04.07 22:20



Може ли и аз да ти пратя автобиография или има нещо специално между вас?



Тема Re: Къде си ти може би - Лaйнc Линk !нови [re: .]  
АвторBacил (Нерегистриран)
Публикувано06.04.07 22:23



Ще се съглася с теб и по двете точки :)
Паньо определено е идиот ...

За САП софтуера ... ами така си е... бавен, тромав, гълта памет като за световно , администрацията му е сложна и изисква специално обучение ... и всички го ползват. Защото друг такъв няма :)

Все пак нека да изчакаме Оракъл да си завършат ERP-то. Да ги видим какво ще изкарат :)



Тема Re: Къде си ти може би - Лaйнc Линk !нови [re: Bacил]  
АвторПaньo Дoнeв (Нерегистриран)
Публикувано06.04.07 22:40



Еба си! Моите фенове се увеличават от ден на ден.

Пич ако искаш можеш да влезеш във фен клуба на Паньо Донев за 10 лева годишна такса. За тези пари ще получиш фланелка с лика на Паньо Донев, както и можеш да дойдеш на женския пазар до бозата да се снимаш с мен. Също така целогодишно ще влизаш безплатно на всички мероприятия организирани от клуба. Има много изненади!



Тема Re: Къде си ти може би - Лaйнc Линk !нови [re: Пaньo Дoнeв]  
АвторBacил (Нерегистриран)
Публикувано06.04.07 23:07



Сериозно смучеш мой човек ... и сам си го осъзнаваш, но тъй като нямаш друг избор, явно си решил да си най-смучещия в този форум ....



Тема Re: Трима участваме в JSR, леле... смех !нови [re: Psychoiho]  
Авторjavar (Нерегистриран)
Публикувано07.04.07 17:53



"да спомена ли че в моя отдел сме само 3ма които участваме в JSR-и?" - Абе пич, как може само трима човека да се занимавате с "core" на сървара. Това е все едно 30 човека да се занимават с ядрото на Windows XP. Поправи ме, но трима човека са адски малко! Просто ми се струва невъзможно.
Айде, лека и доходна в SAP !



Тема Re: Трима участваме в JSR, леле... смех !нови [re: javar]  
АвторJSR (Нерегистриран)
Публикувано10.04.07 09:42



JSR... core... Объркал си сериозно терминологията и се изказваш неподготвен

JSR (Java Specification Request) е свързано с JCP (Java Community Process) общността на SUN - там от където в общи линии тръгват всички спецификации и стандарти в Java света.



JSR е предложение за конкретен Java стандарт/специфицакация - събират/канят се представители на различни фирми и специалисти с опит в областта и се дискутира кое как трябва да се специфицира. Като се разберат, стандарта е готов.

Т.е Психото казва, че само в неговия отдел има 3-ма човека, които се занимават с дискусии за създаване на Java стандарти (спецификации) - само по себе си това е доста прилично постижение. Major-a го контрира, че с голямо име (като САП) лесно се спечелва покана за такава дискусия, но по-важно е какво си успял да наложиш като стандарти - което си е най-важното в тази игра със спецификациите



Тема Re: Къде си ти може би - Лaйнc Линk !нови [re: Major of the Henhous]  
Автор Psychoiho (kozirog)
Публикувано10.04.07 11:42



не съм се засягал в никакъв случай. и не всички коментари са лично по твой адрес

за което си прав си прав :) а за хора като теб има бъдеще при нас. Лошото е че като идваш на интервю не си наясно че имаме 4-5 големи отдела и всеки има собствен стил. Така един отдел те оставя със впечатление за целия лаб, което не винаги е вярно.

за JSR-ите - рекламирам фирмата на ниво България. На световно ниво мисля че фирмата е трябвало много отдавна да се включи

весели и на теб

you bring light in...


Тема Re: Трима участваме в JSR, леле... смех !нови [re: JSR]  
Авторaz_sam_kralq_we (Нерегистриран)
Публикувано10.04.07 14:10



аре моля извинете - в САП дивелъпърите само имплементват ЖСР-и... ако някой твърди обратното да ми покаже линк с JSR където името на contributor-a не е немско !!!! (изключвам в това число малоумни ЖСР-и за администрация и логване ! )




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.