Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:05 10.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Къде си ти може би - Лaйнc Линk !нови [re: Morfey]  
АвторBacил (Нерегистриран)
Публикувано06.04.07 12:10



Мне ... просто говориш глупости. Ето ти ги точка по точка:


В отговор на:

Ето това е един от многото сдухани дивелъпъри с промит мозък, мислещ че работи в най-великата фирма. Правете си сметката сами -:)




Никъде не видях човека да казва, че работи в най-великата фирма. И за да наречеш някой "промит мозък" трябва ПОНЕ да го познаваш лично.

В отговор на:

Човече познавам толкова много хора които за 2 години са натрупали опит, които ти и цял живот да бачкаш в лабса няма да усетиш :)




Сватбарско изказване в стил "а па от наше село има един дето влачи сам цял камион".

В отговор на:

Ходи яж манджата в СТОЛ-а и маструбирай от кеф като вземеш МЕТРО купончетата, и не ни занимавай с глупостите си.




Какво ще си прави човека си е негова работа :). А да забраняваш на някого да пише във форума си е доста нагличко - не мислиш ли ?

В отговор на:

Факт е, че в момента по останалите фирми в София масово кандидастват САП-аджии.... Сигурно щото им е много добре? :) Супер яко е че поне част от цялата тази "сбирщина" са усетили колко са набутани :)




Още едно сватбарско изказване. Я ми дай малко доказателства за този "факт".



Тема Re: Къде си ти може би - Лaйнc Линk !нови [re: Пaньo Дoнeв]  
Автор Psychoiho (kozirog)
Публикувано06.04.07 12:39



мама ме е учила като видя л*й*о от далече да го избикалям. щото дори да не е мое, като ти се лепне на обувката пак мирише.

you bring light in...


Тема Re: Къде си ти може би - Лaйнc Линk !нови [re: Psychoiho]  
АвторПaньo Дoнeв (Нерегистриран)
Публикувано06.04.07 12:50



Явно си бил лошо дете и не си се научил.



Тема Re: Къде си ти може би - Лaйнc Линk !нови [re: Psychoiho]  
АвторMorfey (Нерегистриран)
Публикувано06.04.07 12:59



мухаха откога писането на ЖСР-и се счита за елитно? хаха явно толкова си го закъсал че няма друго с какво да се похвалиш?

С какво имплементването на някои малоумен спек, които някои друг е мислил (и така не го е домислил), те прави нещо особено? Та това могат да го правят всички поназнайващи Джава - дай им АПИ-тата и да мажат ! Дори сам не усещаш как се затапваш :) с тези хвалби.

Да не говорим, че супер яко крадете от " reference" имплементацията на Сън (Гласфиш) ! яко копи-пасте батка !



Тема Re: Къде си ти може би - Лaйнc Линk !нови [re: Psychoiho]  
АвторMajor of the Henhouse (Нерегистриран)
Публикувано06.04.07 13:22



Знаеш ли, мисля че не си разбрал какво съм написал позасегнал си се от критиката, а не е имало за какво да се засягаш...

Първо, никъде не съм казал, че 350 човека са балъци, не ми преписвай изказвания.
Второ, мисля, че е съвсем в реда на нещата като кандидатстваш в една фирма да се интересуваш за възможностите си за израстване, а не след 2 години бачкане да разбереш, че не е имало такива.
Трето, това че САП са направили вакуум (пише се с две 'у') на пазара и т.н. си е твоя интерпретация - може и така да е, но може и да грешиш много в преценката си - за мен специално САП не са направили вакуум тъй като не съм в България да го усетя.

САП като фирма ми харесва или по-скоро хората от САП, които познавам - миналата година за първи път видях програмист на 43 години (работел в САП последните 14 години), който си беше запален по програмирането също като мен (а разликата ни е почти 20 години) - не знам дали аз ще съм така запален като него когато стана на 40. Всъщтност той ми даде CD-то :)

Това, което не ми харесва в САП е че като разработва продуктите си, поставя продажбите на първо място.
Ето ти пример: Трябва да сме първите Java EE 5 вендори - разпространяваме CD-та, ама нямало администрация - нищо важното е да сме първите, да привлечем внимание, да продаваме повече. Бил съм на САПски форуми, всяка година за Америка правите един форум в Лас Вегас... усеща се как всички са мобилизирани да продават въпреки, че нещата не са доизпипани и някои демонстрации са една ли не на видео запис :)
Не мисля, че САП са тъпи и една администрация не могат да направят или че не са се сетили да я сложат на CD-то си (въпросите, които задавам в предишния си постинг са риторични - надявам се, че си го забелязал...).

