Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:29 20.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Тук клуб за бойни искуства ли е!!!!нови  
Автор tikib ()
Публикувано29.01.07 17:34



Влиза някой и го наритват от вратата.
Сложете си табела "Бест(ни) (б)пиячи - програмисти "
Да ме извиняват тия дет неса дошли за "кървав спорт"

А останалите ви питам ако на улицата видите едно дете дето си е исипало чантата и не може да си я събере кво теглите му един шут при положение че може до го заобиколите за същото време!!!

Тук прилича вече на африканска река - ври от пирани - квот подне бива оглозгвано за секинди ....
Чак пак такъв глад дави гони !



Тема Re: Тук клуб за бойни искуства ли е!!!!нови [re: tikib]  
Авторd (Нерегистриран)
Публикувано29.01.07 17:51



не оглзвано а огъзвано



Тема Re: Тук клуб за бойни искуства ли е!!!!нови [re: tikib]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано29.01.07 18:01



Не. Тук е клуб на ебачите.
И кат дойде някоя дето я сърби, ние и предлагаме да я начешем.
А ако е мъж - тогава го насочваме към подходящите хора да го начешат.

Bеer? Mоre?




Тема земи се образовайнови [re: tikib]  
Автор $%^amp;*()_+~! (целия горен ред)
Публикувано29.01.07 18:12



пираните не са в африка



Тема Re: Тук клуб за бойни искуства ли е!!!!нови [re: bira_more]  
Автор devnul (all forgiving)
Публикувано29.01.07 18:23



Абе, и вие като плодните дръвчета, май се полъгахте по топлото време и се запролетихте от рано. Да не ви попари закъснелият сняг само...
И аз негодувам срещу тона в някои случаи.
Но нямам думата. Нали...

Green Peas!


Тема Re: Тук клуб за бойни искуства ли е!!!!нови [re: tikib]  
Авторr (Нерегистриран)
Публикувано29.01.07 19:09



Най-вероятно ще ти кажат, ми като не ти харесва се махай. Ама това с далеч по различни изразни средства. Някой хора ходят на мачове, викат псуват, някой ходят по кръчми напият се и се сбият, други по форуми псуват, някой всичко изброено плюс нещо допълнително :) - просто начин да излезе агресията. Но в крайна сметка това е форум и действително е жалко, че из между компетентните мнения е традиция да надделява простащината. Лично аз не ползвам бг форуми да задавам професионални въпроси, а само да прочета жълтините :)



Тема Re: Тук клуб за бойни искуства ли е!!!!нови [re: tikib]  
Автор Myxaбeтa (минаващ)
Публикувано29.01.07 20:03



Аз пък останах с впечатлението че на сериозните въпроси се отговаря компетентно и по същество.

Гаврата е запазена за въпроси от сорта кой ще ми направи сайта/проекта/счетоводната суперситема за два дни и за 5 лева или на кой му е по-голям указателя. Такива въпроси е естествено да бъдат отнесени към графа хумор и съответно правим каквото можем.



Тема Re: Тук клуб за бойни искуства ли е!!!!нови [re: tikib]  
АвторKAGAN (Нерегистриран)
Публикувано29.01.07 20:54



не ща да се заяждам но пираниите са в Латионска Америка,а не в Африка.
А що се отнася до посетителите на този клуб, доста отдавна не взмеат участие истинските програмисти...., обикновенно само преминават и трудно се решават да пишат...
И за това вижаш само най-"изявените"



Тема Ми нямаш минови [re: devnul]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано29.01.07 21:15



едно истински тъпо изказване не можеш да пуснеш.
Как да ти отправя човек оферти?
М?

Bеer? Mоre?




Тема Re: Тук клуб за бойни искуства ли е!!!!нови [re: tikib]  
Автор Colombino (работен)
Публикувано29.01.07 22:44



Тук не съм видял да наритват неидиоти. Просто влечението на нищите духом към Професията ни кара да сме такива. Като видим, че некое дете си е исипало чантата (или граматиката) насред кръчмата посред пияниците, ако не да му теглим шут, то поне да му бием два шамара да не го настъпат и да предадем поздрави на майка му че го е пуснала къде не му е местото.

За пираните нема да говорим, очевидно са ти глътнали и географията, очевидо си под '85. Едно време хората знаеха къде се слага 'й' и къде растат пираните. Да не говорим за 'з' и 'с' и предлога 'и' (+сипало).

System Doctor Error:
Your girlfriend is pregnant.
(A)bort, (M)arry, (I)gnore?_



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.