Мое лично убеждение, е че на първо място трябва да е поставен потребителя - оня който ще ти ползва продукта, а не парите които ще вземеш от него (продажбите са следствие) - особенно ако възнамеряваш да пускаш такъв продукт, за който не се предполага, че армия от консултанти ще ти го инсталират и настройват половин година. Може би заради тези си убеждения не работя в САП, а в Google.

Евала за JSR-ите (видях, че си го споменал в следващия си постинг), но не забравяй, че в тази общност не сте сами и че с голямо име, членството лесно се постига. В тая общносто има и други, които могат да променят нещата и по-важно е какво си променил и наложил като стандарти, а не в кой JSR членуваш.

Респект.

Весел Великден и на теб - продуктите са си продукти, но различията в мненията не трябва да развалят празниците





Тема Re: Къде си ти може би - Лaйнc Линk !нови [re: Major of the Henhous]  
Автормaйop мaйop мaйop (Нерегистриран)
Публикувано06.04.07 14:00



Много добре си го казал, но забелязах един твой недостатък на характера, който можеш да си коригираш като наблегнеш повече на собствения си правопис, особено преди да поправяш чуждия, което пък от друга страна ще ти служи за стимул:

>не ми преписвай изказвания
тук се пише "приписвай" с "и" и има различен смисъл от "преписвай" с "е".



Тема Re: Къде си ти може би - Лaйнc Линk !нови [re: Major of the Henhous]  
АвторПaньo Дoнeв (Нерегистриран)
Публикувано06.04.07 14:03



Прочетох ти този постинг, след това ходих да ти намеря предишния, и него го прочетох та вече съм запознат със случая.

Малко ми е трудно да те класифицирам. От една страна твърдиш, че работиш в Гугъл от друга страна си си инсталирал софтуера на САП доброволно. Уж Гугъл се славят, че умни хора взимат, та се чудя как си можал да направиш тази простотия. Може би младостта ти те е подвела.

А представите ти за САП са толкова наивни, че чак ти се чудя къде си живял!? Не знаеш ли, че потребителите на САП са едни, а тези които купуват САП са други. Потребителите на САП ако щат да се ебат в гъза е девиза на САП, те се стараят да се харесват на шефовете.

И що за безумня идея сам да си администрираш САП инсталация? Ами, че това е единствения бизнес на САП - безкрайната администрация.

Ти да си чувал някога някъде продукт на САП да е внедрен някъде? Не си. Единственото, което може да си чул е че се внедрява. Сегашно продължително време е това, като ключовата дума е продължително с тенденции към никога несвършено.



Тема Re: Къде си ти може би - Лaйнc Линk !нови [re: Major of the Henhous]  
Автор ГHУCEH®ГHOM (смрадлив)
Публикувано06.04.07 16:05



гугъл кайш, как са акциите напоследък? нема да издаяните дълго май, та мъдро е да се интересуваш от сапа - ще ви надживее



Тема Re: Къде си ти може би - Лaйнc Линk !нови [re: Major of the Henhous]  
Авторд (Нерегистриран)
Публикувано06.04.07 17:23



ми ако си почнал заради парите.. както повечето мухи тук на 40 ще работиш нещо друго



Тема Re: Къде си ти може би - Лaйнc Линk !нови [re: Пaньo Дoнeв]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано06.04.07 17:30



Пич, от известно време ти наблюдавам форумната активност и вече смело мога да заявя, че си тотален идиот... Но няма значение де, така или иначе няма да го разбереш, а и отговора на тоя пост ще достатъчно показателен... Исках да го кажа, тъй като ми писна от некви хейтърчета с претенции... а най-зле са дъртите хейтърчета, дето вече почват малко по малко да се осъзнават и съответно силно не харесват реалността... и развиват още повече хейтърската си натура....

Както и да е - аз САП също не ме кефят, но по неволя се занимавам с глупавия им софтуер вече 2 години. Софтуера им смуче - бавен, отвратително написан, едва върви просто... за поддръжката няма да говоря също. Но това, за което съм ги признал е, че просто умеят да продават, отчасти и поради факта, че нямат конкуренция. Противно на бедната ти фантазия, софтуера им е внедрен във всяка една голяма фирма в България и в света, колкото и да е тъжно... но е факт! Това, че са ти бедни източниците на информация е друга тема - важното е да не генерализираш и вадиш изводи ;)

И за сведение - не бачкам в САП, а и не смятам...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.